Posts
Тудуга shared a link.
June 7, 2017
Очень простой, легко настраиваемый и недорогой. С новичков берём % от оборота, а с профессионалов фиксированную абонплату.
todoga.com

Новые созможности сервиса от 27.01.2016
https://www.youtube.com/watch?v=bz_5DMuPEoI

1. Добавлена возможность указать время при добавлении нового счета, таким образом вы можете добавить счет задним числом; 2. Исправлено, чтобы при выборе спос...
youtube.com
Posts

У страниц оплаты LiqPay поменялся внешний вид. Теперь ты можешь его брендировать под свой дизайн, дизайн своей компании.
https://www.youtube.com/watch?v=MofcO5q8Rng

Кастомизация страницы оплаты LiqPay
youtube.com

Отзыв от Евгения Прокушева

Отзыв от Евгения Прокушева на сервис приема платежей в интернете Тудуга https://www.todoga.com ________________________________________­___ ВКонтакте: https:...
youtube.com

Користуюсь сервісом декілька місяців, продаю online навчальні курси по технології розробки Java http://juja.com.ua - дуже задоволений. Він чудово підходить для недорогих онлайн продуктів (обмеження Liqpay - $250/transaction). Функціоналу цілком вистачає для простої автоматизації процесу продаж.
Раніше користувався ІнтеркКасса, та проблема з останньою - великий відсоток за прийом грошей, вивід грошей, на конвертації, якщо вартість продукту прив'язана до $. Зараз я плачу значно... менше комісій + гроші миттєво на карточку поступають.
Сервіс підтримує топові платіжні системи, що дозволяє мені продавати на ринок СНД, та і по всьому світу (є поодинокі клієнти з Європи).
Також виконує функції міні онлайн магазину, що дуже стане у нагоді з самого початку, коли власна площадка ще розвивається.

Виктор Кучин.

See More
Image may contain: 1 person