See more of Upgradebuzz by logging into Facebook
Message this Page, learn about upcoming events and more.
See more of Upgradebuzz by logging into Facebook
Message this Page, learn about upcoming events and more.
Not Now
CommunitySee All
Icon of invite friends to like the lage
Invite your friends to like this Page
Highlights info row image
1,487 people like this
Highlights info row image
1,475 people follow this
AboutSee All
Highlights info row image
605196059
Highlights info row image
Typically replies within an hour
Photos
Videos
Szymon Koćmiel Zbyt Szczeciński dla Warszawy?
8
3
Oficjalne rozpoczęcie UYS vol.10
10
4
Tadeusz Tadeusz Żórawski
4
Posts
Upgradebuzz updated their cover photo.

Zapraszamy na wydarzenie podczas którego:

Dowiesz się jak zbudować swoją niezależność finansową

Opanujesz innowacyjną metodę oszczędzania czyli idealny budżet domowy wg. T. Harva Ekera

...

Więcej informacji znajdziesz tutaj: http://bit.ly/2rUUPHq

See More
Image may contain: one or more people, beard and text

http://bit.ly/2r1w50H

Bądź bardziej świadomy!

Najlepsze godziny Twojego dnia - te, w których masz najwięcej energii. Co z nimi robisz? Jak je spędzasz? Wypoczywając? Pracując? Jeśli pracując, to w co je inwestujesz? Czy inwestujesz je w siebie? Czy może sprzedajesz je komuś innemu? Jeśli tak, to za ile je sprzedajesz? Czy otrzymujesz za nie godną zapłatę? ...
Czy wiesz, że najlepszy polski piłkarz za jedną minutę swojego życia, za wysokiej jakości czas wypełniony ostrą jak żyletka koncentracją i wysiłkiem, otrzymuje nawet 1500 złotych? Z drugiej strony wielu bogatych ludzi, w ogóle nie sprzedaje nikomu najlepszych godzin ze swojego dnia. Te godziny, są ich własnością. Stać ich na nie.

Więcej informacji: http://bit.ly/2r1w50H

Stań się proaktywny!

Czy wiesz że w pewnym momencie Twojego życia, godziny dzięki którym zarabiasz godziwe pieniądze, mogą się skończyć? Zostanie Ci wówczas niewiele wart, niskiej jakości czas, którego nikt już nie będzie chciał od Ciebie kupić ani wykorzystać.
Czy wiesz, że postępując odpowiednio, tu i teraz - możesz zarabiać na najlepszych godzinach Twojego dnia… całe dekady po tym jak już się wyczerpią? Za 20, 30 lat i dłużej, nadal będziesz zarabiać na godzinach, w które zainwestujesz dzisiaj! Czy wiesz, że robiąc to odpowiednio, ale również mądrze, w sposób zaplanowany i UCZCIWY możesz w krótkim okresie osiągnąć swój wymarzony cel? Sprawić, że będzie Cię stać na twój własny czas? Na Twoje wszystkie najlepsze godziny w przyszłości. Nie będziesz zmuszony ich już sprzedawać Nikomu. Twój czas, będzie należał do Ciebie i tylko do Ciebie. Będzie Cię w końcu na niego stać.

Bądź szczęśliwy!

Dowiesz się, co programuje ludzkie umysły na przeciętność, oraz jak zaprogramować siebie na ciągły wzrost. To szkolenie nauczy Cię jak wzrastać w finansach będąc pracownikiem bądź zajmując się biznesem. Oprócz tego naładujesz się pozytywną energią, poznasz wartościowych ludzi.

Zrób Upgrade!

Musisz nie tylko zaliczyć Upgrade swoich przychodów. Potrzebujesz Upgrade'u swojego umysłu. Wiedzy. Sposobu myślenia. Percepcji. Swoich nawyków.

Potrzebujesz osiągnąć gotowość do przyjęcia większej odpowiedzialności za siebie i swoje czyny. Do stania się również krystalicznie uczciwym - bo to właśnie na uczciwości buduje się źródła dochodu tak stabilne, by przetrwały aż do Twojej emerytury i dłużej.

Więcej o wydarzeniu i Pawle Zasadzińskim tutaj: http://bit.ly/2r1w50H

Uwaga!

Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona, oznacza to, że w chwili osiągnięcia maksymalnej liczby Uczestniów system wyłączy możliwość rejestracji. Zarejestruj się i opłać swój bilet do 30.06.2017 r. i odbierz wejściówkę w niższej cenie.

See More
JUL9
Sun 8:00 AM UTC+02Stara RzeźniaSzczecin, Poland
84 people interested
Reviews
4 Reviews
Tell people what you think
Monika Janicka
· May 10, 2017
Byłam na wydarzeniu UpgredeBuzz w Warszawie ♥
Urzekł mnie przyjazny klimat wydarzenia, dobór prelegentów,
bardzo mocno rozwijająca struktura wydarzenia :)...

Polecam każdemu, kto jest spragniony nauki przemawiania publicznego,
poznawania nowych, inspirujących ludzi,
budowania ciekawych kontaktów biznesowych :)
See More
Posts

Żeby twoje przemówienie miało wpływ na ludzi, wezwanie do działania jest niezbędnym elementem.

Wskazówka: Zastanów się nad wyzwaniem dla swoich słuchaczy. Możesz przygotować darmową wartość dla osób, które wykonają zadanie. Może to być na przykład darmowy ebook lub szkolenie VOD do pobrania z twojej strony internetowej.

Image may contain: 1 person, text

Poświęcony czas i gromkie brawa to podarunek od publiczności. Za taki "prezent" koniecznie trzeba podziękować!

Źródło: https://www.entrepreneur.com/article/239308

Image may contain: 2 people

Kiedy zamiast najpierw dać wartość, od razu będziesz chciał sprzedać produkt, publiczność przejrzy Cię na wylot. Stracisz w oczach odbiorcy, który może uznać Cię za naciągacza.

Wskazówka: Jeżeli chcesz wzbudzić zaufanie, skup się na wartości, którą możesz dać drugiemu człowiekowi. Podziel się ze słuchaczami czymś praktycznym. Pozwól im skorzystać z twojej wiedzy. Zbudujesz w ten sposób fundamenty do skutecznej sprzedaży.

Źródło: https://www.entrepreneur.com/article/239308

... See More
Image may contain: 1 person, text

Zarządzanie swoimi emocjami to kluczowa umiejętność w przezwyciężeniu strachu przed wystąpieniami publicznymi. Jeżeli czujesz stres stojąc na scenie, spróbuj go przeramować.

Wskazówka: Kiedy poczujesz zdenerwowanie, powiedz do siebie: “Nie jestem zestresowany, jestem podekscytowany”.

Źródło: https://www.entrepreneur.com/article/239308

... See More
Image may contain: 1 person, smiling

Jest szansa, że podczas twojego przemówienia znajdą się wśród widowni osoby, które w jakiś sposób wyrażą swoje niezadowolenie lub będą chciały pokazać, że nie zgadzają się z tym, co mówisz.

Wskazówka: Skup się na tej części widowni, która Cię wspiera. Wejdź z nimi w interakcję. Poczujesz się pewniej i bardziej zrelaksowanym.

Źródło: https://www.entrepreneur.com/article/239308

... See More
Image may contain: 3 people, people smiling, text

Zdaniem Simon’a Sinek’a kiedy zaczynasz mówić od razu po wejściu na scenę, komunikujesz brak pewności siebie i strach.

Wskazówka: Zanim zaczniesz mówić, weź głęboki oddech, znajdź swoje miejsce na scenie, poczekaj kilka sekund i dopiero zacznij.

Źródło: https://www.entrepreneur.com/article/239308

... See More
Image may contain: 1 person, text

Simon Sinek mówi, że kiedy patrzysz na wszystkich, nie skupiając się na poszczególnych osobach, tracisz bardzo ważny kontakt z publicznością.

Wskazówka: Patrz na osobę, powiedz jedno zdanie. Następnie przerzuć wzrok na kolejną i powiedz całe zdanie. Dzięki tej taktyce wejdziesz w pewnego rodzaju dialog z widownią.

Źródło: https://www.entrepreneur.com/article/239308

... See More
Image may contain: 7 people, text

Pauzy niełatwo stosować i są one często nadużywane. Użyte odpowiednio pozwolą widowni na refleksję, o którą walczysz jako mówca.

