Photos
Posts

Chełmżanka obchodziła setne urodziny!

https://www.chelmza.pl/redir,4583?tresc=71384

Oficjalna strona Urzędu Miasta Chełmży
chelmza.pl

Istnieje możliwość uzyskania grantów dla organizacji pozarządowych i samorządowych instytucji kultury z całej Polski.

Zapraszamy po szczegóły!

https://www.chelmza.pl/redir,4583?tresc=71386

Oficjalna strona Urzędu Miasta Chełmży
chelmza.pl
Posts
Zbigniew Krojniewski added 7 new photos.

Z WIZYTY PRZY STRAGANACH NA ŚWIĘTEGO WALENTEGO W CHEŁMŻY:)

Miasto Chełmża is feeling myśli.

Które zdjęcie najlepsze?

#Chełmża #Rynek #beautifulview #picture #photo

Image may contain: one or more people and text

"Białe wakacje" w Chełmży.
Szczegółowy program zajęć i spotkań dla dzieci i młodzieży - na stronie.
https://www.chelmza.pl/

Informacja - "Ferie zimowe w Chełmży"

...

Klub Sportowo - turystyczny "Włókniarz" prowadzą zajęcia w klubie od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 - 12:00 i 16:00 - 18:00. W tym czasie organizowane będą zajęcia w hali sportowej, siłowni klubu, pływalni krytej, na świeżym powietrzu, w sali gimnastycznej i siłowni znajdującej się przy Szkole Podstawowej nr 3.

See More
Oficjalna strona Urzędu Miasta Chełmży
chelmza.pl

Z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości przygotowaliśmy całoroczny harmonogram obchodów tego święta.

Zachęcamy również do udziału w konkursie plastycznym.

Szczegóły na stronie:...
https://www.chelmza.pl/9809,100-lecie-niepodleglosci

See More
Oficjalna strona Urzędu Miasta Chełmży
chelmza.pl

Wyniki otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy miasta Chełmży 2018 roku przez organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego.

https://www.bip.chelmza.pl/4765,organizacje-pozarzadowe…

Urząd Miasta w Chełmży - Biuletyn Informacji Publicznej
bip.chelmza.pl

Plebiscyt na Najlepszego Sportowca 2017 roku rozstrzygnięty!
Zapraszamy do obejrzenia filmu.

https://youtu.be/URb-7iEWF7E

... See More
Image may contain: tree, sky, plant, outdoor and nature
Chełmża INFO

Katedra w 1902 roku.

Cathedral in 1902
Translated

Podsumowanie Plebiscytu na najlepszego sportowca Chełmży 2017r.

W dniu 6 lutego w Sali Mieszczańskiej Ratusza odbyło się podsumowanie Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Chełmży 2017 roku. W spotkaniu obok sportowców, trenerów i prezesów klubów udział wzięli również rodzice. Samorząd Gminy Miasta Chełmży reprezentował Przewodniczący Rady Miejskiej Chełmży Pan Janusz Kalinowski, Wiceprzewodnicząca Pani Małgorzata Polikowska, Burmistrz Miasta – Pan Jerzy Czerwiński oraz przewod...niczący komisji oświaty, kultury i sportu Rady Miejskiej Chełmży Pan Marek Jopp. W spotkaniu wziął udział przedstawiciel gazety Nowości, która była współorganizatorem plebiscytu. Plebiscyt wygrała Klaudia Kuligowska, która zdobyła tytuł „Sportowca Chełmży 2017r. Na kolejnych miejscach uplasowali się Bartosz Bolechowicz i Weronika Chojnacka. Wszyscy zwycięzcy należą do klubu Samurai Spirit Dojo Dojo Chełmża W plebiscycie wzięło udział 32 zawodników z ośmiu klubów. Wszyscy zawodnicy otrzymali upominki.

See More

Serdecznie zapraszamy!

Welcome!
Translated
Image may contain: 2 people

Osteobus Fundacji NEUCA dla Zdrowia wyruszył w trasę - akcja bezpłatnych badań profilaktycznych w Chełmży. Tym razem poświęconych osteoporozie.

Osteobus będzie stacjonował w Chełmży 8. lutego przy ulicy Szewskiej 10 lok.1, między godzinami 10.00 a 16.00, przy siedzibie partnera akcji.Udział w badaniu jest bezpłatny, wymagane są jednak wcześniejsze zapisy pod tym samym adresem, gdzie odbywać się będą badania.

IV Turniej Deblowy – Tenis Ziemny
Za nami IV Turniej Halowej Ligi Tenisa Ziemnego Par Deblowych.
W dniu 28 stycznia 2018 odbył się IV turniej deblowy tenisistów. Udział w rozgrywkach wzięło 7 par, które zostały rozlosowane do grupy A i B. Swoje mecze rozgrywali systemem „każdy z każdym” do wygrania seta.

Najlepiej poradzili sobie Przemysław Piórkowski i Artur Kielak, którzy po emocjonującym meczu- rozstrzygnął się dopiero w tie breaku 7:6(3), odnieśli zwycięstwo nad Pawłem Po...likowskim i Pawłem Grubeckim. Trzecie miejsce zajęli Szymon Kuffel i Marcin Grabowski, którzy wygrali 6:4 z Michałem Klafczyńskim i Michałem Szelągowskim.

Gratulacje dla zwycięzców oraz wszystkich zawodników ligi! Turniej MASTERS, który wyłoni zwycięzców rozgrywek, odbędzie się 11 lutego 2018 od godz. 10:00 w hali sportowej OSiT Chełmża.
Do zobaczenia na korcie!

szczegóły na: http://osit.chelmza.pl

See More
Image may contain: 4 people, people smiling
No automatic alt text available.
Ziemia Gotyku

Lokalna Grupa Działania Ziemia Gotyku zaprasza na spotkanie informacyjne związane z naborami wniosków na:

PODEJMOWANIE i ROZWIJANIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

w ...ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, Poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 08.02.2018r. poprzez formularz online - link dostępny na naszej stronie internetowej!

See More