Reviews
5.0
8 Reviews
Tell people what you think
Photos
Posts

Słowo dotrzymane. Zgodnie z deklaracją złożoną przez WAMEX Spółka z o.o. ul. Jana Pawła II 99, 21-010 Łęczna, kwota zebrana przez wolontariuszy na terenie C.H. WAMEX i dworca autobusowego w Łęcznej zostaje podwojona. Tym samym Sztab WOŚP w Łęcznej może ostatecznie pochwalić się sumę zebranych środków w ramach 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wynoszącą 31 310,07 zł. Absolutny łęczyński rekord. Serdecznie dziękujemy darczyńcy Spółce WAMEX.

No automatic alt text available.
No automatic alt text available.

Zbiórka w ramach Finału WOŚP w Łęcznej już za nami. Przypominamy, że nasz Sztab może pochwalić się zebraną kwotą prawie 30 tys zł. Z pewnością jest to zasługa dzielnie kwestującej 30-osobowej grupy wolontariuszy. W sposób szczególny z tego miejsca chcemy wyróżnić najmłodszą wolontariuszkę naszego sztabu. Jest nią Maja Czajkowska 9-letnia uczennica III klasy Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej. Jednocześnie zebrała największą ilość pieniążków do puszki kwestarskiej, znacznie różniącej się od pozostałych. Maja może pochwalić się kwotą 4 651,09 zł. Serdecznie gratulujemy Mai oraz rodzicom wspaniałej córeczki. Życzymy dużo zdrowia i udziału w wielu innych pięknych akcjach charytatywnych.

Image may contain: 1 person, standing and shoes
Image may contain: 1 person, standing, shoes and indoor
Posts

Kochani mieszkańcy powiatu łęczyńskiego w imieniu Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łęcznej, serdecznie dziękuję za włączenie się w akcję. Z ogromną satysfakcją informuję Państwa, że w ramach prowadzonej publicznej zbiórki oraz pieniędzy z licytacji gadżetów zebraliśmy kwotę prawie 30 tys. zł. Cieszy fakt, że mieszkańcy powiatu łęczyńskiego potwierdzili, że są ludźmi wrażliwymi i chętnymi do pomocy innym. Składam serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy brali ud...ział w tegorocznej akcji. Szczególne podziękowania dla pani Izabelli Hapoń, bez której z pewnością orkiestra w Łęcznej by nie wystartowała. Grupie 30 wolontariuszy, którzy pomimo mrozu, niekiedy choroby wyszli i zbierali datki. Nauczycielom Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej za pomoc w przeliczeniu pieniążków. Pracownikom Centrum Kultury w Łęcznej za pomoc w organizacji sztabu i przygotowaniu imprezy towarzyszącej. Wszystkim osobom i zespołom występującym w Szkole Podstawowej nr 4 w Łęcznej wraz z ich opiekunami.
W szczególności serdecznie dziękuję zespołowi NEWS za rewelacyjny występ. Za błyskotliwe przeprowadzenie licytacji przedmiotów podziękowania kieruję do pana Tomasza Gładosza. Z pewnością licytacja przedmiotów nie odbyłaby się bez ofiarodawców. Z tego miejsca serdecznie dziękuję osobom prywatnym i instytucjom:
- Centrum Handlowe WAMEX,
- Niepubliczne Przedszkole Aniołek,
- GKS „Górnik" Łęczna S.A.,
- GKS „Górnik" Łęczna - Ekstraliga Kobiet,
- Miejsko - Górniczy Klub Sportowy Gwarek Łęczna,
- MKS Perła Lublin,
- Pani Grażyna Cieślak i Restauracja Country oraz wspaniała społeczność kobieca „Kobieta z pasją”,
- Pan Jan Piotrowski za treningi strzeleckie,
- Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A.,
- Związek Zawodowy Górników LW „Bogdanka” S.A.
- NSZZ „Solidarność” Komisja Międzyzakładowa LW „Bogdanka” S.A.,
- Pani Agnieszka Kowalska - Woś za ofertę animacji,
- Aleksandra Trąbka za piękne prace plastyczne,
- Pani Renata Trąbka za zorganizowanie płyt CD z podpisami zespołów muzycznych,
- Pan Andrzej Foltyn za medal maratoński z Aten,
- Pan Sławomir Pięciak – FOTO STUDIO.

