Photos
Reviews
5.0
1 Review
Tell people what you think
Posts

Esin Bacacı Taner
Can uzun zamandır bir köpeği olsun istiyordu. Onunla evlerinin bahçesinde oyunlar oynar, kim bilir birlikte ne çok eğlenirlerdi! Ancak bu isteğini ailesine bir türlü anlatamıyordu. Bir gün uyandığında evlerinin bahçesinin karla kaplandığını gördü. Aklına harika bir fikir geldi. Artık hayallerini anlatabileceği biri vardı!

“Kardan Arkadaşım” sahip olmak istediklerimiz için emek harcamayı, aile içi iletişimin önemini ve arkadaşlığın çocukların hayatındaki yerini anlatan sıcacık bir öykü.

No automatic alt text available.

Yaren ve ailesinin kocaman bir at eğitim çiftliği vardır. Burada çeşit çeşit atların bakımını yapar, onları engelli koşular için hazırlar. Bir ilkbahar günü bembeyaz bir at eğitilmek üzere çiftliğe getirilir. Diğer atların aksine bu at birazcık huysuz ve çokça hareketlidir. Onu eğitmeyi bir türlü başaramazlar. Yaren ise beyaz atın farklı olduğunu düşünür ve onun ilgisini çekmeyi başarır. Acaba Yaren bu atın eğitilmesine yardım edebilecek midir?

“Benim Atım Farklı” her bireyin farklı olduğunu ve ona ulaşmak için farklı yöntemlerin izlenmesi gerektiğii anlatan; edebiyatın, sanatın bireylerin hayatındaki yerini vurgulayan sevimli çizimleriyle keyifli bir öykü.

Image may contain: text
Posts

set fiyatları

Anaokullarında ve kolejlerde uyguladığımız KİTAP KUMBARAM etkinliğimiz

Image may contain: 1 person
Image may contain: 1 person, smiling
Image may contain: one or more people, people standing and indoor
Kitap Kumbaram added 3 new photos.

ilk adimlar anaokulu etkinligimiz cok tesekkurler ogrenciler yeni ve guncel kitaplar ile bulustu yasasin kitaplar ve okuyan nesil

Image may contain: 19 people, people smiling, people standing
Kitap Kumbaram

Değerli öğretmenlerimize çok teşekkür ederiz. ÇAĞDAŞ ÇOCUK AKADEMİSİ

Timaş Okul Öncesi added a new photo.
Image may contain: shoes and outdoor
Timaş Okul Öncesi added a new photo.
No automatic alt text available.
Timaş Okul Öncesi added a new photo.
Image may contain: 1 person
Timaş Okul Öncesi updated their profile picture.
No automatic alt text available.