Photos
Videos
Tak się bawi, tak się śpiewa Mikołajowi!
30
Posts

Brawo Wiktoria😀😊😘 Gratulacje!!!

Miss Ziemi Łęczyckiej added 7 new photos — with Martyna Olczyk and 10 others.

W piątek na Gali Finałowej Miss Ziemi Łęczyckiej 2018 jury wybrało pierwszą w historii naszego miasta Miss Ziemi Łęczyckiej, została nią Wika Józwiak oraz Miss ...Ziemi Łęczyckiej Nastolatek- Martyna Olczyk !

I vice Miss Ziemi Łęczyckiej- Patrycja Nowakowska
II vice Miss Ziemi Łęczyckiej- Paulina Sieradzka

I vice Miss Ziemi Łęczyckiej Nastolatek- Oliwia Szalkowska
II vice Miss Ziemi Łęczyckiej Nastolatek- Zuza Walczak

Gratulujemy wszystkim uczestniczkom! Cieszymy się, że byłyście z nami!

Dziękujemy wszystkim sponsorom i osobom, które pomagały Nam w trakcie trwania konkursu! W szczególności dziękujemy Radzie Miasta za wsparcie i pomoc oraz Restauracji Kargul za okazaną gościnność.

Dziękujemy również:
Gunners Security - Agencja Ochrony Osób I Mienia
Kino Górnik
Dom Kultury w Łęczycy
Małgorzata Pakuła
Fiorka
Ilona Krawczyńska
Salon Masażu Ciało & Dusza
Euforia
Make-up Karolina Pawłowska
Radoszewska_hairstyles
Magdalena Gwarda
KAmeNEON
PIXEL Photography
Anabel Anna Pietrzykowska - Suknie Ślubne i Wieczorowe
Laura Gabryjączyk
Anna Hasiak
Emanuela Górka
Tomasz Beda
Tomasz Miszczak
Mateusz Kłudczyński
Piotr Łuczak
Justyna Nowak
Jo Malone London
Iga Otto
Kasia Powłoka

Życzymy powodzenia naszym Miss na dalszym etapie konkursu Miss Ziemi Łódzkiej oraz gratulujemy Justyna Tomczyńska, która otrzymała dodatkową nagrodę- występ na Miss i Mister TALENT województwa łódzkiego.

See More

STYPENDIUM ARTYSTYCZNE BURMISTRZA ŁOWICZA

25 stycznia 2018 roku burmistrz Krzysztof Jan Kaliński oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Łowiczu Michał Trzoska wręczyli stypendia artystyczne i sportowe dla młodzieży oraz nagrody dla trenerów i zawodników łowickich klubów.
Z naszej szkoły stypendium dla osób zajmujących się twórczością artystyczną w 2017 roku otrzymała Zuzanna Łykowska, uczennica klasy pierwszej technikum kształcącego w zawodzie technik architektury krajobrazu. Zuzanna brała udział w powiatowych konkursach plastycznych odnosząc sukcesy. Gratulujemy i życzymy wytrwałości w rozwijaniu pasji i zainteresowań!!!

Image may contain: 1 person, smiling
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Zduńskiej Dąbrowie added 8 new photos from February 9 to the album: FUTSAL.
February 9

Wicemistrzowski sezon

Zakończyły się rozgrywki Robkol IV Łowickiej Ligi Futsalu. Do przyszłorocznych rozgrywek Zina III ligi awansowały Vagat Domaniewice, ZSCKR Zduńska Dąbrowa i Vinci Łowicz.
Szkolna drużyna w 11 meczach sezonu zdobyła 26 punktów (8 zwycięstw, 2 remisy, 1 porażka 1-0 z mistrzem z Domaniewic). Strzeliła 26 goli, tracąc tylko 7 bramek. Pod względem gry obronnej uzyskała najlepszy wynik wśród 48 zespołów grających w 4 ligach, zaś różnica bramek +19 daje 6 wynik w tych statystykach. Przez całe tegoroczne rozgrywki drużyna nie wypadła poza podium, będąc po 2 pierwszych kolejkach na miejscu 3 (komplet zwycięstw, gorszy bilans bramkowy), przez 4 tygodnie liderem, a także 5-krotnie wiceliderem.