26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łęcznej zakończył się Światełkiem do Nieba. Za pomoc przy organizacji pokazu pirotechnicznego dziękuję:

- Panu Filipowi Walatkowi – Biuro rachunkowe BAAF,
- Związek Zawodowy Górników LW „Bogdanka” S.A.,
- Związek Zawodowy Kadra LW „Bogdanka” S.A.

Za pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa kwestujących oraz uczestników imprezy towarzyszącej dziękuję: Komendzie Powiatowej Policji w Łęcznej, Straży Miejskiej w Łęcznej oraz niezastąpionym druhom OSP Łęczna, OSP Łuszczów Kolonia i OSP Karolin.

Jeszcze raz wszystkim, którzy przyłączyli się do Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łęcznej składam serdeczne podziękowania. Do zobaczenia za rok.
Z wyrazami uznania
Szef Sztabu WOŚP w Łęcznej
Leszek Włodarski

See More

Kochani dziękujemy. Wspólnie zebraliśmy ponad 30 tys zł.

No automatic alt text available.

ZAPRASZAMY DO LICYTACJI. Oszaleliśmy i zwariowaliśmy!!! Jedyna taka okazja - DWA W JEDNYM. Przedmiotem ofiarowanym przez WAMEX Spółka z o.o. ul. Jana Pawła II 99, 21-010 Łęczna są 2 karnety do Groty Solnej dla dziecka (wartość przedmiotu to 160 zł). Karnety umożliwiają skorzystanie z 20 seansów. Zapraszamy do licytacji w komentarzach. Aukcja trwa do godz. 19.30. Cena wywoławcza 1 zł.

Image may contain: indoor
Image may contain: 1 person, text

ZAPRASZAMY DO LICYTACJI. Oszaleliśmy i zwariowaliśmy!!! Jedyna taka okazja - DWA W JEDNYM. Przedmiotem ofiarowanym przez WAMEX Spółka z o.o. ul. Jana Pawła II 99, 21-010 Łęczna są 2 karnety do Groty Solnej dla osoby dorosłej (wartość przedmiotu to 220 zł). Karnety umożliwiają skorzystanie z 20 seansów. Zapraszamy do licytacji w komentarzach. Aukcja trwa do godz. 19.30. Cena wywoławcza 1 zł.

Image may contain: people sitting
Image may contain: 1 person, text

ZAPRASZAMY DO LICYTACJI. Oszaleliśmy i zwariowaliśmy!!! Jedyna taka okazja - DWA W JEDNYM. Przedmiotem ofiarowanym przez WAMEX Spółka z o.o. ul. Jana Pawła II 99, 21-010 Łęczna są 2 karnety na Plac Zabaw FUN ZONE. Karnety umożliwiają skorzystanie z 12 wejść (wartość przedmiotu to 140 zł). Zapraszamy do licytacji w komentarzach. Aukcja trwa do godz. 19.30. Cena wywoławcza 1 zł.

Image may contain: 2 people, people smiling
Image may contain: 1 person, smiling, text

ZAPRASZAMY DO LICYTACJI. Oszaleliśmy i zwariowaliśmy!!! Jedyna taka okazja - DWA W JEDNYM. Przedmiotem licytacji są 2 koszulki „Kobieta z Pasją" dla każdej Kobiety!. „Kobiety z Pasją” to aktywna społeczność kobiet, które wzajemnie się inspirują, wspierają i bawią, a łączy je przede wszystkim pasja do życia. Koszulki z lekkiej bawełny 150g, taliowane, z dekoltem. Zapraszamy do licytacji w komentarzach. Aukcja trwa do godz. 19.30. Cena wywoławcza 1 zł.

No automatic alt text available.
No automatic alt text available.
No automatic alt text available.
Image may contain: text
Image may contain: text
Zespół News added 2 new photosfeeling pumped.

