Photos
Posts

Kuba Lendzion z Kampania Przeciw Homofobii​ został nominowany do nagrody „Stołka” Gazety Wyborczej Warszawa za to że wygrał proces ze swoją byłą szkołą o nękanie go z powodu orientacji seksualnej. 🏳️‍🌈
Dziś do północy możecie oddać na niego swój głos do czego Was zachęcam.✌️
Link: http://bit.ly/2ELfG4h
http://warszawa.wyborcza.pl/…/7,54420,22983347,nominacje-do…

Dla kogo oklaski, a dla kogo nagany? Już po raz 11. przyznamy doroczne nagrody i antynagrody 'Gazety Stołecznej'. Dziś sylwetki pierwszych nominowanych.
warszawa.wyborcza.pl

Nowoczesna chce zgłosić projekt ustawy o związkach partnerskich. Przygotowała projekt, do którego można zgłaszać uwagi do 5 marca. Cały projekt pod linkiem.

https://nowoczesna.org/publikujemy-projekt-ustawy-o-zwiazk…/

Publikujemy projekt ustawy o związkach partnerskich. To już czas, aby złożyć tę ustawę w Sejmie! Szanowni Państwo, W związku z zakończeniem przez Nowoczesną pierwszego etapu prac nad ustawą o związkach partnerskich oraz przepisami wprowadzającymi do tej ustawy, zwracamy się do zainter...
nowoczesna.org
Posts
Image may contain: 1 person
Tomek Szypuła

Cel 1 proc.?

Tomasz Sekielski zbiera pieniądze na film dokumentalny o pedofilii w polskim kościele. Warto wesprzeć!

Jestem niezależnym producentem filmowym. Zbieram fundusze na dokument o księżach pedofilach w Polsce. Bez cenzury i bez znieczulenia. „…poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli.” J 8,32
patronite.pl

Tym czasem w orbanowskich Węgrzech równość małżeńska wkracza kuchennymi drzwiami ❤️

Dwanaście lat temu (będąc jeszcze w poprzednim związku małżeńskim) od dziś już były wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego w wywiadzie dla KAI powiedział:
"Na pytanie czy chciałbym, aby mój 16 letni syn miał wychowawcę lub nauczyciela czynnego homoseksualistę? – odpowiedź brzmi: absolutnie nie! Nie obchodzi mnie orientacja seksualna moich bliźnich, ale to nie oznacza, że jest mi obojętne, jakie postawy będzie promować (także swoim przykładem) nauczyciel, trener czy przełożony w harcerstwie mojego syna."
http://wiadomosci.gazeta.pl/…/7,114884,22991822,ryszard-cza…

Ryszard Czarnecki odwołany z funkcji wiceszefa Parlamentu Europejskiego. Tak w środowym głosowaniu zdecydowała większość eurodeputowanych w Strasburgu.
wiadomosci.gazeta.pl

Jeśli żyjecie w grzesznym związku pozamałżeńskim to wara wam z pływalni #OSiRPolna. Jeszcze gorzej jak nie możecie być w związku małżeńskim, bo jesteście homo. "Świetna" promocja instytucji podległej Dzielnica Śródmieście m.st. Warszawy, która zamiast zachęcać, by w parach korzystać z publicznej pływalni dzieli ludzi na lepszych i gorszych. 😞

Image may contain: one or more people and text

🇵🇱❤️🇮🇱

JAN31
Wed 4:30 PM UTC+01Ambasada Izraela w PolsceWarsaw, Poland
2,212 people interested

W mojej opinii poglądy pana radnego to defekt... intelektualny

Homofobiczną tyradę wygłosił podczas czwartkowej sesji radny Gdańska z ramienia PiS Jerzy Milewski. Homoseksualizm nazwał 'problemem' i 'defektem', a winą za dyskryminację osób homoseksualnych obarcza 'lewackie, agresywne zachowania'. A wszystko zaczęło się od dyskusji nad edukacyjną br...
trojmiasto.wyborcza.pl

Ofiara która wielbi swojego oprawcę? Polacy wielbiący polakożercę Hitlera? Jak to opisać nie używając wulgaryzmów?
https://wiadomosci.wp.pl/polakom-bylo-lepiej-za-hitlera-niz…

Niemcy kochali Adolfa Hitlera. Kanclerz III Rzeszy był lepszym przywódcą niż Angela Merkel. Takie tezy postawili Andrzej Ryba i Krzysztof Mossakowski na wykładzie w warszawskim Centrum Edukacyjnym Powiśle.
wiadomosci.wp.pl

Wreszcie ktoś głośno powiedział o lobby proviagrowym, które rozbija polskie rodziny. Myślę, że Viagra nie tyle powinna być na receptę, co w ogóle powinna być zakazana. Jeśli mężczyzna nie może mieć erekcji, to widocznie sam Bóg tak chciał.
#ToNieJestASZdziennik
https://www.youtube.com/watch…

W programie PRZY KAWIE O SPRAWIE Agata Diduszko-Zyglewska rozmawia z ekspertkami Agatą Szczęśniak, Elżbietą Korolczuk, Katarzyną Wężyk i Katarzyną Kądzielą o...
youtube.com

Do tej pory nie byłem wyborcą Razem, ale warto odnotować, że jako pierwsza partia w Polsce do swojego programu wprowadziła równość małżeńską.