Nasza Szkoła każdego roku podejmuje działania informacyjno–edukacyjne upowszechniające konsekwencje wynikające z problemów wieku dojrzewania, podejmowania zachowań ryzykownych, agresji, korzystania z alkoholu, narkotyków, dopalaczy, leków w celu odurzenia. Wobec powyższego, w piątek, 19...
zspzd-technikum.pl

STUDNIÓWKA 2018

W sobotę 27 stycznia 2018 roku w budynku Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie odbyła się długo oczekiwana przez uczniów klas maturalnych „Studniówka”.
Przepiękny, barwny wystrój szkolnej stołówki oraz sali konferencyjnej napawały przybyłych gości podniosłą atmosferą i zapowiadały naprawdę przednią zabawę. I zaiste tak też się stało.
Uroczystość rozpoczęła się od przywitania gości przez reprezentantów klas ...czwartych Technikum kształcącego w zawodzie technik rolnik, Technikum kształcącego w zawodzie technik weterynarii oraz Technikum kształcącego w zawodzie technik architektury krajobrazu.
Chwilę potem słowa z Pana Tadeusza Adama Mickiewicza, recytowane przez jednego z uczniów, oznajmiły wszem i wobec, że „Poloneza czas zacząć”. Teraz przyszedł czas na ikonę studniówkowej tradycji. Niezwykle dostojny i pełen skomplikowanych treści układ taneczny, przygotowany przez uczniów, pod kierunkiem pana Piotra Surmy, zrobił ogromne wrażenie na zgromadzonych gościach.
Po wykonaniu tradycyjnego staropolskiego tańca uczniowie złożyli serdeczne podziękowania Dyrekcji szkoły za stworzenie warunków do zdobywania wiedzy. Szczególne podziękowania skierowano do wychowawców, którzy w każdej sytuacji starali się służyć pomocą, obdarzali zrozumieniem i towarzyszyli we wspólnej wędrówce w czasie tych lat edukacji. Młodzież wyraziła również wdzięczność kadrze pedagogicznej za przekazaną wiedzę, wyrozumiałość i cierpliwość oraz rodzicom, którzy nie tylko przez cztery lata nauki w szkole średniej, ale i przez cały czas, byli przy nich, wspierali swoją radą, pomagali.
Następnie głos zabrał Dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie – pan Stanisław Kosmowski, który podziękował młodzieży, rodzicom, nauczycielom oraz wychowawcom za przygotowanie tej tak ważnej w kalendarzu imprez szkolnych uroczystości, jaką jest bal maturalny. Życzył również szampańskiej zabawy i niezapomnianych wrażeń, a całość oficjalnej części uroczystości podsumowała przedstawicielka Rady Rodziców szkoły w Zduńskiej Dąbrowie.
Po zakończeniu części oficjalnej młodzież, nauczyciele oraz zaproszeni goście udali się do sali konferencyjnej, gdzie czekały już na Nich przepyszne potrawy, przygotowane przez firmę cateringową oferującą każdemu koneserowi polskiej kuchni niezapomniane wrażenia kulinarne.
Właściwa, najbardziej oczekiwana, zwłaszcza przez młodzież, część imprezy studniówkowej czyli zabawa w takt skocznych rytmów, największych światowych przebojów trwała do białego rana.

See More

Prelekcja na temat „Honorowego oddawania krwi”