Wskazówka: Na etapie pisania skryptu zastanów się, w których momentach widownia ma się zastanowić nad omawianym tematem. W trakcie wystąpienia możesz zadać pytanie i poczekać aż publiczność odpowie sobie na nie w myślach. Przygotujesz w ten sposób słuchaczy na dalszą część wypowiedzi.

Źródło: http://www.aresearchguide.com/3tips.html

Image may contain: one or more people and text

Mów o tym co sprawia, że twoje serce bije szybciej. Brzmi całkiem prosto, prawda? Na pewno niejednokrotnie zauważyłeś, że dobry mówca „bawi się” sceną. Mówi głośno z życiem i energią a widzowie bawią się razem z nim. Taka postawa gwarantuje zaangażowanie publiczności, świetną atmosferę i dobre samopoczucie zarówno prelegenta jak i uczestników. Podczas wystąpień publicznych bądź sobą, jeśli popełnisz błąd pokaż że potrafisz się z tego śmiać, pozwól sobie na potknięcie a publiczność na pewno doceni szczerość i prawdę.

Wskazówka: Zwróć uwagę na energię jaką przesyłasz, jeśli będzie dobra wróci do Ciebie z podwójną siłą!

Fot. Fotografia Biznesowa - Wide Frame

Image may contain: one or more people and text

W ocenianiu swoich wystąpień nie polegaj na subiektywnych odczuciach. Jeżeli występujesz, bo chcesz dać ludziom wartość, to ich zapytaj o opinię.

Wskazówka: Jeżeli chcesz autentycznych wyników, stwórz anonimową ankietę i poproś o wypełnienie nieznajome osoby, które widziały Twoje wystąpienie. Taki arkusz możesz stworzyć w google forms i rozesłać uczestnikom w formie linku za pośrednictwem Facebooka. Listę osób obecnych znajdziesz zazwyczaj na stronie wydarzenia.

Źródło:...
http://abcnews.go.com/…/public-speaking-tips-researc…/story…

See More
Image may contain: 1 person, smiling, standing

Kiedy pokonasz lęk przed wystąpieniem i poczujesz się pewniej, będziesz chciał/chciała wejść na wyższy poziom. Nagranie swojego wystąpienia i jego dokładna analiza może okazać się pomocnym narzędziem.

Wskazówka: Dużo osób ma problem z oglądaniem/słuchaniem samego siebie, przełam ten lęk. Jeśli nie jesteś gotowy, poproś o feedback zaufaną osobę.

Źródło:...
http://abcnews.go.com/…/public-speaking-tips-researc…/story…

See More
Image may contain: 2 people
Upgradebuzz
Education

Stworzenie dobrego skryptu to połowa sukcesu. Koniecznie zostaw sobie co najmniej tydzień na trening przemówienia. Sposób przekazania informacji może być nawet ważniejszy niż jej treść.

Wskazówka: Skuteczną metodą jest ustalenie deadline’u ukończenia skryptu. Łatwo wpaść w pułapkę perfekcjonizmu i dopieszczać skrypt na minutę przed startem prelekcji.

Źródło:...
http://abcnews.go.com/…/public-speaking-tips-researc…/story…

See More
Image may contain: 1 person, beard and text

Badania pokazują, że z Twojej 10 minutowej prezentacji publiczność najpewniej zapamięta pierwsze i ostatnie zdanie, które powiedziałeś. Odbiorcy zazwyczaj mają problem z dokładnym zapamiętaniem tego, co było w środku. Wychodząc na scenę, prawdopodobnie zostaniesz oceniony w ciągu pierwszych 15 sekund, dlatego wstęp może być najważniejszą częścią Twojej wypowiedzi.

Wskazówka: Odpowiedz sobie na bardzo ważne pytanie. “Jeśli podczas mojej prelekcji mógłbym powiedzieć tylko jedno... zdanie, zamiast całej prezentacji, to co bym powiedział?” Jaka jest puenta/wniosek twojej historii/prelekcji? Możesz zaciekawić publiczność zaczynając od tego, co najmocniejsze i to wyjaśnić. Możesz też stopniowo budować napięcie i zakończyć wyrazistą puentą.

See More
Image may contain: 1 person, sitting and text