Photos
Reviews
5.0
3 Reviews
Tell people what you think
Posts

Nové knihy na našem eshopu můžete zakoupit na našem internetovém obchodě www.eshop.togga.cz. Příjemné nakupování.

Vydavatelství Togga informuje, že naše publikace "Sigmundovy můry" byla nominována na cenu MAGNESIA LITERA! Knihu můžete zakoupit na tomto odkazu za pouhých 240 Kč! Neváhejte podpořit mladého a nadaného spisovatele.


http://www.eshop.togga.cz/cs/186-sigmundovy-můry-.html

V psychiatrickém centru začíná sezení. Krabice nedoručených dopisů svede dohromady umělce s pubertálním nacistou. Čtveřice chlapců užívajících si prázdnin nalezne oběšence a vezme ho do party. Pan Volavka slavně povstane z bažin invalidního důchodu.
eshop.togga.cz

VYDAVATELSTVÍ TOGGA PŘIPRAVUJE
VYDÁNÍ KNIHY IVANY DIRK LUKAČOVIČOVÉ
„PUTOVÁNÍ ZA DALEKÝM SNEM“

Jako jeden z několika zdrojů financování tohoto záměru jsme se rozhodli využít crowdfundingové platformy HITHIT.com. Pokud tedy budete mít zájem podpořit dobrou věc a budete chtít přispět třeba i jenom drobným příspěvkem k vydání knihy, naleznete podrobné informace přímo na stránkách projektu „Putování za dalekým snem“....
Děkujeme za případnou projevenou přízeň!

See More
„Vždycky jsem věřila, že když člověk něco chce a usilovně na tom pracuje, tak toho dosáhne. Ráda bych vydala tuto knihu a doufám, že mi pomůžete realizovat můj sen a knížku si přečtete.“ (Ivana Dirk Lukačovičová, autorka)
hithit.com

Neváhejte a vyberte si z naší široké nabídky knížek na našem eshopu!

Internetový obchod nakladatelství TOGGA zaměřující se nejen na odbornou literaturu, ale také na beletrii, poesii, patafysiku a další.
eshop.togga.cz

Právě vyšlo: KAM KANE MANA (Renata Pohorská)
Autorka vystudovala bohemistiku s francouzštinou na Univerzitě Karlově, věnovala se i překladatelství a lexikografii, ale vlastní verše začala psát až později. Zjevná filologická zkušenost se setkává s mladistvou citovostí, přičemž bohatý, vybroušený, chvílemi archaický jazyk splývá ve zvláštním akordu s niternou spontaneitou.

No automatic alt text available.

Právě vyšlo: LÉKAŘKOU V ZAMBII (Marie Krausová)
Po kratičkém Pražském jaru 1968 přišla léta normalizace. Svět dělila železná opona. Byla jsem mladá lékařka a hrozně jsem toužila poznat svět.“ Těmito slovy uvádí MUDr. Marie Krausová svou osobitou knihu vzpomínek na léta 1982 až 1986, kdy pracovala jako lékařka v univerzitní nemocnici v Lusace, hlavním městě afrického státu Zambie.

No automatic alt text available.

Četba na tento týden! Zajímate-li se o výtvarné umění či hudbu, jistě vás potěší naše knižní novinka z edice Musica viva.

http://www.togga.cz/novinka-vytvarne-umeni-a-hudba-tvar-pr…/

Zajímáte-li se o výtvarné umění či hudbu, jistě vás potěší naše knižní novinka z edice Musica viva. V současnosti je jedinou knihu tohoto zaměření u nás.
togga.cz

Hledáte-li zajímavý dárek pro vaše známe, navštivte náš internetový obchod na www.eshop.togga.cz

Shop powered by PrestaShop
eshop.togga.cz

Our American author, Dan Shanahan, gives an interview about his newly published book. Available on AMAZON.COM - Waiting for Something That Never Arrived

NOW ON AMAZON: http://www.amazon.com/gp/product/8087258614 This is an interview with Dan Shanahan, the author of the book "Waiting for Something That Never A...
youtube.com

Právě jsme spustili naše internetové knihkupectví - všechny naše tituly odteď k dispozici na http://eshop.togga.cz!

nové internetové knihkupectví TOGGA ESHOP
eshop.togga.cz

Waiting for Something That Never Arrived - titul, který bude v prodeji od 21. srpna. Objednávejte přímo na Amazon.com!

Contemporary political discourse in America-and in other industrial democracies-has operated on the basis of an unexamined assumption about the nature of "prosperity", one that springs from a sense of triumph over poverty and struggle. But little is said about where, now that it has achieved a ki...
amazon.com
Togga added 21 new photos to the album: Naše publikace.

Sledujte nás na twitteru @toggapublishing / You can follow us on twitter @toggapublishing

Právě jsme výrazně pokročili s tvorbou našeho internetového knihkupectví. Předpokládané datum spuštění je 1. září 2011.