Videos
تیوترلند | آموزشگاهی به وسعت یک کشور
Photos
Posts

#فتوشاپ از آن نرم افزارهای غلط اندازی است که احساس می کنیم به راحتی می توانیم با آن کار کنیم، اما گاهی وقت ها یک #تکنیک ساده را روی آن نمی توانیم اجرا کنیم. تکنیکی که تا دیروز انگار آن را بلد بودیم، اما الان با آن مشکل پیدا کردیم. به روز شدن مداوم نرم افزارهای فتوشاپ هم دلیلی می شود که نتوانیم تکنیک های گذشته را روی آن اجرا کنیم. از آن جا که نرم افزار کاربردی و #کارآمدی هم هست، بیشتر کارهایمان را با آن انجام می دهیم. بعضی از تکنیک ها و روش های فتوشاپ به طور #رایگان در #اینترنت پیدا می شود. بسته های آموزشی هم در مورد آن وجود دارد، اما جدای هزینه ای که دارد، پیدا کردن راه حل مشکل از درون آن کار ساده ای نیست. ما به روشی نیاز داریم که بتوانیم مشکلمان را همین الان حل کنیم و بهترین راه دریافت #مشاوره_آنلاین است. با #اپلیکیشن #مشاوره آنلاین #تیوترلند همراه باشید تا بیشتر در این مورد بدانیم.

https://goo.gl/8qGGqt

آموزش فتوشاپ از آن نرم افزارهای غلط اندازی است که احساس می کنیم به راحتی می توانیم با آن کار کنیم، اما گاهی وقت ها یک تکنیک ساده را روی آن نمی توانیم اجرا کنیم.آموزش فتوشاپ و نرم افزارهای دیگر، از راه دور - اپلیکیشن آموزش آنلاین تیوترلند | آموزشگاهی به وسعت یک کشور | آموزش فتوشاپ از آن نرم افزارهای…
tutorland.ir
Reviews
Tutorland has no reviews yet.
Tell people what you think
Posts

تا به حال به تاثیر #فناوری در #آمورش فکر کرده اید.
متن کامل مطلب: https://goo.gl/djJcfh

بهترین آموزشگاه های آینده، آموزشگاه هایی هستند که می توانند فاصله های فیزیکی و زمانی را حذف کنند تا هر کسی از هر مکان و زمانی، بتواند یک دوره آنلاین را بگذراند. اگر تا قبل از این، صرفاً یک مطلب آموزشی به صورت ویدیویی یا تصویری یا متنی روی اینترنت پیدا می شد، امروز این مسئله فراتر هم رفته است.

تکنولوژی های مدرن و جدید، کم کم جایگاهشان را در زندگی انسان امروز پیدا کرده اند. دنیای امروز دیگر بدون استفاده از این وسایل مدرن مانند گوشی های تلفن همراه، رایانه ها و اینترنت، ممکن نیستبهترین آموزشگاه های آینده را بهتر بشناسیم! | آموزش آینده به صورت آنلاین است - اپلیکیشن آموزش آنلاین تیوترلند | آمو...
tutorland.ir

فراخوان دعوت به همکاری
https://goo.gl/GHKUS5

اگر احساس می کنید که می توانید در حوزه تخصصی خودتان، مطلبی برای ما ارسال کنید، این مطلب را به صورت اختصاصی در وبلاگ سایت، به همراه نام شما و عکس مطلب و... قرار می دهیم. این مزیت برای شما وجود دارد که از طریق سایت و کاربران آن، بیشتر شناخته بشوید.شما هم می توانید نویسنده تیوترلند باشید - اپلیکیشن آمو...
tutorland.ir

تدریس خصوصی برای معلم و دانش آموز همیشه کارساز است. اما همیشه حلقه ای که معلم و دانش آموز را برای برگزاری کلاس خصوصی مرتبط می کند، مفقود است. به علاوه این که پیدا کردن یک معلم خصوصی مناسب که بتواند بیشترین بازدهی را برای ما داشته باشد، کار چندان ساده ای نیست.
https://goo.gl/ZgUsvV