Image may contain: one or more people and text
Razem is celebrating love.

🏳️‍🌈 Chcemy, żeby wszystkie kochające się pary mogły wziąć ślub w Polsce. Ustawa o pełnej równości małżeńskiej, zrównująca prawa wszystkich par – jedno- i różno...płciowych – będzie jednym z pierwszych projektów, jakie Razem zobowiązuje się złożyć w kolejnej kadencji Sejmu.

W Polsce żyją tysiące tęczowych rodzin. Część z nich wychowuje dzieci – chociażby z poprzednich związków. Niektóre pary udały się nawet za granicę, by wziąć ślub. Niestety państwo polskie nie uznaje dziś praw takich rodzin. Nie zapewnia im należytej ochrony. Traktuje je jak rodziny drugiej kategorii.

To okrutne i małostkowe. Na całym świecie kolejne państwa uznają, że rzucanie zakochanym kłód pod nogi nie ma najmniejszego sensu. Chcemy, by Polska dołączyła do grona tych krajów, które wybrały otwartość i akceptację zamiast lęku i nienawiści.

Wiemy też, że nie wszystkie pary – tej samej bądź różnej płci – chcą zawrzeć małżeństwo. Dlatego obok ustawy o równości małżeńskiej złożymy ustawę o związkach partnerskich. Obok, ale nie zamiast – bo osoby LGBT+ zasługują na prawdziwą równość i sprawiedliwość, a nie tylko "zamiennik".

Miłość nikogo nie wyklucza. Czas, by to samo można było powiedzieć o polskim prawie.

[Grafika: Na górze znajduje się tytuł, pierwsze słowo jest wielkimi literami: "Równość małżeńska!". Poniżej tekst: "Polska traktuje osoby nieheteroseksualne jak obywateli drugiej kategorii. Jedne rodziny mogą liczyć na wsparcie państwa – innym odmawia się prawa istnienia. Czas wprowadzić równość małżeńską oraz związki partnerskie. W miłości wszyscy jesteśmy równi!". W tle widać zdjęcie dwóch obejmujących się kobiet. W prawym dolnym rogu jest logotyp: "5 ustaw Razem".]

See More

Praca szuka człowieka. Akcja Demokracja szuka członka/członkini zarządu, w którego/której rękach będzie przyszłośc demokratycznej Polski
http://www.akcjademokracja.pl/…/czlonek-lub-czlonkini-zarz…/

Członek lub członkini Zarządu Szukamy osoby, która dołączy do Zarządu Akcji Demokracji Akcja Demokracja szuka osoby o wielu talentach, która będzie razem z obecnym Zarządem kształtować kierunek rozwoju organizacji i zarządzać jej codziennym funkcjonowaniem. O Akcji Demokracji Akcja Dem...
akcjademokracja.pl

Niech się POLSAT wstydzi!
grabari.pl: „Teraz, za sprawą nowej edycji Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami, polski show-biz zyska twarz naćpanego i pokancerowanego rasisty i homofoba. I niestety, ale ktoś musi wytłumaczyć Polsatowi dlaczego jest to bardzo zła decyzja.”
Podpowiadam Ninie Terentiew - w kolejce są Deynn i Anella 😡

Rozrywka zdaniem decyzyjnych głów z telewizji ma ostatnio w Polsce mocno zdeformowaną twarz. W śniadaniówkach promuje się prostytutki, zoperowane na granicy wynaturzenia "instagirls" i przypadkowych bohaterów
teleshow.wp.pl
Tomasz Szypuła is feeling shocked.
January 17

„Kosma Kołodziej, bydgoski działacz LGBT rozpoznał jednego ze sprawców, który miał odsłoniętą twarz. – Policja potwierdziła, że jest im znany – mówi.
To człowiek związany z Obozem Narodowo-Radykalnym.
Kołodziej obawia się o swoje zdrowie i życie. Tym bardziej że dostaje pogróżki na Facebooku. – Otrzymałem wiadomość, że na osobę, która była moim oprawcą się nie donosi, że inne osoby, które to robiły, nie skończyły dobrze.”

Kosma Kołodziej, działacz LGBT, zaatakowany niedawno na bydgoskim dworcu przez trzech mężczyzn, dostaje pogróżki na Facebooku. Napisał do policji prośbę o pomoc i ochronę. Miasto rozważa utworzenie społecznej rady ds. równości.
bydgoszcz.wyborcza.pl

„W tym roku [na murach klasztoru] rozwieszono m.in. transparent z krzyżem celtyckim i wykrzykiwano rasistowskie hasła.”
Im bardziej kościół przytula się do PiS-u, czy do faszystów, tym bardziej kościoły będą puste za kilka lat.

Coroczna pielgrzymka kibiców na Jasną Górę skończyła się niemałym zamieszaniem. Protestujący w milczeniu działacze zostali zaatakowani, a ich banery podpalono.
wiadomosci.gazeta.pl
Sejmowa większość zdecydowała wczoraj, że obywatelski projekt komitetu "Ratujmy Kobiety 2017", zakładający liberalizację obowiązujących przepisów w sprawie aborcji, nie będzie procedowany. Propozycja Komitetu Obywatelskiego "#ZatrzymajAborcję", zaostrzająca przepisy, trafiła natomiast...
wiadomosci.onet.pl