Photos
Posts

Greitis jiems buvo reikalingas kaip oras ir vanduo! Stalo teniso lygos superfinalas drebino greičiausią kartodromą Lietuvoje "Speedway"!

Pirmosios stalo teniso lygos nugalėtoju po atkaklios kovos tapo Linas Dambrauskas! 100 eurų nugalėtojui ir 1000 smagių emocijų visiems superfinalo dalyviams.

Išbandėm ledą ir sniegą, patikrinsim ir sausą asfaltą! STL MASTER jau pradeda ruoštis.

...

Likite įsijungę!

See More
Image may contain: 7 people, people smiling
No automatic alt text available.
STALO TENISO LYGA added 2 new photos to the album: STL1 superfinalo rezultatai.
January 24, 2016

Galutinė STL1 rikiuotė susumavus pirmo ir antro etapo rezultatus:

1. Linas Dambrauskas - 1:18,65;
2. Donatas Kiršys (-2.3 s.);
3. Kęstutis Kalvaitis (-9.8 s.);...
4. Almantė Endriekutė (-14.3 s.);
5. Ovidijus Viltrakis (-18.3 s.);
6. Linas Morkūnas (-19.2 s.);
7. Eglė Valauskaitė (-22.8 s.);
8. Valius Fominas (-28.8 s.).

ps. Linas Dambrauskas būtų aplenkęs STL MASTER 1.3 s.

See More
Posts

8 komandų savininkai, 8 kartingai trasoje vienu metu ir pats greičiausias kartodromas Lietuvoje - tai STL superfinalas!

8 geriausi STL komandų savininkai susitinka išsiaiškinti, kuris iš jų yra greičiausias. 100 eurų grynais - tai prizas, dėl kurio kova bus be kompromisų.

KELIONĖ

...

Du ekipažai išvyksta nuo Pilies "Iki" automobilių stovėjimo aikštelės 13 val. Jeigu bus laukiančių Dainavoje (Muravos "Statoil"), tuomet užsuksime ir ten. Kelione atgal taip pat pasirūpinsime mes.

DIENOS PLANAS

13 val. - Išvykimas iš Kauno (13.15 laukiantiems Dainavoje)
14. val. - atvykimas į kartodromą, apmokymai, persirengimas spec. rūbais, kuriuos duos "Speedway"
14.20 val. - STL SUPERFINALAS - lenktynės
15 val. - pietūs ir mini apdovanojimų ceremonija Elektrėnuose ("Centro picerija", Draugystės g. 13, Elektrėnai)
17 val. - grįžtame į Kauną.

APRANGA

Kartodrome gausite specialų apsiaustą, todėl reikėtų pasirūpinti tik papildoma pora kojinių, jeigu būtų krituliai, bei tinkama avalyne.

DAR DAUGIAU KARTINGŲ SU 50 PROC. NUOLAIDA

"Speedway" mums dovanoja galimybę po SUPERFINALO pasivažinėti kartingais net su 50 proc. nuolaida. Tokių kainų nėra ir nebus

KELEIVIŲ SUSODINIMAS

Pirmas ekipažas (Mazda) - Saulius J, Valius, Almantė ir Donatas
Antras ekipažas - (Toyota) - Linas D, Ovidijus ir Eglė

ŽAIDĖJŲ RIKIUOTĖ PRIEŠ SUPERFINALĄ

Visi žaidėjai startuos vienu metu (nebent iškils nenumatytų techninių kliūčių, tuomet suskirstysime visus po keturis tokiu principu: 1,3,5,7 ir 2,4,6,8) ir važiuos 10 min. Svarbus ne visas laikas, praleistas trasoje, o vienas greičiausias ratas, kuris ir taps įskaitiniu bei lems, kuris žaidėjas laimės Stalo teniso lygą. Rezultatai bus paskelbti tik pietų metu.

Prieš superfinalą, rikiuotė atrodo štai taip:

1. Eglė Valauskaitė;
2. Almantė Endriekutė (-0.4 s.);
3. Donatas Kiršys (-0.9 s.);
4. Saulius Jonaitis (-3.0 s.);
5. Linas Dambrauskas (-4.5 s.);
6. Linas Morkūnas (-8.5 s.);
7. Ovidijus Viltrakis (-10.6 s.);
8. Valius Fominas (-11.8 s.).

See More
JAN24

Naujienos prasideda! Pirmasis Stalo teniso lygos etapas baigtas, o rezultatai jau suskaičiuoti. Į superfinalą patenka 8 geriausių komandų savininkai (jie visi pažymėti tamsiai oranžine spalva), o jis vyks sausio 24 dieną 14.20 val.

