Photos
Reviews
Webino.sk has no reviews yet.
Tell people what you think
Videos
Mošovský jarmok 2016
Posts

Aj takto sa staráme o naše servery, ktoré dôkladne monitorujeme pre zabezpečenie optimálnej prevádzky web aplikácií.

No automatic alt text available.
No automatic alt text available.
No automatic alt text available.
Webino.sk added a new photo.
No automatic alt text available.
Posts

𝗘-𝘀𝗵𝗼𝗽 𝗷𝘂𝗹𝗸.𝘀𝗸
Nasadili sme ďalší e-shop, našemu stávajúcemu klientovi sme v spolupráci s obchodným partnerom doplnili web katalóg ponuky vín o moduly podporujúce predaj cez internetový obchod. S web administračným systémom Webino™ môžete začať v malom a neskôr Váš projekt doplníme a vylepšíme o ďalšie funkcionality, jednoducho a za prijateľné ceny. Objednajte si Váš nový web u nás, výsledný projekt bude nielen pôsobiť profesionálne.

Image may contain: text

Prečítajte si recenziu nášho klienta vo forme inzerátu na predaj internetového obchodu, ktorý sme mu vytvorili na mieru. Predaj novému klientovy sa uskutočnil už pred vyše rokom a e-shop stále úspšene prevádzkujeme a poskytujeme technickú podporu.

"Internetový obchod bol vytvorení na mieru, nejedná sa o žiadny open-source systém. Obchod má užívateľsky prívetivé, rýchle, moderné a bezpečné prostredie. Ušetrí vám čas i peniaze, tak ako to firma deklaruje na svojich stránkach. P...

Continue Reading
Štýlové doplnky - pánske doplnky, dámske doplnky, šperky a štýlové darčeky.
doplnky4u.sk
Webino.sk updated their cover photo.
Image may contain: screen

Pozrite si peknú reportáž z ľudového Mošovského jarmoku, ktorý bol po prvý krát úspešne elektronicky zorganizovaný vďaka systému Webino™ od nás. Celú reportáž si môžete pozrieť tu: http://www.tvturiec.sk/video/1267-spravy-3-10-2016

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
106 Views

𝗘-𝘀𝗵𝗼𝗽 𝗵𝗮𝘀𝗶𝗰𝗶-𝗼𝗱𝗲𝘃𝘆.𝘀𝗸
Pre nášho klienta sme premigrovali a prevádzkujeme internetový obchod zo zastaralého a pomalého administračného systému v pôvodnom vzhľade na moderný systém CMS Webino od nás. V e-shope si môžete objednáť hasičskú, záchranársku a pracovnú výstroj, aj ušitú na mieru.

Image may contain: 1 person

𝗜𝗦 𝗷𝗮𝗿𝗺𝗼𝗸.𝗺𝗼𝘀𝗼𝘃𝗰𝗲.𝘀𝗸
Pre obec Mošovce, okres Turčianske Teplice, sme vytvorili a prevádzkujeme informačný systém na spracovanie a evidenciu agendy Mošovského Jarmoku.

No automatic alt text available.

𝗪𝗲𝗯 𝗯-𝗽𝗿𝗼𝗷𝗲𝗸𝘁.𝘀𝗸
Pre tím architektov a stavebných inžinierov ateliéra BECKER sme v spolupráci s našim hlavným obchodným partnerom vytvorili a prevádzkujeme modernú internetovú prezentáciu.

Image may contain: text

𝗪𝗲𝗯 𝘁𝗶𝗹𝗶𝗰𝗼.𝘀𝗸
V spolupráci s našim hlavným obchodným partnerom sme vytvorili a prevádzkujeme jednoduchú ale modernú internetovú prezentáciu, s optimalizáciou zobrazenia na mobilných zariadeniach, pre stavebnú spoločnosť.

No automatic alt text available.
Webino.sk added a new photo.
Image may contain: text

𝗘-𝘀𝗵𝗼𝗽 𝘃𝗶𝘃𝗶𝗲𝗻𝗻.𝘀𝗸
Náš partner vytvoril a prevádzkuje pre svojho klienta internetový obchod na platforme CMS Webino™ od nás. Všetkým web agentúram a internetovým štúdiám ponúkame možnosť implementovať vlastnú šablónu vzhľadu so systémom Webino™.

No automatic alt text available.

𝗪𝗲𝗯 𝗸𝗼𝗰𝗶𝗸𝘆-𝗰𝗮𝘀𝘂𝗮𝗹𝗽𝗹𝗮𝘆.𝘀𝗸
Vytvorili sme a prevádzkujeme web katalóg s ponukou kočíkov, autosedačiek, detského nábytku a príslušenstva, pre zviditeľnenie existujúceho internetového obchodu klienta nášho hlavného obchodného partnera. Súčasťou riešenia je automatický import produktov a responzívna šablóna.

Image may contain: text

𝗪𝗲𝗯 𝗷𝘂𝗹𝗸.𝘀𝗸
V spolupráci s našim hlavným obchodným partnerom sme vytvorili web stránku ponúkajúcu kvalitné vína, čaje a povzbudzujúce nealkoholické nápoje.

Image may contain: text

𝗪𝗲𝗯 𝗶𝗻𝗽𝗿𝗲𝘀𝘀.𝘀𝗸
Pre nášho hlavného obchodného partnera sme vytvorili a prevádzkujeme web stránku zameranú na prezentovanie služieb spoločnosti. Kontaktujte štúdio Inpress a využite ponuku mediálneho marketingu v spojení s osobným a priateľským prístupom.

Image may contain: 1 person