Photos
Videos
Kolejny Klubowicz został w pełni umundurowany. Serdeczne gratulacje dla Konika za wytrwałość w oczekiwaniu na pełną przynależność do Wojskowego Klubu Motocyklowego.
15
Posts

To wyjątkowy dzień, dlatego przyjmijcie od nas życzenia cudownych, pełnych rodzinnego ciepła i niezapomnianych chwil Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten świąteczny czas będzie dla Was wszystkich czasem, kiedy liczy się tylko to, co najważniejsze. Wesołych Świąt!

Ostatnie w tym roku spotkanie klubowiczów przy kawie i gliwickich pysznościach.

Image may contain: 5 people, people smiling, people sitting, table and indoor
Image may contain: food and indoor
Image may contain: food
Posts

Nasi klubowi koledzy na zaproszenie przyjaciół postanowili na zakończenie sezonu odwiedzić motocyklowy klasyk Transalpina. Zazdrościmy, czekamy na kolejną fotorelację i życzymy szerokiej drogi do domu.

W dniach 07-10 września 2017r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w XX jubileuszu Blue Knights Poland 1, który odbył się w Jastrzębiej Górze. Dziękujemy Organizatorom za ciepłe przyjęcie i przyjazną atmosferę. Mamy nadzieję na rychłe spotkanie.

Kolejny Klubowicz został w pełni umundurowany. Serdeczne gratulacje dla Konika za wytrwałość w oczekiwaniu na pełną przynależność do Wojskowego Klubu Motocyklowego.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
239 Views
239 Views

Pogoda, aż sprzyja takim wypadom. Ekipa doborowa, asfalt jak stół. Czasami tylko mocniej pozakręcany A na koniec wurszt i kaszok z grilla.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=450406765329445&id=386636198373169 Jesteśmy dumni z tego, że mogliśmy wesprzeć choć trochę, tak wspaniałą osobę jaką jest Kamila Kościelniak. Zbiórka trwa dalej, dlatego zachęcamy Wszystkich do wsparcia zakupu specjalnego wózka dla Kamili. Szczegóły :https://pomagam.pl/akcjadlakamili

O Akcji dla Kamili i najwyższej wpłacie
kamilakoscielniak.blogspot.com

Mieliśmy zaszczyt gościć na X Ogólnopolskim Zlocie Służb Mundurowych w Ustce. Dziękujemy organizatorom i wszystkim obecnym za cudownie spędzony czas.

Witajcie koledzy motocykliści. Potrzebne jest wsparcie dla wspaniałych śląskich trojaczków. Jest to druga edycji zbierania nakrętek dla tych maluchów. Dlatego w imieniu Wojskowego Klubu Motocyklowego zwracam się z prośbą o wsparcie akcji. Po więcej zapraszam na stronę:
www.wkm.net.pl oraz www.milosc-do-potegi-trzeciej.pl
Jesteśmy w stanie odebrać każdą ilość (dużą) nakrętek z okolic województwa śląskiego.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
wkm.net.pl

pomagam.pl/akcjadlakamili Zwracamy się z prośbą do Was wszystkich o pomoc w zebraniu kasy na specjalny wózek dla Kamili z Częstochowy. Przyjaciółka naszego klubu która osobiście zna Kamilę na nasze pytania o nią powiedziała tyle: ,,Gdy organizowałam akcję scinania włosów na peruki dla chorych dzieci Kamila była pierwszą osobą która poleciała do fryzjera." Zbiórka jest sprawdzona i potwierdzona. Zachęcamy Wszystkich do pomocy w zakupie wózka dla Kamili.

Poznałam Kamilę 4 lata temu, kiedy to wzięła udział w projekcie szkoleniowym, a ja zostałam jej Trenerem Pracy, czyli osobą, która wspiera, motywuje, pomaga, doradza. Od samego początku byłam i jestem pełna podziwu dla jej pracowitości, ciągłego dokształcania, zaangażowania, zmotywowania do dzia ...
pomagam.pl

Od całej ekipy WKM

No automatic alt text available.