Trumpai apie ketvirtą STL etapą:
Surinkti taškai stipriai krito žemyn, nes paskutinis Mėgėjų stalo teniso turnyro etapas buvo šalčiausias ir į jį atvyko mažiausiai dalyvių. Šis faktas skaudžiausiai smogė Lukui S, kurio suformuota komanda tiesiog i...šsilakstė..

Sveikinimai Linui Morkūnui su pergale ir padidėjusiais šansais kovoti dėl nugalėtojo titulo superfinale.

Surinkti taškai bus paverčiami laiko pranašumu kartodromo trasoje, o merginoms pridėsime papildomas 5 sekundes, todėl prieš superfinalą dalyvių rikiuotė atrodo štai taip:

1. Eglė Valauskaitė;
2. Almantė Endriekutė (-0.4 s.);
3. Donatas Kiršys (-0.9 s.);
4. Saulius Jonaitis (-3.0 s.);
5. Linas Dambrauskas (-4.5 s.);
6. Linas Morkūnas (-8.5 s.);
7. Ovidijus Viltrakis (-10.6 s.);
8. Valius Fominas (-11.8 s.).

ps. superfinalui bus sukurtas "Facebook" renginys, o ten rasite visą informaciją apie superfinalą bei galėsime planuotis kelionę ir kitas detales.

See More
No automatic alt text available.
No automatic alt text available.

Plojam Linui Dambrauskui ir jo komandai. Du geri sprendimai - tai viskas, ko reikia norint tapti savaitės nugalėtoju. Trečias etapas - trečias nugalėtojas ir +1 taškas Mėgėjų stalo teniso turnyro reitingų lentelėje.

Likus paskutiniam stalo teniso lygos etapui jau yra aišku, jog:

1) Perprasti visų žaidimo subtilybių nepavyko nei vienam žaidėjui, nes STL MASTER tapo nebepavejamas. Nepaisant to, rezultatai po antrojo turo to tikrai nežadėjo, todėl tai įrodo, jog taktika šiame ža...idime yra svarbi
2) Donatas, Saulius, Linas D ir merginos jau beveik užsitikrino vietą superfinale (jis vyks "Speedway" kartodrome sausio 31 dieną).
3) Joniui varžybos yra baigtos. 50-ies taškų praraja iki 8 vietos ir mažiausias biudžetas - pakankamai tvirti argumentai. Ar būna stebuklų? Po 4 etapo pamatysim.

Kova dėl 8 kelialapių į superfinalą tebevyksta, o paskutinius sprendimus galėsite atlikti dar šiemet (apie tai informuosime asmeniškai).

STL keliauja šventes švęst, o jums linki skirti daugiau laiko apgalvojant paskutinį ėjimą, nes kitaip gali likti mažesnė laiko persvara kartodrome )

Iki!

See More
No automatic alt text available.
No automatic alt text available.

Stalo teniso lyga skuba pasveikinti artėjančių švenčių proga ir dovanoja visiems žaidėjams po 5 mln. papildomai!!

Dar viena, jau trečia, užuomina:

3) Žaidėjo stabilumas ir lankomumas kur kas svarbiau tampa tuomet, kai Stalo teniso lyga artėja prie kulminacijos, todėl atlikdami sprendimus ieškokite tokių žaidėjų, kurie jums pelnys taškų. Galbūt papildomi 5 mln leis rimčiau apsipirkti?

...

Failai jau pasiekė jūsų el. pašto dėžutę, todėl sprendimus galite atlikti iki antradienio 22 val. (jeigu reikėtų daugiau laiko, informuokite apie tai asmeniškai).

See More
No automatic alt text available.

Labas rytas!

Saulius Jonaitis pradeda savaitę su vienu papildomu reitingo tašku 4 Mėgėjų stalo teniso turnyro lentelėje. Eglei pritrūko vos 4 taškelių, o kiekvieno reitingo taško svarba gali būti milžiniška..

Jonio vietą superfinale užėmė Lukas, o Kęstutis sugrįžo į kovą ir kitame etape jau turės didesnį biudžetą. Tuo tarpu merginos ir toliau įrodinėja, jog +5 sekundžių kartodrome joms tikrai prireiks, nes jos ten bus ir varžysis su vyrukais!

...

Sprendimus galėsite atlikti jau pirmadienio vakare (apie tai informuosime asmeniškai SMS žinute).

ps. Kęstuti, dovana iš MAGNETRANS niekur nedingo, todėl, tikimės, pavyks ją įteikti šią savaitę

See More
No automatic alt text available.
No automatic alt text available.

2 etapo sprendimams atlikti liko 24 val., todėl STL MASTER skuba patarti

1) Žaidėjas, kuris nedalyvavo praeitame turnyro etape - gardus kąsnelis formuojant nugalėtojų komandą, tačiau kas sakė, jog tas žaidėjas dalyvaus kitame Mėgėjų stalo teniso turnyro etape. Juk taškus pelno tik 8 žaidėjai, todėl kiekvienas iš jų svarbus.