W środę 17 stycznia 2018 r. Pani Małgorzata Kosieradzka z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa
w Łodzi przeprowadziła prelekcję z pokazem multimedialnym nt. „Honorowego oddawania krwi”. Głównym celem pogadanki było promowanie honorowego krwiodawstwa i zdrowego trybu życia wśród uczniów naszej szkoły oraz uzmysłowienie uczniom jak ważnym elementem dla ratowania ludzkiego życia są zapasy krwi.
Prelegentka przekaz...ała uczestnikom projektu niezbędne informacje dotyczące bezpiecznego oddawania krwi. Zwróciła również uwagę na fakt, iż idea honorowego krwiodawstwa opiera się na ratowaniu życia ludzkiego - głównie osób poszkodowanych w wypadkach, oczekujących na operacje chirurgiczne czy przeszczep szpiku kostnego.
Słuchacze dowiedzieli się także o korzyściach wynikających z bycia honorowym krwiodawcą. Prowadząca szczegółowo omówiła kto może zostać krwiodawcą i jakie są przeciwwskazania. Wyjaśniła również jak często, gdzie i ile krwi można oddać jednorazowo. Przybliżyła, krok po kroku drogę dawcy uświadomiła młodzieży, że oddawanie krwi jest bezpieczne i bezbolesne. Uczestnicy z wielką uwagą przysłuchiwali się informacjom przekazywanym przez Panią z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa. Na podsumowanie wykładu obejrzeli krótki film podsumowujący przekazane treści.
Decyzja o oddaniu krwi, staniu się krwiodawcą, to początek drogi do zyskania ogromnej satysfakcji, wypływającej ze świadomości, że być może moja krew uratuje życie innego człowieka.

26 stycznia 2018 roku w internacie będzie przeprowadzona, kolejna już akcja honorowego oddawania krwi.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy!!!

See More

NASZA SZKOŁA PO RAZ DRUGI „ZŁOTYM TECHNIKUM W POLSCE”
Nasza szkoła już po raz drugi może poszczycić się tytułem "Złotej Szkoły".
W Ogólnopolskim Rankingu Techników 2018 opublikowanym przez czasopismo „Perspektywy” zajęliśmy 48 miejsce wśród najlepszych szkół technicznych w kraju i 5 w województwie łódzkim.
Metodologia jaką posługują się twórcy rankingu opiera się na kilku kryteriach. Jeśli chodzi o technika, to oprócz osiągnięć w szkolnych olimpiadach (20%) oraz na maturze: z przedmiotów obowiązkowych (20%) i dodatkowych (30%) wzięto pod uwagę wyniki egzaminów zawodowych (30%).
Całej społeczności szkolnej serdecznie gratulujemy!

No automatic alt text available.

Tabela wyników po 7 kolejce! I nadal jesteśmy liderem!

Seliga Adrian, Kacprzak Szczepan, Grzegory Mateusz, Legęć Jakub, Łysio Dawid, Miziołek Szymon, Wódka Szymon, a także absolwenci: Królikowski Bartłomiej, Bogucki Dawid, Kaczor Kamil i Wybraniec Karol, Politowicz Filip oraz trener Pan Aleksander Frankiewicz
Brawo!!!

KONKURS PASTYCZNY
NA MIKOŁAJA BOŻONARODZENIOWEGO

W dniu 22 grudnia 2017 roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie ogłoszone zostały wyniki szkolnego konkursu plastycznego na Mikołaja Bożonarodzeniowego.
Do konkursu przystąpiło 6 uczniów, których mikołaje bożonarodzeniowe miały formę przestrzenną. Prace konkursowe oceniało niezależne jury uwzględniając oryginalność pomysłu, estetykę wykonania, dobór i wykorzystanie materi...ałów, wkład pracy oraz ogólny wyraz artystyczny. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali wyróżnieni i nagrodzeni – otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Wyniki konkursu :

I miejsce:
Adrian Witczak – kl. II Technikum kształcące w zawodzie technik architektury krajobrazu
Justyna Milska - kl. I Technikum kształcące w zawodzie technik architektury krajobrazu
II miejsce:
Zuzanna Łykowska - kl. I Technikum kształcące w zawodzie technik architektury krajobrazu
Michalina Urbaniak - kl. I Technikum kształcące w zawodzie technik architektury krajobrazu
Marcel Kaczor - kl. II Technikum kształcące w zawodzie technik architektury krajobrazu
Krystian Łacheta - kl. I Technikum kształcące w zawodzie technik architektury krajobrazu

Uroczystość wręczenia nagród uświetniły jasełka przygotowane i przedstawione przez uczniów naszej szkoły.

See More

UWAGA!!!
EGZAMIN PRAKTYCZNY (dokument) - 10. 01. 2018r.
godz. 9.00 - R.09, R.21
godz. 13.00 - R. 11, R16, R.22

...