#آموزش_آنلاین #آموزش #آموزشگاه #تدریس_خصوصی #مشاوره #مشاوره_آنلاین

تدریس خصوصی برای معلم و دانش آموز همیشه کارساز است. اما همیشه حلقه ای که معلم و دانش آموز را برای برگزاری کلاس خصوصی مرتبط می کند، مفقود است.کلاس خصوصی آنلاین را به شیوه ای متفاوت اجرا کنید - اپلیکیشن آموزش آنلاین تیوترلند | آموزشگاهی به وسعت یک کشور | تدریس خصوصی برای معلم و دانش آموز همیشه کارساز…
tutorland.ir

برای همه ما زمان هایی هست که لزوم مشورت با یک متخصص را احساس میکنیم. شاید جستجویی هم در #گوگل کرده باشیم ولی برای درک عمیق تر و راهکار بهتر بازهم ترجیح میدهیم با یک #متخصص به صورت #آنلاین صحبت کنیم.
هر مرکز مشاوره ای، به دنبال این است که مشکل مراجعانش را به صورت خاص بشنود و حل کند. صحبت کردن با یک مشاور، به صورت سوال و جواب است و مشاور تلاش می کند سوالاتی را بپرسد که به اصل موضوع نزدیک تر شود. سوالاتی که شاید به ذهن مراجع نرسد و بدون این که بداند، به آن بی توجه بوده است. این بی توجهی یا ناآگاهی از جنبه های مختلف یک موضوع، باعث کج فهمی و شکست خوردن در حل مشکل می شود.
لینک کامل مطلب: https://goo.gl/LsqrTe

مرکز مشاوره آنلاین تیوترلند که می تواند روی گوشی موبایلتان نصب شود و با مشاوران مختلف در حوزه های گوناگون صحبت کنید!مرکز مشاوره آنلاین را در جیب خود بگذارید - اپلیکیشن آموزش آنلاین تیوترلند | آموزشگاهی به وسعت یک کشور | مرکز مشاوره آنلاین تیوترلند که می تواند روی گوشی موبایلتان نصب شود و با مشاوران…
tutorland.ir

آموزش آنلاین مدرن را بهتر بشناسیم

در دنیای امروز، اینترنت و فضای مجازی بخش زیادی از فعالیت های ما را در بر گرفته است. ما برای خرید کردن، ارتباط برقرار کردن، بازاریابی، پیگیری اخبار و... البته یادگیری و آموزش به سراغ اینترنت می رویم. در حقیقت کمتر نیازی است که همچنان مجبور باشیم به خاطرش، خانه و محل کارمان را ترک کنیم. سایت ها و اپلکیشن های موبایل، درصد زیادی از این نیاز را برطرف کرده اند. آموزش هم، یکی از این نیازها است. مشکلات مربوط به ترافیک، جابه جایی در شهر یا حتی مسافرت ...بین شهری برای شرکت در یک کلاس، دسترسی کاربران زیادی را به آموزش، سخت و دشوار کرده است. اولین تلاش ها برای این کار، ارائه آموزش گام به گام یا Tutorial بود که از طریق آن، یک مطلب به صورت آنلاین در اختیار کاربران قرار می گرفت. اما این روش، بعدها گسترش پیدا کرد و در حال حاضر هم به شیوه های نوینی ارائه می شود. با تیوترلند همراه باشید، تا روش های آموزش آنلاین مدرن را بهتر بشناسیم.

See More
Image may contain: 1 person, sitting and phone

مسیر سایت لیندا و آموزش آنلاین به کجا ختم می شود

کمتر کسی است که با آموزش آنلاین و تکنولوژی سر و کار داشته باشد و سایت لیندا را نشناسد. یک سایت پر از ویدیوهای آموزش آنلاین که توسط یک خانم به نام لیندا واینمن راه اندازی شده است. این سایت، با سرمایه ای بسیار اندک و نزدیک به 35 دلار شروع به کار کرد و درحال حاضر با قیمت 1.5 میلیارد دلار توسط سایت معتبر لینکدین خریداری شده است. این دو سایت، به جز تشابه اسمی، فعالیتی هم‌راستا نیز دارند. لینکدین یک سایت کاریابی و معرفی افراد است و ل...یندا هم به دیگران آموزش می دهد تا کار بهتری پیدا کنند. بنابراین این دو سایت، به بهبود مشاغل و کسب و کار کمک می کنند. اما آیا با خریده شدن لیندا توسط لینکدین، این مسیر ادامه پیدا نمی کند؟ و این سوال مطرح است که لیندا، چه راهی را در مسیر تکنولوژی باز کرده است!؟ با تیوترلند همراه باشید تا در مورد لیندا بیشتر بدانیم.