2) Kas svarbiau - kaina ar žaidėjo pelnomi taškai? Jeigu nori pasididinti komandos vertę, daugiau dėmesio kreipk į kainos svyravimus. Jeigu lyginsi kai...nas ir taškus, ne visuomet ši taktika padės pelnyti daugiau taškų kitame etape

Trumpas pirmojo turo aptarimas:

Donatas Kiršys nustebino ne tik mus, bet ir patį save. Jau pirmame etape aplenkti STL MASTER - rimta paraiška superfinalo link. Lentelės dugne esančių žaidėjų tarpusavio persvara nėra didelė, tačiau sumažėjusios komandos vertės stabdys norinčius greitai atsitiesti. Čia reikės kantrybės ir sėkmės, nes tik aštuonių geriausių komandų savininkai varžysis superfinale. Merginų pasirodymą vertiname labai gerai. Taip ir toliau!

See More

Oficialūs pirmojo Stalo teniso lygos etapo rezultatai nuotraukose, o el. paštuose ieškokite 2 etapo sprendimams paruošto failo. Šį kartą ten visko kur kas daugiau

Antradienio vakarą pateiksime dar vieną užuominą apie tai, kaip pirkti ir parduoti norint nukeliauti į Superfinalą "Speedway" kartodrome.

Visiems, kurie dar negavo dovanėlių už registraciją STL'e, pažadame jas įteikti jau šią savaitę.

...

Preliminari Superfinalo data - sausio 31 d.

See More
No automatic alt text available.
No automatic alt text available.

Labas rytas!

Kol ruošiame failus antrojo STL etapo sprendimams, dalinamės dar karšta turnyrine lentele.

ps. STL MASTER komanda dėl vietos superfinale nesivaržo.

No automatic alt text available.

Pirmoji užuomina komandų savininkams, kurių sprendimams priimti liko šiek tiek daugiau nei 24 val.

Žaidėjas, kuris nedalyvavo praeitame turnyro etape - gardus kąsnelis formuojant nugalėtojų komandą, tačiau kas sakė, jog tas žaidėjas dalyvaus kitame Mėgėjų stalo teniso turnyro etape. Juk taškus pelno tik 8 žaidėjai, todėl kiekvienas iš jų svarbus.

Taiklių sprendimų!

Liko dvi dienos! Naujų stalo teniso komandų vadovų registracijų laukiame dar dvi dienas, nes rytoj, antradienį, 22 val. baigiasi pirmųjų sprendimų priėmimo laikas.

Dėmesio jau užsiregistravusiems ir žaidžiantiems! Šį vakarą jūsų laukia pirmoji užuomina apie tai, į ką reiktų atkreipti dėmesį renkantis savo komandos žaidėjus.

ps. Dovanos pirmiesiems užsiregistravusiems dar nesibaigė

Registracija jau prasidėjo! Tik 30 pirmųjų gaus MAGNETRANS dovanų porą - žaismingą gertuvę ir visą pakuotę maisto papildo MAGNETRANS.

Nuoroda į registracijos formą: http://goo.gl/forms/AyDmE43oI0

Registracija į virtualų žaidimą patvirtinama el. paštu, sulaukus registracijos mokesčio. Registracijos mokestį (10 €) galima pervesti į banko sąskaitą: LT18 7044 0600 0806 3287, gavėjas - Renatas Jakimavičius, bankas AB SEB, mokėjimo paskirtis - "Registracija į STL".
docs.google.com
STALO TENISO LYGA updated their cover photo.
Image may contain: text

Atėjo mano laikas! Tai - momentas, kurio laukiau ne vienerius metus. Su pavydu nužvelgdavau savo bičiulius: krepšinį, futbolą, ledo ritulį... Matydavau, kaip jie mėgaujasi dėmesiu ir pripažinimu. Aš buvau kantrus. Iki šiol!

Atėjo laikas stalo tenisui! STALO TENISO LYGA - unikali sporto simuliacija. Iš pradžių varžysis virtualios stalo teniso rinktinės, o galiausiai nugalėtoją išsiaiškinsime greičiausiame Lietuvoje "Speedway" kartodrome. Vardan ko? Dėl 100 EURŲ grynais!

Nemoki važiuoti kartingais? Į savo komandą galėsi pasikviesti patį "Ma Long'ą", todėl dėl savo vairavimo įgūdžių būk ramus. Simuliacijos metu surinkti taškai virs laiko pranašumu kartodrome, kurį reikės išsaugoti. Azartas auga, STALO TENISO LYGA startuoja!