EGZAMIN PISEMNY - 11. 01. 2018r.
godz. 10.00 - R.03, R.09, R.21
godz. 12.00 - R.10, R.16, R.22
godz. 14.00 - R.11

Szczegółowe informacje znajdują się na http://www.zspzd-technikum.pl/ w zakładce egzaminy zawodowe.
Powodzenia👍😊😃

See More
Attention!!! Practical Exam (document)-10. 01. 2018 Hours. 9.00-R. 09, r. 21 Hours. 13.00-R. 11, R16, R. 22 Written Exam-11. 01. 2018 Hours. 10.00-R. 03, r. 09, r. 21 Hours. 12.00-R. 10, r. 16, r. 22 Hours. 14.00-R. 11 Details can be found at http://www.zspzd-technikum.pl/ in the professional exam tab. Good luck 👍😊😃
Translated
Image may contain: one or more people and text

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Merry Christmas!!! :)
Translated
No automatic alt text available.

WIGILIA W ZDUŃSKIEJ DĄBROWIE Z UDZIAŁEM DZIECI Z POWIATOWEGO ZESPOŁU PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH W GOSTYNINIE

W dniu 21 grudnia 2017 roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Zduńskiej Dąbrowie miało miejsce szczególne wydarzenie. Społeczność szkolna zorganizowała wieczór wigilijny na który po raz szesnasty zaproszono podopiecznych z Powiatowego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Gostyninie. Ta piękna tradycja wspólnego obchodzenia Narodzin Pańsk...ich jest już stałym elementem świątecznego pejzażu zduńskiej placówki, mającym na celu stworzenie dzieciom ciepłej i rodzinnej atmosfery.
Jak co roku spotkanie rozpoczęło się od wystąpienia dyrektora szkoły pana Stanisława Kosmowskiego, który przywitał wszystkich zebranych, a w szczególności naszych honorowych gości z Gostynina. W kilku słowach wyraził on swoją radość z możliwości uczestniczenia w tak pięknym wydarzeniu, po czym podziękował wszystkim a w szczególności sponsorom za ich wkład w niesienie pomocy naszym najbardziej potrzebującym milusińskim.
Następnie przyszedł czas na Jasełka przygotowane przez uczniów ze Zduńskiej Dąbrowy
pod kierownictwem wychowawców z internatu: pani Sylwii Jabłońskiej i Kingi Dzik. Piękna inscenizacja słowno-muzyczna okraszona bajkowymi dekoracjami i strojami wywołała wśród zgromadzonych wiele uśmiechu, radości, ale i poczucia zadumy. Młodzi aktorzy w sposób zabawny a jednocześnie, niezwykle dostojny starali się ukazać zebranym ponadczasowe wartości i wytyczne wynikające z cudu narodzin dziecięcia bożego. W myśl tych pięknych idei wszyscy uczestnicy uroczystości po zakończeniu Jasełek podzielili się opłatkiem życząc sobie tego co w życiu każdego z nas jest najważniejsze
i najcenniejsze.
Kolejny punkt stanowiła wspólna wieczerza wigilijna i śpiewanie kolęd przy akompaniamencie „Kapeli Jaśka”, która kolejny raz uświetniła ten wyjątkowy dla nas czas. Tradycyjne, polskie potrawy zostały przygotowane przez pracowników szkoły, uczniów i ich rodziców, a piękne świąteczne pieśni wprowadziły podniosłą i radosną atmosferą.
W końcu nadeszła długo oczekiwana chwila, zwłaszcza przez naszych gości z Gostynina. Na korytarzach szkolnych zabrzmiał dzwonek Świętego Mikołaja. I oto przed oczyma dzieci pojawił się On, z długą białą brodą, w czerwonym stroju i z workiem pełnym prezentów. Święty Mikołaj jak zawsze obdarował wszystkie dzieci wieloma podarkami sprawiając, iż ich małe serduszka zadrżały ze wzruszenia.

See More

Tabela wyników po 6 kolejce! Jesteśmy liderem!

Seliga Adrian, Kacprzak Szczepan, Grzegory Mateusz, Legęć Jakub, Łysio Dawid, Miziołek Szymon, Wódka Szymon, a także absolwenci: Królikowski Bartłomiej, Bogucki Dawid, Kaczor Kamil i Wybraniec Karol oraz trener Pan Aleksander Frankiewicz
Brawo!!!