Photos
Posts
Tomasz Szypuła shared Brzoza's post.
3 hrs

Panie Brzoza proponuję sondę "Co zrobisz jak twój proboszcz okaże się homo sapiens?"
A film "Czy usunęła by Pani dziecko gdyby się okazało homo sapiens?" oglądacie na własną odpowiedzialność 😳

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
734,607 Views
Brzoza

Sonda na temat, co ludzie zrobiliby, z dzieckiem, które jest homo sapiens?

Sędzia Sądu Najwyższego Irlandii Aileen Donnelly skierowała do Trybunału Sprawiedliwości UE pytanie o możliwość ekstradycji obywatela polskiego do Polski. Według niej, zmiany w polskim prawie naruszają zasady demokracji i nie zapewniają sprawiedliwego procesu. Donnelly jest wyoutowaną lesbijką i nie ukrywa swojego wsparcia da społeczności LGBT

"Naczytała się opowieści dziwnej treści o praworządności w Polsce" – tak o irlandzkiej sędzi Aileen Donnelly piszą dziennikarze portalu wPolityce.pl. To ona wstrzymała ekstradycję Polaka, który ścigany jest Europejskim Nakazem Aresztowania. A to dlatego że – jej zdaniem – w naszym...
natemat.pl
Posts

Nowoczesna zaprasza na spotkanie 👩‍❤️‍👩👨‍❤️‍👨

MAR22
Thu 6:30 PM UTC+01ul. Nowy Świat 27, lok. 1, I piętro (wejście w bramie)
73 people interested

JAKUB & DAWID wystąpili w reklamie elektrycznych szczoteczek do zębów. To pierwsza taka reklama w Polsce.

"Nasze społeczeństwo powinno być bardziej otwarte, a my chcemy się do tego przyczynić. Każdy człowiek jest inny, a w gruncie rzeczy mamy podobne potrzeby."

Firma Foreo wprowadziła do sprzedaży zestaw szczoteczek sonicznych His&His skierowany do par homoseksualnych. We wspierającej to kampanii reklamowej występuje znana para gejów - Jakub i Dawid.
wirtualnemedia.pl

Możecie pomóc! Kupując prenumeratę cyfrową Gazeta Wyborcza, możecie wesprzeć jedną z trzech organizacji: Kampania Przeciw Homofobii, Centrum Praw Kobiet lub Stowarzyszenie Interwencji Prawnej.
Ja korzystam z prenumeraty cyfrowej już od pół roku 🗞📰
http://wyborcza.pl/7,160532,23058712,czytasz-i-pomagasz-wez…

Pomóżcie, czytając! Startujemy z nową akcją charytatywną. Kupując prenumeratę cyfrową 'Gazety Wyborczej', możecie wesprzeć jedną z trzech organizacji: Kampanię przeciw Homofobii, Centrum Praw Kobiet lub Stowarzyszenie Interwencji Prawnej.
wyborcza.pl

W wakacje 2010 roku wysłałem do Urzędu Stanu Cywilnego w Tarnobrzegu wniosek o wydanie zaświadczenia, abym mógł w innym kraju UE zawrzeć małżeństwo z partnerem 👬 Po przejściu wszystkich instancji sądowych, w tym skargi kasacyjnej w Sądzie Najwyższym, w grudniu 2014 roku dotarłem do Trybunału Sprawiedliwości w Strasburgu 🏛️ Dzielę się z Wami tym, bo przypomniało mi o tym sobotnie walne zgromadzenie Kampania Przeciw Homofobii 🌈 Trzymajcie kciuki ❤️

No automatic alt text available.

Idą po nas PRL w pełnej krasie.
Klaudia Jachira użyła w swoim satyrycznym wideo logo TVP, które zostało potraktowane jako utwór, a jego wykorzystanie uznano za przestępstwo. Grozi jej za to do 2 lat więzienia. Sprawę prowadzi wydział do walki z przestępczością gospodarczą Komendy Rejonowej w Warszawie. Jutrok Jachira znów ma się stawić na policji. Tym razem już jako podejrzana.
#SolidarnizJachirą

Szydzenie z Jarosława Kaczyńskiego nie jest karalne i nie ma paragrafu, który by tego zabraniał. Potrzebny był więc jakiś hak na nieustannie kpiącą z PiS-u aktorkę z Wrocławia. I się znalazł.
wyborcza.pl

ONR nie tylko nawiązuje do swojej przedwojennej poprzedniczki, ale publiczne propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa, co jest przestępstwem określonym w art. 256 k.k. Brawo Razem!

Image may contain: 1 person, smiling, text
Razem

🎉 Sprawiedliwość zwyciężyła! 🎉 Sąd uniewinnił Roberta Kolińskiego z Razem Warmińsko-Mazurskie, którego ONR oskarżył o zniesławienie, bo publicznie przypominał o... faszystowskich korzeniach tej skrajnie prawicowej organizacji.

Uzasadniając wyrok, sędzia zwrócił się do przedstawiciela ONR: "Pańska organizacja sama na siebie ukręciła ten bicz. Nawiązujecie do organizacji przedwojennej, która była jawnie organizacją faszystowską, stosujecie te same symbole i nazwy. Piszecie w deklaracji ideowej, że jesteście przeciwnikami demokracji i że jesteście zwolennikami ustroju hierarchicznego. Cóż to jest ustrój hierarchiczny? To jest właśnie ustrój totalitarny, do dokładnie to samo tylko inaczej nazwane. Nazywajmy rzeczy po imieniu, a zmienią się w okamgnieniu".

