Photos
Videos
Ubisoft na Gamescomu 2017 - cz titulky
16
1
Ghost Recon: Wildlands - vylepšené ovládání helikoptér
32
9
Assassin’s Creed Origins Game of Power Trailer - CZ titulky
9
Posts

Pro ty z vás, kteří se nemohou dočkat, až se vydají do ulic, vody či oblohy, je tu spousta způsobů, jak si zkrátit čekání na hru The Crew 2!

Virtuální sběratelé automobilů mohou začít rozšiřovat svou kolekci vozidel díky The Crew Rewards Program, sérii měsíčních výzev, díky nimž mohou odemknout až 19 jedinečných vozidel, včetně exkluzivních vodních vozidel.

Pokud se chystáte vyzkoušet The Crew 2 co nejdříve, zaregistrujte se nyní do beta verze na adrese thecrewgame.com/beta.

Official Website. Sign up for beta access now for a chance to experience The Crew 2 before anyone else. Coming June 29, 2018 on PS4, Xbox One, and PC.
thecrew-game.ubisoft.com

Připravte se na závody po celé Americe, The Crew 2 vychází 29. června pro PS4, Xbox One a PC!
Na cestě k tomu stát se mistrem motoristického sportu v gigantickém otevřeném světě The Crew 2, odemknete masivní kolekci nejrychlejších automobilů, motocyklů, lodí a letadel a zdokonalíte své dovednosti ve čtyřech různých typech výzev, včetně pouličních závodů, off-roading, pro racing a freestyle.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
926 Views
Posts

UBISOFT právě oznámil, že pracuje na #TheDivision2. Více informací bude ohlášeno na videoherní výstavě E3 2018.

Pokud se však chcete dozvědět více už nyní, tak na TWITCH právě probíhá debata s vývojáři >> https://www.twitch.tv/thedivisiongame

Underground Fun w/ Johan
twitch.tv

Máte rádi výzvy?! Xboxweb.cz si pro fanoušky připravil olympijskou soutěž o zajímavé ceny se hrou Steep. ⛷️ Koncept redakce proti fanouškům se nám moc líbí! Soutěžit můžete až do 11.2., více informací se dozvíte v odkazu níže.

Vyzýváme vás na souboj. Sejdeme se za úsvitu na svahu, výběr zbraní je v naší režii a říkáme předem, bude to bolet. Zima je v plném proudu, olympiáda doslova za dveřmi, a protože obojí se snoubí ve hře Steep, vyhlašujeme dvojitou soutěž o tematické předměty a olympijské r...
xboxweb.cz

"Asymetrický ovladač k PlayStation 4 od Hori je výborný, dětský láká rozměry." Přečtěte si, jak se nové ovladače od Hori líbí redaktorům z Bonusweb.cz. A jak se líbí ovladače vám?

Vyzkoušeli jsme dvojici nových, oficiálně licencovaných ovladačů od Hori k PlayStation 4. HORI Onyx Wireless Controller láká na asymetrické umístění analogových páček známé z Xboxu, Wired Mini je pak ovladač určený do drobných dětských rukou.
bonusweb.idnes.cz

Skvělá příležitost pokusit štěstí a zasoutěžit si na Zingcz o Assasin's Creed: Origins.

Great opportunity to try happiness and competition at @[301202884328:274:Zingcz] About Assassin's creed: Origins. ;)
Translated

Až do 17. ledna můžete soutěžit na Zingcz o Assassin's Creed: Origins s českými titulky ve verzi pro PC, PlayStation 4 nebo Xbox One spolu se steelbookem, tričkem a přívěškem!
Stačí odpovědět na 5 soutěžních otázek a výhra může být vaše. Přejeme hodně štěstí! 🤞

Soutěžíme o PC, PlayStation 4 a Xbox One verze se steelbookem, tričkem a přívěškem.
zing.cz

Stanete se lovcem nebo lovnou zvěří? Predátor nenechá žádné přeživší. Postavte se těm nejnáročnějším výzvám a získejte jedinečné odměny. Tato bezplatná speciální událost Ghost Recon Wildlands běží od 14.12.

Will you become the hunter, or the hunted? The Predator takes no survivors. Face your toughest challenge to date and earn unique rewards. This free Ghost Rec...
youtube.com

Několik fotografii z včerejšího dne na For Games. Bylo to skvělé, dnes ještě lepší a těšíme se na zítra!

Image may contain: one or more people
Image may contain: 2 people, people standing and people on stage
Image may contain: indoor
Image may contain: 2 people, indoor

Ještě váháte, jestli letos navštívit For Games 2017? Bonusweb.cz se vás pokusí v 18 obrazech přesvědčit, že rozhodně stojí za to. A my tímto nenápadně, ale velmi srdečně, zveme ke stánku Ubisoftu!

Na veletrhu videoher a interaktivní zábavy For Games, který až do neděle 22. října probíhá v areálu PVA Letňany, si můžete zahrát hned několik her před jejich vydáním.
bonusweb.idnes.cz

Dnes začal veletrh For Games 2017 a tímto vás společně s PLAYMAN zveme na společný stánek, kde si můžete ještě před vydáním vyzkoušet Assassin’s Creed Origins, Far Cry 5 a The Crew 2, i právě vydanou novinku South Park: The Fractured But Whole.

Těšíme se na vás!

Image may contain: one or more people

Sháníte ještě na příští týden a/nebo víkend brigádu? Přijďte nám pomoci na For Games - poznáte nejnovější i teprve připravované herní pecky a ještě dostanete zaplaceno! Ozvěte se nám na daniela.chroustova@conquest.cz

Image may contain: 2 people

Již tento víkend si všichni hráči mohou zdarma vyzkoušet Ghost Recon Wildlands včetně nejnovějšího PvP režimu - Ghost War.
Více informací ➡️ www.ghostrecon.com/freeweekend

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
5.1K Views

Další trailer na hru Assassin’s Creed Origins nám přiblíží Bayekův příběh, a už můžeme hádat, co předcházelo vzniku prvního Asasína... Nebo bude všechno ještě jinak?

Doufáme, že se vám tento poutavý trailer zalíbí stejně jako nám

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
10K Views

Venku je ošklivě, leckde ještě netopí... zahřát se dá mnohými způsoby, tak proč ne třeba tancem? Just Dance 2018 vyjde 26. října, ale už teď si můžete díky demoverzi hru vyzkoušet.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
136 Views

Cílená destrukce, bližší pohled na faunu a asasinace ve hře Assassin's Creed Origins v podání Sterakdary.

Před týdnem si několik vyvolených mohlo v Londýně vyzkoušet Assassin's Creed Origins. Mezi nimi i Sterakdary - zajímají vás jeho dojmy? Tak se koukněte
Další... účastníci byli Asimister, FlyGunCZ, Daniel Kremser z Games.cz a Honza Srp z Bonusweb.cz. Tak uvidíme, jestli se v pocitech ze hry shodnou, ale my se zatím fakt moc těšíme

See More

Egyptská civilizace se rozpadá na prach...

Hra Assassin’s Creed Origins vychází 27. 10. 2017 s českými titulky na PC, Xbox One i PS4.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
13K Views