Posts
FEB25
Sun 12:00 PM UTC+02IZONEKyiv, Ukraine
60 people interested
  • Атлас А11413
    $21.00
  • Атлас А14017
    $35.00
  • Атлас відбілений А14017w
    $32.00
Reviews
5.0
4 Reviews
Tell people what you think
Andrii Lytvynenko
· October 24, 2017
Творчі тканини - новий проект, в якому приймають участь фахові спеціалісти в галузі текстильних виробів та матеріалів для пошиття одягу, сценіічного костюму, вигготовлення аксесуарів, одягу сцени та с...пеціальних бесшовних тканин для відтворення всіх типів проекцій. See More
Videos
Бархат (плюш) бавовна 100%
8
Шановні друзі. Отримали першу поставку якісних та нових для ринку Украіни натуральних тканин. Запрошуємо вас для ознайомлення з новинками в офісі Творчі тканини. Ми пропонуемо полотняні (штапель) та крепові (шифон, гофре, креп, жоржет) натуральні тканини з віскозних волокон різного вмісту - віскоза +шовк, бамбук, евкаліпт, віскоза+льон. Головна іх відмінність - висока якість при доступній ціні (від 120грн/мп) та широкий вибір фактур. Ну і як завжди у нас заведено - сертифікати, інвойси та безготівковий розрахунок з ПДВ, ми працюємо офіційно. Замовити зразки ви зможете трохи згодом, ми повідомемо.
3
Віскозні тканини виробляються із целюлози різного типу походження (деревина, бамбук, евкаліпт та інші екзотичні рослини), але мають дуже схожі якості як структури волокна, так і іі зовнішнього вигляду. Ми докладно раскажемо про види та якості цих незвичайних тканин. Буде цікаво, приєднуйтесь!
2
Photos
Posts