Reviews
4.9
15 Reviews
Tell people what you think
Joanna Bereza
· December 7, 2016
Polecam współpracę ze Smokowozem bardzo! Współpracujemy jako Raw Nest przy dowozie produktów i wszystko zawsze się zgadza, jest na czas i można liczyć na szybki kontakt z ich strony. Zdecydowaliśmy si...ę na dowóz rowerami ze względu na aspekt ekologiczny, nie ma sensu mnożyć samochodów w i tak zasmogowanym Krakowie. Jeśli dla kogoś to za mało - rowery nie stoją w korkach, dlatego wszystko zawsze jest na czas ;) Współpraca z nimi to czysta przyjemność! See More
Bartlomiej Suder
· September 29, 2017
Zawsze na czas i na miejsce. Można na nich liczyć.
Albin Wysocki
· December 20, 2016
Szybka dostawa, nawet dużych gabarytów, świetny kontakt. Polecam!!!
Mikołaj Leszczuk
· December 20, 2016
AFAIK jedyna firma kurierska, realizująca 100% przewozów rowerami cargo.
Dusiak Duś
· April 20, 2016
same plusy, nie ma co się rozpisywać
Hubert Mazur
· October 14, 2016
Więcej Smokowozów, mniej Iveco proszę!
Matrusz Bilski
· September 16, 2016
Super akcja!! Dzięki za darmowy serwis rowerowy na stoisku przy rondzie mogilskim, spadliście mi z nieba :)
Wojciech Przywała
· March 3, 2017
Mega zdolni i skuteczni! :)
Photos
Videos
Smokowóz na Starym Mieście w Krakowie
13
Smokowóz Rower Towarowy
23
3
W piątek przed Sylwestrem zrobiliśmy sobie wolne. Pojechaliśmy testować wspomaganie dostaw w ciężkich warunkach atmosferycznych. Na filmie nasz najmłodszy tester sprzętu :)
12
Posts

Nazywam się Pszczoła, Smokowóz Pszczoła. Przez dwa lata dzielnie przecierałem ślady polskiej cyklologistyki. Szukam ciepłego i serdecznego garażu wraz z ambitnym rowerzystą lub całą rodziną! Na stanie mam ławeczkę i pasy bezpieczeństwa - pomieszczę dwójkę dzieci i ich zabawki. Mam też klapę, która zabezpieczy łądunek przed warunkami atmosferycznymi. Dbam i o kondycję mojego nowego rowerzysty jak i o jego komfort psychiczny. W sytuacji kryzysowej może wspomóc się nowiutkim Bafangiem. Mam 2 latka, dwa i pół. Przebieg na wspomaganiu elektrycznym to 1800 km. Wystawiam fakturę, możliwość wypożyczenia. Cena proszę o kontakt.

My name is bee, bee bee. For two years, I have bravely faking the traces of polish cyklologistyki. Looking for a warm and ring garage along with ambitious driver or whole family! In the state I have bench and safety belts - pomieszczę two children and their toys. I also have a flap that will protect the łądunek from atmospheric conditions. I take care of my new cyclist and his mental comfort. In a crisis situation, it can help with brand-new bafangiem. I'M 2, two and a half. The mileage on the electric helping is 1800 miles. I'm issuing an invoice, a rental. Price please contact.
Translated
Image may contain: motorcycle and outdoor
Image may contain: outdoor
Image may contain: bicycle and outdoor

Nasz Smokowóz szuka domu. Wspomaganie elektryczne, dodatkowa bateria. Szczegóły w ogółoszeniu poniżej.

Image may contain: bicycle and outdoor
Image may contain: bicycle and outdoor
No automatic alt text available.
Agata Neale to Cargo Bike Poland

Halo! Tu Pancernik. Dzielę losy towarzysza przygody, Pszczoły. Szukam dobrego domu, gdzie będę mógł dzielnie praocwać dalej. Mam rok i 4 miesiące. Jestem Babboe... E-City. Skrzynia robiona na zamówienie, można ją łatwo zdemontować. Istnieje możliwość dokupienia od Babboe Polska skrzyni do przewożenia dzieci. Na stanie posiadam także dodatkową baterię (płatna osobno). Cena 7200zł. Wystawiam fakturę, możliwość regularnego wypożyczenia, a' la leasing. Kto się skusi?

See More
Posts