Posts

Як виник проект УкрСкарга та як ним користуватись розповідаємо в програмі «Молодіжний квартал» на Скіфії https://www.youtube.com/watch?v=gr04T-7ye7s

😡 Часто трапляється так, що люди бачать проблему, але не знають куди і як звернутись для її вирішення. А без таких звернень проблеми тривають роками через безініціативне виконання своєї роботи посадовими особами.
Проект УкрСкарга створено для того, аби максимально спростити подання звернень.
📝 На сайті ви знайдете шаблони типових проблем з уже готовими текстами звернень. Треба лише додати кілька деталей для уточнення де саме і що трапилось.
⚠️ УкрСкарга не є заміною або ана...логом електроних петицій. Основа для роботи проекту — Закон України «Про звернення громадян», в якому визначено, що кожен має право звернутись та у відповідний термін отримати відповідь.
🚫 Також команда проекту не займається вирішенням окремих питань. Натомість ми даємо вам зручний і безкоштовний інструмент для самостійного використання і залюбки дамо поради щодо користування та подальших кроків.
⚖️ Ми впевнені, що тільки власними зусиллями кожної людини ми зможемо змусити владу працювати в інтересах громади.

See More
No automatic alt text available.
Photos
Posts

На сайті проекту «УкрСкарга» (http://ukrskarga.org.ua) з’явився новий розділ: «міський бюджет».

Перший документ – візуалізація рішення міськради про зміни до бюджету 2017, прийняте у березні (матеріали надані департаментом бюджету і фінансів міськради).
Загальна сума розподілених коштів – 150 млн 816 тис грн.

...

В найближчих планах – загальна інформація щодо бюджету 2017 (джерела доходів та напрямки видатків), а також інформація щодо перерозподілу видатків (рішення останньої сесії міськради).

Позиція команди проекту «УкрСкарга» незмінна: уся інформація, яка стосується напрямків життєдіяльності міста повинна бути доступна широкому загалу. Надсилайте нам важливу інформацію. Ми будемо її творчо переробляти (щоб вона була більш зручною для сприйняття) та оприлюднювати на сайті проекту.

Також будемо дуже раді розширенню нашої команди – запрошуємо усіх, хто має творчий хист та хоче створювати цікаві інформаційні проекти до співпраці! Дзвоніть та пишіть нам!

See More
Будуємо громадянське суспільство
ukrskarga.org.ua

Почастішали випадки отруєння собак. Не треба цього робити, це незаконно та негуманно. І не чекайте, поки вони нападуть на дітей чи дорослих. На сайті УкрСкарга в розділі «Благоустрій» з'явився шаблон скарги на бродячих собак. Відповідні служби, які отримують фінансування з ваших податків, повинні відреагувати та забрати їх на стерилізацію чи в притулок для тварин. Дійте по закону! http://ukrskarga.org.ua/documents

Будуємо громадянське суспільство
ukrskarga.org.ua

Шановні, підкажіть нам, вирішили відкрити на сайті розділ звернень на тему доступності і не можемо обрати піктограму розділу яка б охоплювала весь комплекс проблем. Хочемо трохи відійти від тези «доступність = візок» оскільки в доступності зацікавлено набагато більше соціальних груп. Будемо вдячні за голосування лайками та ваші коментарі. Також можете запропонувати ваші варіанти, їм будемо надавати перевагу.
І дуже просимо приєднатись до складання типових шаблонів звернень щодо проблем, які виникають найчастіше. Приклади гарних шаблонів дивіться у розілі громадського транспорту http://ukrskarga.org.ua/documents/index/1
Наперед дякуємо за допомогу.
#укрскарга #доступність #доступность

В перший день роботи проекту УкрСкарга роздруковано більше 30 звернень. #укрскарга #демократія

No automatic alt text available.

Проект УкрСкарга 1 червня офіційно розпочав свою роботу. #маршрутки #херсон #укрскарга

No automatic alt text available.

Актуальне питання перевезення пільговиків в маршрутках. Гра: дізнайся, наскільки ти вправний водій маршрутки. http://ukrskarga.org.ua/pages/lviv_marshrutka #ukrskarga #укрскарга

Будуємо громадянське суспільство
ukrskarga.org.ua
УкрСкарга updated their status.
May 24, 2017

Надіслали листи із пропозицією долучитися до проекту «УкрСкарга» Херсонському міському голові, його першому заступнику (для залучення структурних підрозділів міської ради), а також 24 керівникам комунальних та приватних підприємств, які надають послуги населенню.
Крім того, ми звернулись до ЗМІ та ГО із пропозицією долучитися до реалізації та інформаційного супроводу проекту «УкрСкарга».

А вже сьогодні до нас звернулось інформ-агенство «Таврийские вести» з пропозицією висвітл...ювати роботу проекту «УкрСкарга», виділивши для цього розділ для Нової Кахововки та Берислава!

16 листів надіслно КП та ПП по е-mail:
1. Херсонський міський голова
2. Перший заступник міського голови
3. ПАТ ЕК Херсонобленерго
4. ПрАТ Херсонська ТЕЦ
5. МКП Херсонтеплоенерго
6. МКП ВУВКГ у м. Херсоні
7. ПАТ Херсонгаз
8. КП електромереж зовнішнього освітлення Херсонміськсвітло
9. МКП Гарантія
10. МКП Херсонелектротранс
11. КП Сервіс-Центр
12. КП ГО Бюро естетики міського середовища та зовнішньої реклами
13. МКП Херсонський комунальний ринок
14. КП Дніпровський
15. КП Геополіс
16. КП Херсонська енергосервісна компанія

10 листів будуть передані особисто (не змогли знайти актуальний е-mail):
1. МКП Дорожник
2. КП Парки Херсона
3. КП Херсонкомунтранссервіс
4. МКП Вихор
5. МКП ЖЕК-1 Суворовського р-ну
6. КП Центр
7. КП Таврійський
8. МКП Сервіс-опт
9. КП Херсонмістопроект
10. КП Ритуальна служба м. Херсона

#ukrskarga #укрскарга

See More
УкрСкарга updated their cover photo.
No automatic alt text available.