Posts

Ласкаво просимо!;) Univest Media

Лайфхак ЮМ.
Стереотипи. За всю історію існування людства їх сформувалось аж занадто багато, настільки багато, що люди почали мислити одними лишень стереотипами. Тому в сучасному світі зміни і розвиток певної галузі чи сфери діяльності шокують новими рішеннями, які "вилазять" за стереотипні рамки.
На сьогоднішній день фермер чи аграрій сприймається як людина, що вкладає всю свою енергію в руки, а не в голову.
Але варто озирнутися, і побачене вразить своєю неодноманітністю та... різнобарв'ям ідей у світі сільського господарства.
Багато країн світу використовують новітні технології не тільки для обробки ґрунту чи рослин, а й для контролю інших, не менш важливих процесів.
Дрони, як маленькі бджілки-трудівниці, непомітно літають над гектарами полів, аналізуючи та транслюючи інформацію на екран смартфона.
Інші додатки інформують сучасного фермера про стан ґрунту, рівень вологи та мінералів, знов-таки, за допомогою пари дотиків до смартфону, що завжди в кишені.
Не треба також забувати про те, що сучасні роботи також не "стоять" на місці. Їх наділяють гострим зором, що допомагає відрізнити бур'яни від сільськогосподарських культур.
Роботи дбайливо доглянуть за теплицею, щоб всі рослини почували себе комфортно і затишно.
Зростайте, невпинно біжіть навипередки з вітром, тому що прогрес і розвиток - наш крок за рамки стереотипів й упереджень.
#um #univestmedia #univestlifehack #pro #tvvet #ogo #ovo #technology #agriculture

See More
Reviews
5.0
4 Reviews
Tell people what you think
Videos
Univest Media Cover
5
Photos
Posts

Доброго ранку, друзі!
АГРО весна розпочалась вчора на теренах Міжнародного виставкового центру. За перший день виставки відрапортував наш незмінний майстер Геннадий Маричев (Gennady Marichev) . Дякуємо за надані світлини та чекаємо на нові 😉
P.S. Тепер всі бажаючі придбати чи передплатити продукцію, дати інтерв'ю чи укласти угоду з компанією Univest Media не з чуток знатимуть як виглядають наші спеціалісти.

Шановні колеги та читачі нашої рубрики "Географія ЮМ"!
Час наступної країни-партнера настав. Сьогодні ми вирушимо до елегантної Франції.
Не зважаючи на те, що Франція завжди асоціюється з атмосферою моди, архітектури та краси, Франція - найбільший с / г виробник в ЄС. Сільськогосподарські угіддя займають 82% території - 48 млн га, тому не дивно, що Франція виробляє щорічно 7-8 млрд пляшок вина на рік, а справжній коньяк виготовляють лише в однойменній провінції, звідки родом ...цей напій.
Кількість вина не впливає на його ціну. Тільки якість, висока якість, за яку потрібно віддати трохи більше, а іноді - навіть забагато: у 2014 році на аукціоні Sotheby's лот, що складається з 114 пляшок вина DCR Romanee-Conti, був проданий за 1,45 млн євро. Таким чином, кожен келих вина обійшовся анонімному покупцеві з Азії в 1619 євро. Це рекорд ціни за один винний лот.
Франція - найбільший в світі імпортер жаб, але французи не їдять жаб, це стереотип і делікатес виключно для туристів.
Окрім виноградників, країна багата на молочну продукцію:Франція виробляє 1200 різних сортів сиру обсягом майже 1 млрд тонн на рік. Французьке прислів'я говорить: un fromage par jour de l'année - «на кожен день року свій сир».
Для французів їжа - ритуал, а не просто задоволення фізіологічних потреб. Французька гастрономія внесена ЮНЕСКО до списку «нематеріальної культурної спадщини людства». Експерти назвали французьку гастрономію «важливим соціальним звичаєм, призначеним для святкування найважливіших моментів в житті окремих людей і груп».
А також Франція стала першою країною в світі, де супермаркетам заборонили знищувати непродану їжу. З лютого 2016 року магазини повинні жертвувати надлишки в продовольчі банки або благодійні організації.
Естетика Франції вражає.Вражає кожного, хто має змогу доторкнутися до неї, відчути смак та аромат країни.
Гарного Вам дня, мандруйте світом разом з Univest Media.😉

