Photos
Posts

Кожен із нас стикається з різними заборонами у своєму житті. Вони виникають у політиці, суспільстві, медіа та особистому житті майже кожного дня. Ми вважаємо, що у сучасному світі не може бути обмежень, пов’язаних із думками та висловлюваннями. “Заборона” починає розповідати та показувати історії, які інколи незручно, а часом страшно, та все ж важливо обговорювати.
Більше заборонених і табуйованих тем – із 23 лютого на zaborona.com

18 Views

Ватикан відновив роботу папської комісії із захисту дітей від сексуальних домагань.

Таке рішення ухвалили після звинувачень в педофілії чилійського єпископа Хуана Барроса. До складу комісії увійшли жертви сексуального насильства з боку священиків католицької церкви.

Детальніше: https://zik.ua/…/pochynayut_z_nulya_vatykan_onovyv_komisiyu…

1 View
Posts

“Украина не белая – это Украина? Зачем мы сейчас боремся за вышиванку, за язык, за нашу культуру, если ее некому оставлять в наследство?” – сказав Густав Водичка (псевдонім письменника, історика Юрія Топчія) в інтерв’ю Євгенію Кисельову на телеканалі “Прямий“.

Комісія з журналістської етики здійснила заяву про публічний осуд журналіста та телеканалу за поширення расистських висловлювань в ЗМІ.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
871 Views
Комісія з журналістської етики

Комісія приймає рішення здійснити заяву про публічний осуд журналісту Евгений Киселев (Evgeny Kiselev) та Телеканал "Прямий", на якому вийшла авторська програ...ма журналіста з гостем Густав Водичка.
Говорячи про те, що «Україна не біла – це Україна?» гість програми Водичка поширює расистські переконання, тобто стереотипи та упередження стосовно людей залежно від їх раси та походження. Йдеться про віру в існування біологічно відмінних людських рас і в те, що якісь із них є кращими, а інші, відповідно, гіршими.
Журналіст Євгеній Кисельов у відповідь не заперечує гостю своєї програми та мовчазною згодою дозволяє Густаву Водичці поширювати расистські вислови далі, у такий спосіб порушуючи ст.15 Кодексу етики українського журналіста.
Водночас, Комісія наголошує на неприпустимості поширення расистських висловлювань в ЗМІ. Обов'язок журналіста не створювати публікації чи програми, які будуть підбурювати до дискримінації за ознакою раси, кольору шкіри, релігії, статі, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності чи будь-яких інших ознак.
Більше того, журналіст повинен чутливо ставитися до висвітлення тем, пов’язаних із дискримінованими групами в Україні, а також публікувати тільки перевірену та збалансовану інформацію, залучаючи до коментарів таких тем експертів у відповідних галузях та правозахисників.
Повне рішення та скарга на сайті Комісії 👉 www.cje.org.ua

See More

ГОРСАД – Вітя, Юлік, Маша – київські художники, які документують життя незнайомців та друзів в особливій треш-стилістиці.

Більше фото: http://gorsadkiev.tumblr.com

Ніщо не може завадити тобі бути крутим скейтером, тим паче твій вік.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
5,174,179 Views
Time Out London

Age ain't nothing but a number.

This joyous video is part of the Facebook Gallery of Groups exhibition, more info below.

Мінський свінгер розповів виданню Kyky, як це – постійно змінювати партнерів та ні в чому собі не відмовляти, у країні де досі існує КДБ.

http://kyky.org/…/dlya-semeynyh-par-ya-zhivaya-seks-igrushk…

27 Views

Філ Мік роками був жертвою булінгу у школі. Та все змінилось, коли хлопця підтримали 50 добрих байкерів.

Такі вчинки повертають віру в людство ❤️

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
1,316,993 Views
Great Big Story with MassMutual.

For years, Phil Mick was victim to bullying at school. Then, he got help from some unlikely angels—50 big-hearted, leather-clad bikers. #LiveMutual This Great Big Story is a paid contribution by MassMutual.

Схожого на Кім Чен Ина чоловіка вигнали з хокейного матчу на Олімпіаді-2018 у Пхьончхані.

Хлопець на ім’я Говард підійшов до трибуни, де сиділи вболівальниці КНДР і намагався зтанцювати перед ними. До нього підійшли охоронці корейської делегації та силоміць вивели з матчу.

"Я просто хотів подивитися гру, в чому проблема? Якщо вам не подобається моє обличчя, то що я можу з цим зробити? Я таким народився", – розповів двійник корейського лідера після інцеденту.

22 Views

Батьківська любов може бути сильнішою за будь-які упередження та ненависть. Фільми-інтерв‘ю батьків ЛГБТ-дітей з’явилися в День Закоханих на сайті illuminator.info – проект про сексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
331 Views
Illuminator

«На эту тему мы с ним не разговаривали. И это, я считаю, была моя ошибка». В день всех влюбленных мы представляем истории родителей, дети которых влюблены в тех..., в кого не принято влюбляться в российском обществе. Посмотрите историю Натальи и посетите наш новый раздел «Личный опыт»: http://www.illuminator.info/lichniy-opyt/

See More

Президент Філіппін Родріго Дутерте наказав військовим стріляти в вагіни жінок Нової Народної Армії, яка виступає проти керівництва країни.

“Скажи солдатам. Це новий наказ від керівництва. Ми не вбиватимемо вас. Ми просто будемо стріляти у ваші вагіни. Без вагіни ви не потрібні“, – сказав він.

Детальніше: https://beta.philstar.com/…/gabriela-slams-duterte-order-sh…

4 Views

"14 лютого – "дешева духовна підробка" і "комерційний проект", у кримчан уже є "по-справжньому народне свято, яке має глибокі історичні та духовні корені". Це 8 липня – День сім’ї, любові та вірності." – заявляв глава Криму Сергій Аксьонов у 2017 році.

Підконтрольне Кремлю Міністерство освіти Криму рекомендує не відзначати День святого Валентина в освітніх установах півострова. Про це йдеться в рекомендації ві....
ua.krymr.com

“Мы решили говорить откровенно и не бояться.” – Ekaterina Sergatskova, засновниця “Заборони“.

Детальніше про нашу команду та партнерів, анонси майбутніх історій в інтерв’ю для Детектор медіа.

Какие запретные темы и в каких форматах будет освещать новый мультимедийный ресурс — Екатерина Сергацкова рассказала в интервью «Детектору медиа».
detector.media

Будь-які гарні речі треба починати з вечірки! Запрошуємо вас на презентацію “Заборони”

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
691 Views
FEB23
Fri 7:30 PM UTC+02Port creative hubKyiv, Ukraine
313 people interested