Gratulacje dla Roberta i wielkie brawa dla sądu!

[Fotografia autorstwa Anny Dembińskiej/PortEl – dziękujemy za użyczenie zdjęcia!]

[Grafika: Po lewej stronie zdjęcie siwego, brodatego mężczyzny - Roberta Kolińskiego - w koszulce z napisem "¡No pasarán!" na sali sądowej. Nagłówek głosi: "Sąd: ONR nawiązuje do organizacji faszystowskiej", a niżej mniejszym drukiem: "Robert Koliński z Razem nie zniesławił ONR – orzekł sąd. Sprawiedliwość górą!". Na dole fragment wypowiedzi sędziego Macieja Rutkiewicza: "Obóz Narodowo-Radykalny stosuje te same symbole i nazwy, co jawnie faszystowska organizacja z II RP. W swojej deklaracji ideowej pisze, że jest przeciwko demokracji i za ustrojem hierarchicznym. To jest właśnie totalitaryzm. Nazywajmy rzeczy po imieniu". Zdjęcie autorstwa Anny Dembińskiej/PortEl.]

See More

Homofobia level Rosja. W propagandowym spocie wyborczym ludzie Putina mówią, że jak nie zagłosujesz w wyborach, to ktoś inny wsadzi do twojego łóżka homosekaualistę 🙄😑😶
http://wyborcza.pl/7,75399,23048450,nie-bedzie-putina-bedzi…

CO W ROSJI PISZCZY? Wybory prezydenta Rosji za pasem. A frekwencja nie zapowiada się tak dobrze, jak chcą tego ludzie Władimira Putina. Wymyślają, jak ją podnieść. Zrobili film o tym, jak straszny los gotują sobie osoby, które nie pójdą do urn.
wyborcza.pl

Kuba Lendzion z Kampania Przeciw Homofobii​ został nominowany do nagrody „Stołka” Gazety Wyborczej Warszawa za to że wygrał proces ze swoją byłą szkołą o nękanie go z powodu orientacji seksualnej. 🏳️‍🌈
Dziś do północy możecie oddać na niego swój głos do czego Was zachęcam.✌️
Link: http://bit.ly/2ELfG4h
http://warszawa.wyborcza.pl/…/7,54420,22983347,nominacje-do…

Dla kogo oklaski, a dla kogo nagany? Już po raz 11. przyznamy doroczne nagrody i antynagrody 'Gazety Stołecznej'. Dziś sylwetki pierwszych nominowanych.
warszawa.wyborcza.pl

Nowoczesna chce zgłosić projekt ustawy o związkach partnerskich. Przygotowała projekt, do którego można zgłaszać uwagi do 5 marca. Cały projekt pod linkiem.

https://nowoczesna.org/publikujemy-projekt-ustawy-o-zwiazk…/

Publikujemy projekt ustawy o związkach partnerskich. To już czas, aby złożyć tę ustawę w Sejmie! Szanowni Państwo, W związku z zakończeniem przez Nowoczesną pierwszego etapu prac nad ustawą o związkach partnerskich oraz przepisami wprowadzającymi do tej ustawy, zwracamy się do zainter...
nowoczesna.org
Image may contain: 1 person
Tomek Szypuła

Cel 1 proc.?

Tomasz Sekielski zbiera pieniądze na film dokumentalny o pedofilii w polskim kościele. Warto wesprzeć!

Jestem niezależnym producentem filmowym. Zbieram fundusze na dokument o księżach pedofilach w Polsce. Bez cenzury i bez znieczulenia. „…poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli.” J 8,32
patronite.pl

Tym czasem w orbanowskich Węgrzech równość małżeńska wkracza kuchennymi drzwiami ❤️

Dwanaście lat temu (będąc jeszcze w poprzednim związku małżeńskim) od dziś już były wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego w wywiadzie dla KAI powiedział:
"Na pytanie czy chciałbym, aby mój 16 letni syn miał wychowawcę lub nauczyciela czynnego homoseksualistę? – odpowiedź brzmi: absolutnie nie! Nie obchodzi mnie orientacja seksualna moich bliźnich, ale to nie oznacza, że jest mi obojętne, jakie postawy będzie promować (także swoim przykładem) nauczyciel, trener czy przełożony w harcerstwie mojego syna."
http://wiadomosci.gazeta.pl/…/7,114884,22991822,ryszard-cza…

Ryszard Czarnecki odwołany z funkcji wiceszefa Parlamentu Europejskiego. Tak w środowym głosowaniu zdecydowała większość eurodeputowanych w Strasburgu.
wiadomosci.gazeta.pl

Jeśli żyjecie w grzesznym związku pozamałżeńskim to wara wam z pływalni #OSiRPolna. Jeszcze gorzej jak nie możecie być w związku małżeńskim, bo jesteście homo. "Świetna" promocja instytucji podległej Dzielnica Śródmieście m.st. Warszawy, która zamiast zachęcać, by w parach korzystać z publicznej pływalni dzieli ludzi na lepszych i gorszych. 😞

Image may contain: one or more people and text

🇵🇱❤️🇮🇱

JAN31
Wed 4:30 PM UTC+01Ambasada Izraela w PolsceWarsaw, Poland
2,210 people interested