Photos
Videos
Już jutro Mega impreza - Herbalife 1/2 Ironman Gdynia !!! To już ostatnie przygotowania przed startem. Trener wraz z ekipą wspierająca już pręży muskuły :)
2
Herbalife Ironman 70.3 Gdynia
Posts

Wesołych, Spokojnych i Zdrowych
Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń
i swoich celów w nadchodzącym nowym roku
jak i samych sukcesów sportowych.

Happy, peaceful and healthy Christmas, fulfillment of dreams And your goals in the upcoming new year As well as sports successes.
Translated
No automatic alt text available.
3Flow Activ

Wesołych, Spokojnych i Zdrowych
Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń
i swoich celów w nadchodzącym nowym roku
jak i samych sukcesów sportowych.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Najlepszy
1,192,145 Views
1,192,145 Views
Najlepszy

Prawdziwa historia Polaka, w którą aż trudno uwierzyć. Najlepszy w kinach od 17 listopada

Posts

W PolskaMan na pełnym dystansie Ironman w Wolsztynie startował Łukasz Podsiadło zajmując 1 miejsce w kategorii M30-39. W klasyfikacji generalnej niestety tuż za podium na miejscu 4 .

In polskaman at the full distance of ironman in wolsztynie, łukasz podsiadło competed in 1 In Category M30- 39. in the general classification unfortunately just behind the podium on site 4.
Translated
Image may contain: one or more people and people standing

Dziś odbyła się impreza Xterra Poland 2017 Kraków w Cross Triathlonie, Pływaniu oraz bieganiu i rowerze.

Tak też kolejny start zakończył się podium dla Kasi Kwiecień, która na dystansie 1500m samego pływania Xterra swim(1500m🏊) zajęła 3 miejsce kat.Open, oraz 2 miejsce kat.30-39.

Xterra short(750m🏊,19km🚲,5km🏃) - Krystian Kwiecień 12 miejsce w klasyfikacji Open,

...

Xterra kids(100m🏊,1km🚲) - Kasjan Kwiecień 4 miejsce dzieci kat.8-9lat

See More
Today was hosted by Xterra Poland 2017 Kraków in cross triathlon, swimming and running and cycling. So another start ended the podium for kasi April, which at a distance of 1500 M of the same swimming xterra swim (1500 M 🏊) Took 3 Place Kat. Open, and 2 Place Kat. 30-39. Xterra Short (750 m 🏊, 19 km 🚲, 5 KM 🏃) - Krystian April 12 Xterra Kids (100 m 🏊, 1 KM 🚲) - Cassian April 4 place children Kat. 8-9 years
Translated

Dziś odbyła się największa międzynarodowa impreza triathlonowa w Polsce. Ironman 70.3 Gdynia zawody odbywające się pod światową federacją triathlonu (WTC), gdzie 3Flow Triathlon Team reprezentowało 2 zawodników.

Barierę 5 godzin połamał Krystian Kwiecień z czasem 4h 54min.
Z kolei kobiety reprezentowała Kasia Kwiecień kończąc w czasie 5h 45min.

Image may contain: 2 people, people smiling, outdoor
Image may contain: 2 people, people smiling, bicycle and outdoor
Image may contain: 2 people, people smiling, bicycle

Dziś w ten jakże upalny dzień w Blachowni odbyły się kolejne zawody z cyklu Elemental Tri Series na dystansie olimpijskim bez draftingu.

3Flow Triathlon Team reprezentowali Krystian i Kasia Kwiecień.

Kasia Kwiecień zajęła 5 miejsce w kategorii K35-39 oraz 13 miejsce klasyfikacji generalnej kobiet.

...

Krystian Kwiecień z kolei zajął 7 miejsce w kategorii M35-39 oraz 33 miejsce w klasyfikacji generalnej.

Obojgu zawodnikom zabrakło po około 2,5 minuty aby znaleźć się na podium w swoich kategoriach.

See More
Image may contain: 1 person, outdoor
3Flow Triathlon Team is with Łukasz Podsiadło at nieporet, Zalew Zegrzynski.

To nie koniec startów dzisiejszego dnia!!! Dziś triathlony były w wielu rejonach Polski i poza Radłowem (k. Tarnowa) oraz Gdańskiem 3Flow zawitał również do Nieporętu (k. Warszawy)

Na dystansie 1/2 Ironman Łukasz Podsiadło bardzo ładnie wystartował poprawiając czas od zeszłorocznego startu o 16 minut tym samym ustanawiając nową życiówkę na tym dystansie. 7 Miejsce w klasyfikacji generalnej z czasem 04:21:42

This is not the end of launches today!!! today triathlony have been in many parts of Poland and beyond radłowem (k. Tarnow) and Gdansk 3 flow also came to nieporętu (k. Warsaw) At a distance of 1/2 ironman łukasz podsiadło took a very nice start in improving the time from last year's launch by 16 minutes, thus establishing a new życiówkę at this distance 7 place in general classification with time 04:21:42
Translated
Image may contain: 1 person, outdoor and nature

Dziś aktywna niedziela triathlonowa dla zawodników 3Flow Triathlon Team nie tylko w Gdańsku ale również w Radłowie. W Grupa Azoty Triathlon Radłów na dystansie 1/4 Ironman brało udział 3 zawodników.

Kasia Kwiecień w kategorii K2 - 9 miejsce oraz 13 wśród kobiet
Krystian Kwiecień z kolei w kategorii M2 skończył na 19 pozycji i 39 pozycji w klasyfikacji generalnej zawodów z czasem 2:11:36.