See More

Доброго дня, друзі!
Єдиним фронтом виступають представники продукту "Пропозиція" на виставці "Зернові технології".
Завітайте і Ви на стенд Univest Media та "Пропозиції".
Радо зустрінуть та підкажуть всю необхідну інформацію наші фахівці.
Крім того, обов'язково відвідайте виставки "Agro Animal Show" та "Фрукти. Овочі. Логістика", щоб отримати масу задоволення від спілкування з професіоналами продуктів "Тваринництво та ветеринарія" та "Овощеводство"!...
Ми чекаємо на Вас!🤗

See More
Image may contain: 1 person, indoor

Добрий день, друзі!
Нова порція фото до Вашого столу.
Один день з життя ЮМ.
Тільки сьогодні Ви маєте можливість ВЛАСНОРУЧ вигадати опис для фото.
Свої варіанти - в коментарі, а ми оберемо найвлучніший та залишимо Ваш слід в історії нашої компанії....
P. S. Стримуйте політ Вашої фантазії від образ та негативу!
#um #univestmedia #whoweare #photo #picoftheday #pro #tvvet #ovo #ogo

See More
Image may contain: 1 person, smiling, plant and outdoor
Image may contain: 2 people, eyeglasses
Image may contain: 2 people, people standing and indoor
Image may contain: 2 people, eyeglasses, plant and indoor

Доброго дня!
Завтра відбудеться аграрна IT-конференція, буде багато цікавого.
Про найцікавіше дізнаються представники наших видань.

FEB20
Tue 9:00 AM UTC+02iHUBKyiv, Ukraine
359 people interested

Вельмишановне панство!
Робочі будні невпинно несуть нас до тихої гавані вихідних. Сьогодні - п'ятниця, а це означає, що ми дістались краєчку скелі, з якої пірнемо у суботонедільну нірвану.
"Один день з життя ЮМ" - посміхайтесь на вихідних ще яскравіше, ніж під час роботи!😎
#um #univestmedia #whoweare #pro #tvvet #ogo #ovo #friday

Image may contain: 3 people, people sitting, laptop, screen and indoor
Image may contain: 1 person, smiling
Image may contain: 3 people, people smiling, people standing and indoor
Image may contain: 1 person, sitting, office and indoor

Доброго дня! Клуб Аграрної Книги представляє новий довідник.
Завітайте на сторінку клубу, щоб дізнатись подробиці про новий продукт та іншу корисну агро літературу компанії Univest Media.
#um #univestmedia #univestnews #agroknyga #pro

грн.50.00
Sold by Клуб Аграрної Книги
Клуб Аграрної Книги shared their product.

Доброго ранку, друзі. Вийшов з друку оновлений кишеньковий довідник "Визначник хвороб та шкідникіів Сої". Тут ви знайдете багато корисного для своєї праці. Гарного всім робочого дня )))

Good morning, friends. Check out the print updated pocket guide "Determinant of diseases and škídnikíív soy". here you will find a lot of useful for your work. Have a good working day)))
Translated

Шановні читачі!
Сьогодні ми розпочинаємо нову рубрику на нашій сторінці - "Лайфхак ЮМ", у якій будемо розповідати про цікавинки агро світу.
Почнемо з того, як вдало і без зайвих зусиль отримати будь-який журнал нашої компанії. Представляємо до Вашої уваги перелік передплатних індексів на видання Univest Media:
74629 - Огородник - 180.00 грн
60185 - Огородник + Овощеводство - 329.00 грн...
91824 - Овощеводство - 210.00 грн
74348 - Пропозиція +
Тваринництво та ветеринарія - 654.00 грн
97901 - Тваринництво та ветеринарія -169.00 грн
91444 - Агро комплект - 916.00 грн
Щоб оформити передплату на журнали, звертайтеся за телефонами:
+380672253345
+380672253365
#um #univestmedia #univestlifehack #pro #tvvet #ogo #ovo #subscription