See More
Image may contain: text

تیوتر و tutorial چیست و چرا نام تیوترلند را انتخاب کرده ایم؟

آموزش آنلاین و ساخت محتواها و ویدیوهای آموزشی که از طریق اینترنت قابل استفاده اند، باعث علاقه کاربران به این روش شده است. در این روش، کاربران، مطالب آموزشی را به صورت بخش بندی های مختلف که اصطلاحاً به آنها توتوریال یا Tutorial می گویند، دانلود و مطالعه می کنند. به کسانی که این محتواها را تولید می کنند نیز کلمه تیوتر یا Tutor را اطلاق می کنند. تیوتر در حقیقت به معنای معلم یا استاد خصوصی آنلاین است، که مطالب آموزشی ر...ا منتشر می کند. توتوریال ها (Tutorials) ممکن است به شیوه های مختلفی تولید و ارائه شوند و صرفاً محتوای ویدیویی مد نظر نیست. یک مطلب آموزشی می تواند شامل متن، تصویر گرافیکی، صوت و تصویر ویدیویی باشد که با توجه به نیازمندی های یک موضوع، از آنها برای توضیح بهتر استفاده می شود. تیوترلند هم یک برنامه آنلاین آموزشی است، استادان آنلاین به سوالات شما به صورت ویدیویی پاسخ می دهند.

See More
No automatic alt text available.

#پروفایل خود را به زبان #فارسی تکمیل کنید

یکی از مشکلاتی که هنگام کار کردن با #اپلیکیشن های موبایل داریم، زبان نامتناسب آنها است. انتظار ما از یک اپلیکیشن فارسی این است که توضیحات و مطالبی که درون آن قرار گرفته است نیز با رسم الخط فارسی نوشته شده باشند. تیم برنامه نویسی ما سعی داشته اند که تمام محتوای آن به زبان و رسم الخط فارسی باشند، اما مواردی وجود دارد که توسط خود کاربران تکمیل می شود و از دست #تیوترلند خارج است. رعایت کردن این موارد، نه تنها باعث ارتباط بهتر با کاربران م...ی شود، بلکه در بازدید افراد از پروفایل #مشاوران نیز تاثیر دارد. با تیوترلند همراه باشید تا در مورد این که چه طور پروفایل بهتری داشته باشیم، بیشتر بدانیم.

See More
No automatic alt text available.

#معلم_آنلاین مناسب با رتبه ای که شما می دهید، شناخته می شود

اگر شما هم #اینترنت را به دنبال یک معلم آنلاین جستجو کرده باشید، احتمالاً با این مشکل مواجه شده اید: پیدا کردن یک معلم آنلاین مناسب به این سادگی ها نیست. همه رزومه ها و سایت های آموزش آنلاین را جستجو می کنید و به نتیجه دلخواه نمی رسید. این نکته، اهمیت رتبه و نظر دادن روی معلمان آنلاین را بیشتر نشان می دهد. سامانه آموزش آنلاین تیوترلند هم از این قضیه مستثنی نیست. شما در تیوترلند با چندین معلم آنلاین در رشته های مختلف ...روبرو هستید که در مورد آنها اطلاعات چندانی ندارید. شاید یک معلم آنلاین، #رزومه خوبی هم داشته باشد، اما شما در مورد توانایی انتقال مطلب، #تخصص و... اطلاعاتی ندارید. این جاست که نظرات کاربران بسیار کارساز است.