Druga edycja "Wielkanocnej Paczki dla Bohatera" w krótkiej relacji TVP Katowice. http://katowice.tvp.pl/29866720/8042017-godz-2130

8.04.2017, godz. 21.30
katowice.tvp.pl

W tegorocznej II edycji akcji pt. Wielkanocna Paczka dla Bohatera jak zapowiadaliśmy już kilka miesięcy temu, uczestniczył nasz klub. Przemierzaliśmy Częstochowskie ulice wzdłuż i wszerz, wraz z Częstochowską ekipą wolontariuszy. Cel szczytny, ludzie wyjątkowi. Bedzie dla nas zaszczytem odwiedzić Tych wspaniałych ludzi, podczas kolejnej edycji projektu.

Pogoda już prawdziwie wiosenna. Dlatego wszystkim przypominamy, że z dnia na dzień motocykli na ulicach będzie więcej. Pamiętajmy o kierunkowskazach, spoglądaniu w lusterka, i wszystkich czynnościach które są tak proste, a niewykonane mogą kosztować ludzkie życie.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
2,285,746 Views
2,285,746 Views
Motocykle Moją Pasją 24h

Rozpoczyna się sezon motocyklowy, kierowco spójrz w lusterka, nic Cię to nie kosztuje !!
Udostępnijcie może to kogoś coś nauczy
Motocykle Moją Pasją<-- Polub Nas

Skoro klub jest wojskowy to drogie panie z okazji Waszego dnia!
Goździk w naszym stylu!

Image may contain: one or more people, cloud, text and outdoor

Niesamowity wynik 25 finału

Jurek Owsiak added 10 new photos — with Ewelina Bonk.

Rewelacyjny finał!

Zebraliśmy 105 570 801,49 PLN

Ja i cała nasza Fundacja wiedziała o tym już od kilku dobrych dni. Rozumiecie teraz jak bardzo nas to rozgr...zewało! Jak wielką energię dawała nam świadomość, że tak bardzo ludzie nam zaufali, że byli z nami i tworzyli razem niesamowicie piękną rzecz, jaką jest nasza wspólna Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Z tą myślą zasypiałem, budziłem się i czekałem do dzisiejszego dnia.

Tyle się dzieje wokół nas! Zwłaszcza teraz, kiedy po raz kolejny w sposób nieprawdopodobny dyskredytujemy siebie w toczących się w całej Europie dyskusjach o nowym Przewodniczącym Rady Europejskiej. Zapowiada się, niestety, Europa dwóch prędkości.

W tym, co robimy my, jako WOŚP, jesteśmy prędkością wręcz odrzutową! Możemy stanowić przykład dla całej Europy i dla całego świata. Mam nadzieję, że przez pryzmat naszych działań bardzo wielu ludzi na świecie postrzegać będzie Polaków jako ludzi pogodnych i pełnych serca, dobrej woli i przyjaźni dla innych, mądrych, wrażliwych i pełnych empatii.

Z tą nadzieją ruszamy do pracy, w pełni oddani sprawie, w której zdrowie Polaków jest rzeczą najważniejszą.
W tym myśleniu nie ma miejsca na kompromis, nie będzie wykonany ani jeden krok w tył. Wspomagajmy się więc wzajemnie, bez względu na nasze poglądy polityczne czy religijne. Bądźmy twardzi w przekonaniu, że to, co dzisiaj tworzy system ochrony zdrowia w Polsce, jest wypracowane z naszych pieniędzy, z naszej pracy i nikt nie może nawet uszczknąć z tego jednego grosza!

Dzięki ostatniemu Finałowi nadal będą prowadzone wszystkie nasze programy medyczne, edukacyjne,
pochylać się będziemy nad seniorami, dla których już tak dużo zrobiliśmy. Powoli już dziś rozpędzamy się do Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Choćby miał on nawet 10 nadanych urzędniczo kategorii „podwyższonego ryzyka”, my wiemy, że spotkamy się tam z najbardziej pokojowo nastawiona publicznością, której symbolicznie dziękować będziemy za ten piękny Finał.

I błagam - nie używajmy słowa rekord! Te są w sporcie. Taka była wola Rodaków i taki stopień zaufania skierowany jest do Orkiestry, którego nie zawiedliśmy i nie zawiedziemy.

Dzisiaj wręczaliśmy medale i przytulaliśmy do serca wielu z Was. Dziękuję wszystkim sztabom, którym także wyślemy medale – ich lista znajduje się na naszych stronach internetowych http://www.wosp.org.pl/aktualnosci/dziekujemy-za-25-lat

No i ciągle czekam na herbatkę z Panem Ministrem Zdrowia.

See More