See More

Доброго дня, друзі! 😊
Нагадуємо Вам, що журнал "Огородник" разом з ТОВ "Професійне насіння" проводять конкурс "МОЙ ЛЮБИМЫЙ СОРТ". В другому номері журналу було оголошено переможців січня та лютого. Конкурс триває, подарунки чекають на своїх власників.
А який Ваш улюблений сорт?🤔
Розкажіть про це журналу "Огородник".
Умови конкурсу - на сторінках видання....
#um #univestmedia #univestnews #ogo #magazine

See More
Image may contain: plant and food

The time is right again for lunch, and therefore we offer you to enjoy a new rubric "UM Geography". In this rubric, we will talk about interesting facts from the life of our partner countries. And the first country will become Germany.
While the emerald fields of the rye, wheat and all sorts of crops sparkle in the valleys of the rivers on alpine meadows the herds of dairy cows are inspired by the fresh air to give the Germans fresh and delicious milk. Animal husbandry and cr...op production are very important for family farms, because the farms provide long-term jobs and raw materials for selling on the market. But not only these facts related to agricultural sector of the country make Germany infinitely interesting for us.
• Everyone in Germany knows that the price of a product is directly related to its health benefits, so wine can be purchased at a store less than one dollar; instead, the stores of organic products are very popular among the Germans and their prices are much higher than in the ordinary supermarkets.
• It’s not so easy to get together with friends for fishing in Germany, because in advance each participant of this "ritual" must complete the appropriate training course, where one of the sections is devoted to a humane attitude to fish. Apparently, because of this, the Germans avoid dried fish and drink beer with other, less extravagant goodies.
• Hundreds of varieties of sausages are very popular among the Germans. But few know that in the city of Regensburg sausages were cooked even in the far 1146 year. The oldest tavern in the world is still uninterruptedly pleasing visitors with its sausages (currently called "Sausage Cuisine").
• And finally, we couldn’t ignore the invaluable contribution of Germany to the publishing business, because precisely there, in 1663, the Hamburg magazine "Instructive Monthly Discussion" became the world's first magazine, which is regularly published.
#um #univestmedia #umgeo #germany #pro #tvvet #ovo #ogo
Like! 👍 Comment! 🗣️ Repost! 🤭

See More

Доброго дня, шановне панство!
Не журналом єдиним потішить читачів редакція "Пропозиції" в цьому місяці!
"Новинки селекції" - читайте в лютому, користуйтесь цілий рік!
#um #univestmedia #univestnews #pro #new #magazine

Image may contain: text
Image may contain: flower, plant, nature and outdoor
Image may contain: cloud, sky, flower, tree, outdoor and nature
Image may contain: food

Доброго дня, шановні друзі!
13:00, а це означає, що настав час гастрономічного різноманіття та відпочинку.
Саме тому пропонуємо до Вашої уваги ще "Один день з життя ЮМ". Смачного перегляду.😋
Вподобайте!👍 Коментуйте!🗣️ Робіть репост!🤭
#um #univestmedia #whoweare #pro #tvvet #ogo #ovo

Image may contain: 3 people, people sitting, screen, office, table and indoor
Image may contain: 3 people, people sitting, screen and indoor
Image may contain: 3 people, people standing
Image may contain: 2 people, people sitting, office and indoor

Компанія Univest Media запрошує Вас відвідати міжнародні виставки Зернові технології. Agro Animal Show. Фрукти Овочі Логістика, в яких візьмуть участь професіонали з журналів "Пропозиція", "Тваринництво та ветеринарія" та "Овощеводство".
Завітайте та дізнайтеся про новинки нашої компанії та найактуальніші питання, що підіймаються на сторінках видань Univest Media . За організацію та проведення заходу дякуємо Киевский международный контрактовый ярмарок

FEB21
3 people interested