Photos
Reviews
5.0
1 Review
Tell people what you think
Posts

Saygıdeğer katılımcılar,

5. Uluslararası Okul Öncesi Eğitimi Kongresinde sunum yapmış ve bu çalışmalarını yabancı kitap bölümü olarak değerlendirmek isteyen kongre katılımcılarımızın, kongrede sunumu yapılan ilgili konu başlık ya da başlıklarını ve ilk aşama olarak çalışmanın/çalışmaların Türkçe tam metnini 31 Aralık 2017 tarihine kadar okuloncesikongre2017@gmail.com adresine göndermeleri rica olunur.
Saygılarımızla...
Kongre Düzenleme Kurulu

5. Uluslararası Okul Öncesi Eğitimi Kongresi kapsamında çeşitli çalıştaylar düzenlenecektir. Çalıştaylarımız ile ilgili detaylı bilgiye https://okuloncesikongresi2017.org/calistaylar/ adresinden erişebilir ve çalıştay kayıtlarınızı online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

No automatic alt text available.
Posts

Kabul edilen bildirilerin sunucu yazarlarının 2 Ekim 2017 saat 17:00’a kadar 500 TL kayıt ücretlerini (öğrenci ise 350 TL) yatırmaları gerekmektedir. Aksi taktirde bildirinizin yayınlanamayacağını üzülerek bildirmek isteriz.

Değerli katılımcılar,

Kabul edilen bildirilerin 2 Ekim 2017 tarihine kadar bildiri no ve tam bildiri başlığı ile birlikte kongrede sunum yapacak yazarın aşağıdaki e-posta adresine iletilmesi büyük önem arz etmektedir.

Yazar bilgisinin gönderilmesi gereken adres: neslihanavcigazi@gmail.com

5. Uluslararası Okul Öncesi Eğitim Kongresi’ne gösterdiğiniz ilgiden dolayı sizlere teşekkür ederiz. Kabul edilen bildirilere https://okuloncesikongresi2017.org/kabul-edilen-bildiriler/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Kabul mektupları en kısa süre içerisinde e-posta adreslerinize gönderilecektir.
Kabul edilen bildiriler için son ödeme tarihi 25 Eylül 2017’dir.

Image may contain: 4 people, people smiling, text

Hatirlatma: Kongremiz için özet bildirim gönderme işlemi 18 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir. Bu tarihe kadar halen özet göndermemiş katılımcıların özetlerini tamamlayarak web sayfamız üzerinden özet gönderim işlemlerini tamamlamalarini rica ederiz.

Image may contain: 9 people, people smiling, people sitting and child

Sizlerden gelen yoğun talep üzerine bildiri gönderme süresi 18 Ağustos 2017 tarihine kadar tekrar uzatılmıştır.

18-21 Ekim 2017 tarihleri arasında Gazi Üniversitesi evsahipliğinde gerçekleşecek 5.Uluslararası Okul Öncesi Eğitim Kongresi'nde "ERKEN ÇOCUKLUKTA ÖZEL EĞİTİM PANELİ" düzenlenecektir.

Detaylı bilgi için http://www.okuloncesikongresi2017.org adresimizi ziyaret etmenizi rica ederiz.

Image may contain: 4 people, text

5th International Early Childhood Education Congress will be held by Gazi University, Department of Early Childhood Education. This year’s congress theme is ” Strong start for every child; cultural diversity and inclusive education in early childhood“. There are many subtitles under the theme. They are listed in the themes section. It will be our pleasure to host academicians from all around the world.

We hope to see you in Ankara on October 18-21, 2017.

OCT18
Oct 18, 2017 - Oct 21, 2017Gazi ÜniversitesiAnkara, Turkey
445 people interested