Photos
Videos
Po pierwszej połowie 2:0 dla Terazlipno
17
4
Druga połowa meczu Terazlipno vs WOPR Lipno zakończyła się wynikiem 3:1. Gratulujemy!!!!💪💪💪💪💪🍾🍾🍾🍾🍾
23
3
Posts

Przekazujemy informacje otrzymane z Komendy Powiatowej Policji w Lipnie odnośnie wczorajszego wypadku w Białowieżynie.

W miejscowości Białowieżyn (gmina Lipno) na drodze krajowej nr 67 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniosła 49- letnia kobieta, mieszkanka Lipna. Policjanci wykonują czynności, które pozwolą ustalić przyczynę tego zdarzenia.
terazlipno.pl

Smutna wiadomość na koniec dnia 😥

Śmiertelny wypadek w Białowieżynie
terazlipno.pl
Posts

Będą pieniądze na podłączenia do miejskiej nitki ciepłowniczej.

There will be money for connecting to the city's city.
Translated
6 lutego, w ratuszu miejskim odbyło się spotkanie informacyjne w sprawie pilotażowego programu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu, dotyczącego dotacji na wymianę źródeł ciepła.
terazlipno.pl

Informację na swoim profilu przekazali druhowie z Tłuchowa.

Dziś (13 lutego) przed godziną 16.00 doszło do groźnego wypadku w miejscowości Wyczałkowo w gminie Tłuchowo.
terazlipno.pl

Druhowie od lat organizują zabawę choinkową.

The Droogs have been having fun for years.
Translated
Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Józefkowie (gm. Skępe) zorganizowali zabawę choinkową dla dzieci.
terazlipno.pl

Zobaczcie jak było na uroczystej gali.

Po raz kolejny przyznano nagrodę "Tłuchowianin roku". Podczas gali statuetkę wręczył wójt gminy Tłuchowo Krzysztof Dąbkowski.
terazlipno.pl

Czy podczas kontroli wykryto nieprawidłowości?

Funkcjonariusze lipnowskiej komendy, wspólnie z lekarzem weterynarii z Powiatowego Inspektoratu Weterynaryjnego, skontrolowali targowisko gminne w Złotopolu.
terazlipno.pl
Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy wydziału kryminalnego, pokrzywdzonej oraz pracownicy banku, udaremniono próbę oszustwa metodą „ na policjant” .
terazlipno.pl

Policjanci z posterunku w Skępem zatrzymali 18-latka.

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Skępem ustalili i zatrzymali 18- letniego sprawcę wielokrotnych włamań m.in. do domków letniskowych i remizy strażackiej.
terazlipno.pl

Dzień dobry! Widzieliście już zdjęcia z balu studniówkowego Liceum Ogólnokształcącego im. Romualda Traugutta w Lipnie? Zapraszamy do oglądania!

Maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego im. Romualda Traugutta w Lipnie bawili się na swojej studniówce w restauracji "Kama" w Skępem.
terazlipno.pl

Maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego im. Romualda Traugutta w Lipnie jeszcze się bawią, a my zapraszamy do oglądania galerii zdjęć z ich balu studniówkowego.

Seniors from high school. Romualda Traugutta in bummer are still having fun and we invite you to watch the photo gallery from their prom ball.
Translated
Maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego im. Romualda Traugutta w Lipnie bawili się na swojej studniówce w restauracji "Kama" w Skępem.
terazlipno.pl

W tym roku zebrano rekordową sumę pieniędzy. Na scenie wystąpili między innymi: radni, prezes Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych, proboszcz parafii Bł. bp. Michała Kozala, dyrektor Miejskiego Centrum Kulturalnego, a także nauczyciele, urzędnicy i szereg innych znanych postaci z terenu miasta Lipna. Zapraszamy do oglądania zdjęć!

There's been a record of money this year. On Stage, there was, among other things, the councilmen, the president of the municipal services company, the parish priest BP. Michal Kozala, director of the urban cultural centre, as well as teachers, officials and a number of other known characters from the city of fake. Welcome to watch photos!
Translated
W niedzielne popołudnie, 4 lutego, w Kinie Nawojka, odbyła się premiera tegorocznego spektaklu świątecznego pt. „Kolor Nadziei”.
terazlipno.pl
Ferie coraz bliżej. W czasie zimowych wakacji wiele osób uda się do miejsc, w których można pojeździć na nartach. I niech się nie dziwią, gdy natkną się tam na... policję.
terazlipno.pl

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Lipnie kupiło sprzęt sportowy dla uczniów Publicznego Gimnazjum nr 1 w Lipnie.

Prezes Zarządu Marcin Kawczyński przekazał młodym piłkarzom z klasy sportowej Publicznego Gimnazjum im. Noblistów Polskich sprzęt sportowy.
terazlipno.pl

Powiat Lipnowski ma planowane wydatki na 2018 rok wyższe niż dochody.

Rada Powiatu w Lipnie już w grudniu zatwierdziła projekt budżetu na rok 2018. Planowane wydatki są wyższe od planowanych dochodów, ale i na to Zarząd Powiatu znalazł sposób.
terazlipno.pl
Niedługo zaczynają się ferie, czas wolny od zajęć szkolnych. Warto przypomnieć uczniom podstawowe zasady bezpieczeństwa. W tym roku funkcjonariusze lipnowskiej Policji, Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz Państwowej Straży Pożarnej połączyli siły, aby dotrzeć do jak najwię...
terazlipno.pl