See More
Image may contain: one or more people

اگر جواب سوالی را با جستجو در #گوگل پیدا نکردیم، چه کار می توانیم بکنیم؟

جستجو در گوگل این روزها کار خیلی از کاربران را ساده کرده است. این #موتور_جستجوی قدرتمند، رابطی سریع و ساده بین کاربران و صاحبان سایت ها است. رابطی بین کسانی که دنبال اطلاعات می گردند و صفحه هایی که این اطلاعات در آنها منتشر شده است. اما هر کاربری، به دنبال یک جواب مشخص از سوال هایی که دارد می گردد. به جواب بعضی از این سوال ها، اعتماد ندارد و بعضی نیز با وجود این که به نظر کامل هستند، اما باز هم حق مطلب ر...ا ادا نمی کنند. زبان بعضی از این مطالب سخت هستند یا آن طوری که باید، مبحث را باز نمی کنند. این جاست که می بینیم حتی جستجو در گوگل هم در بعضی موارد کارساز نیست! اما آیا پیدا نشدن سوال یک مسئله در گوگل، به معنی پایان راه است؟! با تیوترلند همراه باشید.

See More
Image may contain: one or more people, phone and screen

خدمات مشاوره تلفنی مانند رایانه کمک چه طور کار می کنند

رایانه کمک اولین شرکتی بود که #مشاوره_تلفنی را برای راهنمایی به کاربران استفاده کرد. اگر چه موضوع آن بیشتر مشاوره تلفنی به کاربرانی بود که مشکلات #رایانه ای داشتند، اما به مرور زمان به مشکلات مربوط به گوشی های #تلفن_همراه و #تکنولوژی های دیگر نیز در خدمات این شرکت ها قرار گرفت. رایانه کمک با هدف کم کردن فاصله فیزیکی و مشکلاتی که در مورد اطلاعات شخصی روی رایانه ها و گوشی های همراه بود، شروع به کار کرد. اما امروزه #اپلیکیشن... های #مشاوره_آنلاین زیادی هستند که در زمینه های مختلفی فعالیت می کنند و بعضی از آنها هنوز هم با شماره تماس ثابت فعالیت می کنند. اما چه طور شد که مسیر رایانه کمک و سایت های مشاوره تلفنی به سمت اپلیکیشن های آموزش و مشاوره آنلاین مانند تیوترلند کشیده شد؟

See More
No automatic alt text available.

فرانش چه طور آموزش آنلاین و یادگیری را ساده کرد!؟ | آموزش آنلاین در سایت فرانش

اگر جزو کسانی باشید که عاشق یادگیری هستید، احتمالاً با سایت Lynda.com هم آشنایی دارید. سایتی که ویدیوهای آموزش آنلاین روی آن قرار دارند و کاربران مختلف از آنها استفاده می کنند. متاسفانه دوره های این سایت رایگان نیستند و امکان خرید آنها برای کاربران ایرانی وجود ندارد. حالا اگر بدانیم سایتی ایرانی هست که دارد همان خدمات را با شیوه ای متفاوت به کاربران داخلی می دهد، چه قدر خوشحال می شویم؟ سایت فرانش ه...مان نمونه ایرانی سایت Lynda است، با این تفاوت که ویدیوها توسط کاربران ایرانی تولید و ارائه می شوند. با تیوترلند همراه باشید، تا این سایت آموزش آنلاین را بیشتر بشناسیم.

See More
Image may contain: sky

پنج مزیت سیستم آموزش آنلاین و یادگیری بدون این که از خانه تان تکان بخورید!

آموزش آنلاین با وجود محدودیت هایی که دارد، اما مزایای زیادی می توان برای آن شمرد که توضیح می دهد چرا این روش، بزرگ ترین انقلاب از زمان به وجود آمدن تحصیلات شده است. در تیوترلند فقط پنج تا از این مزایا را بررسی می کنیم و به شما می گوییم. با این که هنوز هم بعضی از مزایای آموزش سنتی توسط آموزش آنلاین برطرف نشده است و هر کدام از روش ها، همچنان مشکلات و محدودیت های خودشان را دارند، اما می توان به آینده مشاو...ره و آموزش آنلاین امیدوار بود! با تیوترلند همراه باشید.

See More
Image may contain: one or more people, laptop and screen