Photos
Reviews
4.9
14 Reviews
Tell people what you think
Videos
KONKURSO "SAUGIAI ELKIS KELYJE!" VIDEO KLIPAS NR.2 BALSUOKITE SPAUDŽIANT "PATINKA" BALSAVIMAS VYKSTA 17.03.31-17.04.05
40
KONKURSO "SAUGIAI ELKIS KELYJE!" VIDEO KLIPAS NR.1 BALSUOKITE SPAUDŽIANT "PATINKA" BALSAVIMAS VYKSTA 17.03.31-17.04.05
190
13
Šis nuostabus rudens rytas Alytaus lopšelyje - darželyje "Girinukas" prasidėjo aerobikos žingsneliais. Vaikučius aerobikos mokė šokti Alytaus miesto visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Rosita Jakaitienė
42
Posts
Alytaus Vidzgirio pagrindinė mokykla added 7 new photos.

Kovo pradžioje Alytaus miesto visuomenės sveikatos biuro specialistė Raimonda Radzevičienė Vidzgirio pagrindinėje mokykloje 1-6 klasių mokinius supažindino su d...anties sandara bei galimomis dantų ligomis ir praktiškai pamokė teisingai juos prižiūrėti, siekiant užkirsti kelią įvairioms dantų ligoms.

Daugiau apie dantų higienos mokymus skaitykite:
https://www.vidzgiris.alytus.lm.lt/archyvas/11299

See More

VAIZDO KLIPŲ KONKURSAS „SAUGIAI ELKIS KELYJE“

Kviečiame Alytaus miesto gyventojus dalyvauti vaizdo klipų konkurse „SAUGIAI ELKIS KELYJE“.

Konkursu siekiame paminėti balandžio mėnesį minimą Saugaus eismo dieną ir skatinti visus eismo dalyvius kelyje elgtis atsakingai, gerbti vieni kitus, ugdyti bendruomenės sąmoningumą ir komandinį darbą.

No automatic alt text available.
Posts

Artėjant Pasaulinei vandens dienai 🥛💧 primename, kad vanduo yra būtinas žmogaus organizmui! ☝️😎

Ta proga, kad nepamirštumėte gerti vandens, alytiškiams skelbiame KONKURSĄ ir norime padovanoti 2 gertuves Tau ir Tavo draugui! 😍🥛🥛

Ką Tau reikia padaryti, kad ši gertuvė būtų Tavo? 🤔

...

1️⃣️Spausk „patinka“ ant mūsų puslapio jeigu dar to nesi padaręs 😉👍
2️⃣️Komentaruose žymėk draugą, kurį nori motyvuoti gerti daugiau vandens 💁‍♂️🙋‍♀️🥛💦
3️⃣️Pasidalink šiuo įrašu su draugais 🤗
4️⃣️Konkurso nugalėtoją skelbsime kovo 23 d. 👏

See More
No automatic alt text available.

Dzūkijos pagrindinėje mokykloje vyko specialiųjų ugdymosi poreikių klasės tėvų susirinkimas. Jo metu visuomenės sveikatos priežiūros specialistė pravedė paskaitą „Mokinių asmens higiena ir sveika mityba“. Užsiėmimo metu specialistė priminė tėvams, kad asmens higienos pradmenys formuojasi šeimoje, kur vaikas nuo gimimo patiria tėvų globą, rūpestį ir saugumą. Taip pamažu ugdomas vaiko supratimas, kad būti gražiam, pirmiausiai reiškia būti švariam, tvarkingam ir sveikam.

DĖMESIO!

NORIME PRANEŠTI, KAD ŠIANDIEN (15 d.) DANCE FITNESS TRENIRUOTĖ NEVYKS.

No automatic alt text available.

Aktyvaus užsiėmimo metu vaikai lavino jėgą, vikrumą, lankstumą ir greitį. Popietę pabaigėme smagia diskusija sveikatai palankia tema.

SU KOVO 8-ĄJA!

Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras sveikina visas moteris su Tarptautine moters diena ir linki visada išlikti gražiomis, pasitikėti savimi, o svarbiausia – būti sveikomis.
http://alytausvsb.lt/lt/naujienos/su-kovo-8-aja-.htm

Image may contain: flower and text

VAIKŲ DANTUKAI IR PRIEŽIŪRA

Visi tėveliai nori, kad jų mažylių dantukai būtų gražūs ir sveiki, tačiau kad šie negestų, tenka įdėti daug pastangų nuo ankstyvos vaikystės. Rekomenduojama pradėti pratinti vaiką prie burnos higienos iš karto po to, kai išlenda pirmas pieninis dantukas. Dantų šepetukas šiuo metu dar nėra reikalingas – užteks pavalyti vatos arba marlės tamponu, ant piršto apsukta audeklo skiautele. Kaip ir pirmaisiais gyvenimo metais, vaiko dantukus valykite bent d...

