Photos
Videos
"Інтернати очима дітей" - про реальність, в якій змушені жити вихованці інтернатних закладів. Перегляд буде нелегким,але це потрібно чути. Статистика: кожні 3 дні в Україні 250 дітей влаштовуються до закладів інституційного догляду. Кожні 3 дні в закладах інституційного догляду помирає 1 дитина в самотності і без близьких людей, в результаті хвороби чи нещасного випадку. Всього в Україні функціонує 774 інтернатних заклади та заклади соціального захисту дітей, в яких виховується близько 104 тис. дітей, при цьому із них лише близько 10 тис. – це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, у всіх інших є батьки. #children #реформаінтернатів #інтернати #діти
358
82
Подарунок
522
3
З Днем Незалежності, Україно! 💙💛 https://youtu.be/qaPecQtMWvQ
551
3
Posts

Кирила мати залишила в перенатальному центрі зразу після народження? Чому і як це попереджувати, розберемо завтра!Зараз, як не травмувати немовля!
#Синдро́мстру́шеноїдити́ни #Shakenbabysyndrome
НЕ ТРУСІТЬ СВОЮ ДИТИНУ!
Ці слова, як мантру, знають всі молоді батьки в Європейських країнах та США. Ці слова повсюди - на інформаційних дошках, соціальних плакатах, рекламних щитах та на вустах працівників жіночих консультацій та пологових будинках. Молоді батьки знають, що це за синд...ром та які можуть бути наслідки.
На жаль, в Україні цьому питанню майже не приділяється увага. Спробуємо розібратися.
Якщо ваша дитина плаче, запам’ятайте – НІКОЛИ не можна її активно трусити на руках, у візочку чи у ліжечку. Мозок дитини ще не сформований, тому такі дії можуть призвести до синдрому струсу. Синдром струшеної дитини може бути спровокований струшуванням впродовж кількох секунд. Не виключені випадки виникнення цього синдрому під час гри з малюком, наприклад, якщо доросла людина інтенсивно підкидає немовля або під час ДТП, якщо малюк не пристебнутий в дитячому кріслі.
Синдром струшеної дитини може спричинити серйозні пошкодження головного мозку, як наслідок — призвести до довічної інвалідності або смерті. Найчастіше діагностується у дітей перших двох років життя, але іноді може спостерігатись у дітей віком до 5 років. 60 % постраждалих дітей — хлопчики, а 80 % тих, хто спричинив появу синдрому — чоловіки. 80 % дітей, у яких був синдром страждають все життя порушенням роботи головного мозку, різнеми ступенями погіршення зору (включаючи сліпоту), рухові порушення (наприклад, дитячий церебральний параліч) і когнітивні порушення. По суті, синдром струшеної дитини це - найпоширеніша форма жорстокого поводження з дітьми, що спостерігається у дітей віком до 1 року.
У період з 2 до 4 місяців у дітей бувають періоди, коли вони просто плачуть. Що ж можуть зробити батьки?
• Перевіри чи не голодна дитина?
• Можливо дитині спекото чи холодно?
• Можливо у дитини температура?
• Це можуть бути наслідки кишкових кольок?
• Спробуйте походити з дитиною по кімнаті чи сходах або сядьте у крісло-качалку!
• Включіть приємну музику або заспівайте малюку!
Якщо нічого не допомагає, то заспокоїтись потрібно в першу чергу ВАМ!
Пам’ятайте - ви гарні батьки та любите свою дитину. Просто зараз такий період у розвитку малюка і він обов’язково пройде!

See More
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
7.5K Views

Вчора я відвідав Максима у нього вдома.
До цього я мав розмову з усіма дорослими фігурантами цієї справи, зібрав усі пояснення. У кожного є своя історія, свої виправдання та аргументи.
Але, особисто мені, важливо було почути саме дитину!
Чесно вам скажу, мені важко було дивитися Максиму в очі!
Мені важко було бачити, як він зі сльозами говорить, що не розуміє: «Чому саме я??», «Чим я гірший за всіх?», «Чому мені ніхто не допоміг?» ...
Він розповів, як його цькували в школі, як над ним насміхались, як лаялись нецензурними словами, як налаштовували проти нього інших учнів, як одного разу штирхнули йому олівцем прямо в око! Реакції вчителів не було ніякої!!!
Він не розуміє, чому саме йому тепер доведеться місяцями лежати прикутим до ліжка (лікарі дозволяють йому підніматись лише раз на день і лише на 20 хвилин), в той час як його однолітки, у тому числі і кривдники, будуть насолоджуватись теплою погодою в очікуванні літніх канікул!
Максим дуже ображений на школу та на вчителів, які не змогли чи не схотіли його захистити.
Так, думаю, директор ліцею буде звільнена, але головне в цій історії – те, які висновки ми зробимо сьогодні.
Тисячі дітей продовжують страждати від знущань та цькувань!
Страждають від того, що не отримують від дорослих адекватної допомоги!
Страждають від того, що залишаться сам на сам зі своїми проблемами!
Школи намагаються заминати ці історії! Звісно ж, нікому не потрібен розголос та «розборки»!
Я дякую мамі Максима, завдяки її зусиллям ця справа стала відома усім! Можливо, це вбереже інших дітей від шкільного свавілля, від булінгу і від насильства.
З Максимом ми вирішили не гаяти часу та скористатись пропозицією онієї з медіа кампанії пройти курси з відеоблогінгу. Сподіваємось, що скоро у Максима буде свій блог, де він розповідатиме про булінг, про те як можна з цим боротись, куди звертатись та як реагувати.
Також Максим погодився увійти до складу Національна дитяча рада та допомагатимете у моїй діяльності щодо боротьби з булінгом та насильством. Разом ми спробуємо «достукатися» до дорослих, до вчителів, до батьків, до інших дітей і до відповідних державних органів та запровадити ефективні освітні програми, які допоможуть побудувати безпечну школу.
Якщо у вас є якісь поради чи пропозиції для Максима, прошу їх висловлювати в приват.

See More
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
25K Views