Posts

Mamy dla Was niespodziankę!
Przygotowaliśmy serię rysunkowych postów, które mają zobrazować jak wspaniałe! jest życie każdej przyszłej i obecnej mamy. Pół żartem, pół serio Dziś pierwszy z nich!

P.S. Dajcie nam znać jak Wam się podoba, czy chcecie więcej. Oczywiście jeśli macie dla nas jaki pomysły na kolejne "rysunki" śmiało podzielcie się nimi w komentarzu

No automatic alt text available.

Pytacie nas często jaka jest różnica między dzianiną z wypustką a bawełną Już odpowiadamy:

Poduszki bawełniane - zwykła bawełna miękkością porównywalna jest do pościeli domowej. Poduszki nie posiadają krytego zamka.

Poduszki dzianinowe z wypustką - miękkością porównywalna jest do bluzki t-shirt. Poduszki posiadają kryty zamek schowany za lamówką.

...

Dzianina (dostępna w poduszkach dzianinowych) to płaski wyrób włókienniczy powstający przez tworzenie rządków lub kolumienek wzajemnie ze sobą połączonych oczek. Przędza w dzianinie ma bardzo duże wrobienie, dzięki czemu dzianina jest bardzo elastyczna i rozciągliwa we wszystkich kierunkach. Dzianina w przeciwieństwie do tkaniny tworzona jest z jednej nitki na szydełkarkach lub też jednej, lub wielu osnów, na osnowarkach. Dzianiny mogą być gładkie, wzorzyste, ażurowe, fakturowane lub z okrywą włókienną.

Mamy nadzieję, że rozwialiśmy wszelkie wątpliwości! Jeżeli jeszcze jakiś temat Was nurtuje, zapraszamy do zadawania pytań w komentarzach!

See More
No automatic alt text available.
Photos
Videos
Bo tata jest tylko mój !
32
3
Z pozdrowieniami dla wszystkich karmiących Mam
48
23
Poduszki ciążowe SuperMami
17
13
Posts