Continue Reading
Image may contain: 2 people, people smiling, people eating and closeup

Šokinėjimas ant batuto turi daug naudos sveikatai, nes suaktyvinamas kiekvienas kūno raumuo. Todėl batutas yra viena geriausių kaulų stiprinimo priemonių, kurią labai mėgsta vaikai. Šuoliukai ant batuto kelia daug džiaugsmo tiek vaikams, tiek suaugusiems ir yra labai naudingi sveikatai. Tai labai lengvas būdas sportuoti - tereikia tik atsistoti ant batuto ir bent truputį pajudėti. Ir pradėjus nepajusime, kaip prabėgs 10-15 minučių. Tokia veikla ne tik bus naudinga, suteiks laimės, bet po tokios mankštos jausimės smagiai pažvalėję ir geros savijautos.

Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras prisijungė prie akcijos „Vasaris – sveikatingumo mėnuo“ ir visą vasario mėnesį kvietė Alytaus miesto gyventojus į įvairius sveikatingumo renginius.

Vasario 1, 2, 8 dienomis vyko renginys „Pažink save“, kurio metu ne tik tikrinome žmonių sveikatą, bet suteikėme jiems konkrečių žinių, kaip galima pagerinti sveikatą ir ką reikėtų daryti. Renginio metu gyventojai galėjo nemokamai pasidaryti kūno sudėties analizę, pasima...tuoti streso lygį, plaštakos ir giliųjų raumenų jėgą, sužinoti CO2 lygį organizme.

Vasario 6 d. kvietėme į renginį skirtą pabūti „su savimi“. Dalyviai klausantis ramios muzikos galėjo atsipalaiduoti masažinėje kėdėje bei pasimėgauti rankų relaksacija.

Visas besilaukiančias ar krūtimi maitinančias mamytes kvietėme vasario 15 d. į renginį, kurio metu buvo kalbama apie pagrindinius žindymo principus, pieno gamybos fiziologiją, žindymo techniką, krūtų būklę ir jos valdymą. Kiekviena atėjusi mama sužinojo, ką daryti, kad turėtų pakankamai pieno.

Vasario 21 d. vyko paskaita „Pirmoji pagalba užspringus, staiga sustojus širdžiai, nusideginus, apsinuodijus. Defibriliatoriaus naudojimosi pristatymas“. Šios paskaitos metu buvo kalbama apie pagrindinius pirmos pagalbos principus: gaivinimo standartus, užspringusiojo gelbėjimą ir, taipogi, pravedami mokymai kaip naudotis automatiniu išoriniu defibriliatoriumi.

Norinčius išmokti valdyti stresą vasario 27 d. kvietėme į paskaitą, kurios metu lektorė mokino kaip kiekvienam reikėtų stiprinti psichinę sveikatą ir kaip nepasiduoti stresui, nes tyrimų duomenimis net 60 procentų Lietuvos dirbančiųjų patiria stresą darbe. Darbuotojams stresas – tai bloga fizinė ir emocinė būsena, sumažėjęs darbingumas, prastesni veiklos rezultatai, klaidos, žalingų įpročių sustiprėjimas, ligos.

Norinčius daugiau sužinoti apie maisto ir emocijų ryšį kvietėme į paskaitą vasario 28 d., kurios metu lektorė aptarė kaip maistu ir valgymu galime valdyti savo emocijas, priklausomybę nuo maisto ir kitus psichologinius su maistu susijusius aspektus.

Tai pat visą vasario mėnesį gyventojai galėjo jungtis į nemokamus fizinio aktyvumo užsiėmimus, todėl kai kurie alytiškiai gana aktyviai sportavo visą vasarį organizuotuose užsiėmimuose.

Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras toliau kviečia alytiškius dalyvauti biuro organizuojamuose renginiuose.

See More

Kaip emocijas valdome maistu?

privalomieji higienos įgūdžių mokymai, privalomieji pirmosios pagalbos mokymai, privalomasis mokymas apie alkoholio ir narkotikų žalą žmogaus
alytausvsb.lt

Kviečiame visas mamytes ir mažuosius sportininkus!

Image may contain: 1 person, smiling, shoes and text
privalomieji higienos įgūdžių mokymai, privalomieji pirmosios pagalbos mokymai, privalomasis mokymas apie alkoholio ir narkotikų žalą žmogaus
alytausvsb.lt