Photos
Videos
Geçen hafta yapmış olduğumuz halı sahadan bir parça gösterim. Adnan KAYA 'nın aldığı sert darbe, sesi açıp izlemeniz tavsiye olunur. :)
11
3
Posts
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Saya Grup
610 Views
610 Views
Saya Grup

Çanakkale Zaferi’nin 102. Yılında tüm şehitlerimizi şükran ve saygıyla anıyoruz...

“Çınarlı Endüstri Meslek Lisesi Volt Bobinaj Atölyesi” sponsorluğumuz/sosyal sorumluluk projemiz kapsamında ve sosyal sorumluluk projemizin devamlılığı sürecinde; Çınarlı EML Bobinaj Bölümü öğrencileri, Volt Motor Fabrikamızı ziyaret etti.

Posts

23.05.2016 Tarihinde gerçekleştirmiş olduğumuz Dragon antrenmanına katılan tüm arkadaşlara teşekkürler.

Anneler Gününüz Kutlu Olsun..

Image may contain: text

Volt Motor’un Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi (KOSBİ)’de yapımı tamamlanan ek binası, bugün düzenlenen toplu açılış töreni ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sn. Fikri Işık tarafından açıldı.
Törene Bakan Işık’ın yanı sıra İzmir Valisi Sn. Mustafa Toprak, Kemalpaşa Belediye Başkanı Sn. Arif Uğurlu, EBSO ve KOSBİ Yönetim Kurulu Başkanları, Saya Grup Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Mesut Sancak, Volt Motor Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Sadi Sancak, Volt Motor Genel Müdürü Sn. Hamit ...Sancak katıldı.

Bakan Işık açılış töreninde yaptığı konuşmada "9 tesisimizin açılışını yapmaktan ve Kemalpaşa’da bulunmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bugün 165 milyon liralık yatırım ile yaklaşık bin 500 kişiye istihdam oluşturacak yatırımların açılışlarını yapıyoruz. Tüm yatırımcılarımıza teşekkür ediyorum. Dünya özellikle 2008 yılına büyük bir kriz yaşadı. Bu krizde üretim yapan ekonomiler ayakta kaldı. Bazı ülkelerde bu krizi fırsata dönüştürdü” dedi.
Açılış töreninde konuşan SAYA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Mesut Sancak ise, 2006 yılında kurulan grubun Türkiye’de gelişmesine en çok ihtiyaç duyulan AR-GE, istihdam ve ihracata katkı vermeye çalıştığını dile getirdi. Volt Motor’un, SAYA Grup bünyesine 2011 yılında katıldığını anlatan Sn. Mesut Sancak, “Yapılan modernizasyon çalışmaları sonucu ürün kalitesi ve ürün çeşidini arttıran Volt Motor 600 çalışanı, 45 bin metrekarelik üretim alanı ve kapasitesiyle Türkiye’nin lider elektrik motoru üreticilerinden biri haline gelmiştir. Volt Motor enerji tüketimini düşürüp verimliliği en üst seviyeye çıkartmak adına AR-GE çalışmalarına önem vermekte ve 2020 yılına kadar sektör liderliğini hedeflemektedir” diye konuştu. Sn. Mesut Sancak, konuşmasının ardından Bakan Işık’a Volt Motor’un Avrupa’ya ihraç ettiği ‘’super premium’’ enerji seviyesindeki IE4 elektrik motorlarından birini hediye etti.

Tesisin açılış kurdelesini Sn. Bakan Fikri Işık, Saya Grup Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Mesut Sancak, Volt Motor Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Sadi Sancak, İzmir Valisi Mustafa Toprak ve açılışı yapılan tesislerin temsilcileri birlikte kesti. Törenin ardından Volt Elektrik Motorlarının yeni tesisini gezen Bakan Işık öğle yemeğini işçilerle birlikte yemekhanede yedi.

See More
Image may contain: 17 people, people smiling, people standing
Image may contain: 1 person, closeup
Saya Grup

Saya Grup ailesinden Volt Elektrik Motorları ünlü pompa üreticisi KSB Pompa ile IE4 motor üretimi konusunda yeni işbirliğine imza attı.

"İsteğimiz KSB’nin 0,75 Kilowatt’tan 45 Kilowatt’a kadar olan tüm motor üretimini gerçekleştirmek" Volt Elektrik Motorları Genel Müdürümüz Hamit Sancak

Saya Grup added 7 new photos.

Birebir Mentorluk programımız için İzmir'deydik.

Saya Grup ailesi olarak her zaman bir adım daha ileriye gitmek için çalışmaya devam ediyoruz.

Büyük Önderimizi, Saygı, Rahmet ve Minnetle Anıyoruz.

Image may contain: 9 people, people standing and outdoor

Şehit düşen askerlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyoruz..

No automatic alt text available.
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
1K Views