Weekend czas zacząć
Już jutro widzimy się na otwarciu Klubu Fabryka w Zgorzelcu. Galę disco polo poprowadzi znany prezenter Polo Tv Jacek Mędrala 👍👍👍
A w n...iedzielę po raz kolejny wspieramy WOŚP - ty razem w Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Sztab Łęczna
Przed nami ok. 1500 km, ale co to dla nas 😜😜😜

See More

Kochani, już 14 stycznia 2018 roku (niedziela) w naszym mieście rozpoczniemy kwestę w ramach Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Grupa 30 wolontariuszy po raz 26-ty wyjdzie na ulice miasta w celu pozyskania środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Zbiórka odbędzie się w godzinach od 9.00 do 20.00 w okolicy kościołów, sklepów i w trakcie imprezy towarzyszącej zorganizowanej przez Centrum Kultury w Łęcznej w Szkole Podstawowej nr 4 w Łęcznej, ul. Jaśminowa... 6.
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.00 występami zespołów taneczno-wokalnych. Na godzinę 18.30 zaplanowano licytacje przedmiotów, a na 19.00 występ gwiazdy wieczoru - zespołu NEWS. Koncert zakończy się pokazem pirotechnicznym tzw. "Światełkiem do Nieba".
Liczymy na Państwa przychylność i wielkie serce.
Szef Sztabu WOŚP w Łęcznej,
Leszek Włodarski

See More
Image may contain: 1 person, smiling, closeup

ZAPRASZAM DO LICYTACJI. Przedmiotem licytacji jest voucher na miesięczne zajęcia z boksu w M-GKS „Gwarek” Łęczna. Zajęcia odbywają się codziennie od godz. 16.30. Zapraszamy do licytacji w komentarzach. Aukcja trwa do 14 stycznia 2018r. Cena wywoławcza 1 zł.

No automatic alt text available.
No automatic alt text available.

ZAPRASZAM DO LICYTACJI. Przedmiotem licytacji jest rękawica bokserska z podpisami zawodników i trenerów M-GKS „Gwarek” Łęczna. Na rękawicy znajdują się podpisy tak znakomitych zawodników jak: Natalia Niedobylska – Mistrzyni Polski 2017, Mateusz Ćwirzeń – V-ce Mistrz Polski 2017 i wielu innych. Zapraszamy do licytacji w komentarzach. Aukcja trwa do 14 stycznia 2018r. Cena wywoławcza 50 zł.

No automatic alt text available.
Image may contain: drink
No automatic alt text available.
No automatic alt text available.

ZAPRASZAM DO LICYTACJI. Przedmiotem licytacji jest zdjęcie z autografem KĘKĘ, właściwie Piotr Dominik Siara, znany również jako Kę, Kędzior, Kiki – polski raper. Zdjęcie do licytacji przekazał pan Sławomir Pięciak – FOTO STUDIO, Al. Jana Pawła II 101A, Łęczna. Zapraszamy do licytacji w komentarzach. Aukcja trwa do 14 stycznia 2018r. Cena wywoławcza 1 zł.

Image may contain: 1 person
Image may contain: 1 person, smiling, screen

ZAPRASZAM DO LICYTACJI. Przedmiotem licytacji jest diagnoza w zakresie zaburzeń żywienia - LOGOS Anna Skrzypek – Woźniacka (wartość 300 zł). Zapraszamy do licytacji w komentarzach. Aukcja trwa do 14 stycznia 2018r. Cena wywoławcza 50 zł.

Image may contain: cloud, sky and text
Image may contain: 3 people, people smiling, people sitting

ZAPRASZAM DO LICYTACJI. Przedmiotem licytacji jest diagnoza neurologopedyczna - LOGOS Anna Skrzypek – Woźniacka (wartość 300 zł). Zapraszamy do licytacji w komentarzach. Aukcja trwa do 14 stycznia 2018r. Cena wywoławcza 50 zł.

Image may contain: cloud, sky and text
Image may contain: 5 people, people sitting, table and indoor

ZAPRASZAM DO LICYTACJI. Przedmiotem licytacji jest diagnoza w ramach wczesnej interwencji logopedycznej - LOGOS Anna Skrzypek – Woźniacka (wartość 300 zł). Zapraszamy do licytacji w komentarzach. Aukcja trwa do 14 stycznia 2018r. Cena wywoławcza 50 zł.

Image may contain: cloud, sky and text
Image may contain: 3 people, shoes