...

Treningowo wystartował również Marcin Kowalski, któremu kontuzja z którą się zmaga mocno dała popalić, ale walczył aż do mety.

See More
Image may contain: 3 people, people smiling, people standing and outdoor
3Flow Triathlon Team added 14 new photos to the album: Triathlon Gdańsk 2017 - kolejne podium — with Joanna Polczak and Szymon Niedzielski in Gdansk, Poland.
July 16, 2017

Dziś odbył się Triathlon w Gdańsku na dystansie olimpijskim bez draftingu. Bardzo udany start zaliczyła Joanna Polczak zajmując 3 Miejsce w kategorii K30-34 i 5 miejsce w klasyfikacji generalnej kobiet. Asia co startuje to kolejne podium zajmuje

Szymon Niedzielski w swoim 2 starcie na tym dystansie bardzo znacząco poprawił swój czas od poprzednich zawodów z początku Lipca zajmując 24 miejsce w kategorii M30-34 z czasem 02:37:17.

Kolejny Triathlonowy weekend 15-16 Lipca przed zawodnikami 3Flow Triathlon Team w 3 różnych miejscach Polski na 3 różnych dystansach.

Łukasz Podsiadło wystartuje w Nieporęcie na dystansie 1/2 Ironman w zawodach z cyklu Volvo Triathlon Series.

Na dystansie 1/4 Ironman w zawodach "Grupa Azoty Triathlon Radłów" wystartują Krystian i Kasia Kwiecień oraz Marcin Kowalski.

...

Z Kolei w Gdańsku na dystansie olimpijskim w konwencji bez draftingu wystartuje Joanna Polczak oraz Szymon NIedzielski.

See More
Image may contain: 4 people, people smiling, people standing
3Flow Triathlon Team is with Łukasz Podsiadło at Zbiornik Jeziorsko.
July 2, 2017

Dziś odbył się Triathlon Jeziorsko na dystansie 1/4 Ironman. 3Flow Triathlon Team reprezentował Łukasz Podsiadło kończąc zawody na 3 miejscu w kategorii M30-39.

W klasyfikacji generalnej zawodów Łukasz zajął 5 miejsce. Niestety spóźnił się na dekorację i stąd stoi sam na podium

Today was triathlon triathlon at a distance of 1/4 Ironman. 3 flow triathlon team represented łukasz podsiadło finishing 3th place in Category M30- 39. In the general classification of competition, łukasz took 5th place. Unfortunately late for decoration ;) and hence standing alone on the podium ;)
Translated
Image may contain: 1 person, standing and outdoor

Dziś odbył się Triathlon Świętokrzyski na dystansie olimpijskim bez draftingu (1,5km - 40km -10km).
Trasa pofałdowana z wieloma podjazdami i stromymi podbiegami. Pogoda jednak nie była sprzyjająca, gdyż ulewy nie opuszczały zawodników.

Dziś właśnie swój debiut na tym dystansie zaliczył Szymon Niedzielski zajmując 14 miejsce w kategorii M 30-34. Jednocześnie to najdłuższy dystans na jakim wystartował.

Image may contain: 1 person, standing, ocean, beard, outdoor and water

Mały trening pływacko-kolarski przed triathlonowym weekendem gdzie wystartuje 2 zawodników 3Flow na dystansie 1/4 Ironman (950m-45km-10.55km) oraz olimpijskim bez draftingu w dwóch różnych lokalizacjach.

Szymon Niedzielski wystartuje w swoim debiucie na dystansie olimpijskim Wtórpol Triathlon w miejscowości Skarżysko-Kamienne.

Łukasz Podsiadło z kolei wystartuje w Triathlon Jeziorsko na dystansie 1/4 Ironmana

Image may contain: 3 people, people smiling, bicycle, outdoor and nature

Dziś w Mistrzostwach Polski Age Group w Triathlonie na dystansie sprinterskim wystartowali Krystian i Kasia Kwiecień. Po zawirowaniach na pływaniu i tym samym nadrobieniu dodatkowego dystansu w wodzie od samego początku nieco stracono na czasie, ale dalej dzielnie walczyli.

Kasia Kwiecień ostatecznie zajęła 6 miejsce w kategorii K35-39. Krystian natomiast ukończył na 23 miejscu w kategorii M35-39.

Image may contain: 2 people, people smiling, outdoor

Wczoraj odbyły się zawody triathlonowe Białka Triathlon na dystansie 1/4 Ironman (950m/45km/10,55km), gdzie 3Flow Triathlon Team reprezentował Łukasz Podsiadło.

Łukasz zajął 6 miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów i tym samym załapał się na podium. Dodatkowo wywalczył swoją nową życiówkę na tym dystansie z czasem 2:04:36.

Image may contain: 7 people, people standing and outdoor

W Dąbrowie Górniczej dziś odbyły się zawody triathlonowe na dystansie sprinterskim. W ramach przygotowań do 1/2 Ironman treningowo wystartował Łukasz Podsiadło zajmując 8 miejsce w kategorii M30-39.

Z kolei jednocześnie pechowo ale i z drugiej strony zwycięsko wystartował Szymon Niedzielski na swoim 2 starcie w życiu w tej dyscyplinie sportu. Szymon zaliczył upadek na rowerze, jednak solidnie pozdzierany nie poddał się, lecz pozbierał i dalej walczył ustanawiając swoją nową życiówkę. W kategorii M16-29 zajął 22 miejsce z czasem 1:12:47.

Image may contain: 1 person, smiling