Photos
Videos
Dobrze jest wrócić. #CrossFit #zyjmocno
87
16
Wczorajsza zakładka z rowerem i bieganiem 42 km spowodowała, że nogi nie jak swoje. Jednak dały radę na dzisiejszym treningu. 7 tydzień, 12 tygodniowego programu CrossFit Weightlifting. #mondayfunday #squats #strenght
40
13
Gdy ktoś dowiaduję się, że jestem na sposobie odżywiania IF, często zadaje pytanie czy mam siłę na treningu. Kolejny PR, tym razem w podrzucie zza karku, może być dobrą odpowiedzą. Trening po 20 godzinnej głodówce ;) #CrossFit #weightlifting #pr
68
10
Posts
Żyj mocno. is feeling hopeful.

Czasem przerwa w trenowaniu dopadnie każdego. Bez względu na to, czy dotyczyło to kontuzji czy życiowych zawirowań, warto wrócić.

Wpis ma Wam pomóc zrobić to jak najmniej boleśnie.

#powroty #BlogCrossFit

Jak sprawnie, szybko, bez bólu, a przede wszystkim skutecznie wrócić do treningów po dłuższej przerwie. Co zrobić, żeby powrót był jak najmniej bolesny, a przyniósł efekty.
blogcrossfit.pl

To w jaki sposób traktujesz innych nie tylko wpływa na teraźniejszość, ale ma skutek w przyszłości. Większość zapomina o skali makro, chcąc szybkich rezultatów. Szacunek którym będziesz traktować innych zaprocentuje w przyszłości. W drugą stronę działa to dokładnie tak samo. .
.
.
.
Koszulka, spodenki, buty: @treningowy...
Stabilizatory kolan: @unbrokenstore

See More
Image may contain: 1 person, dog
Posts
Żyj mocno. is feeling empowered in Kraków, Poland.

Coś dla facetów. Wiele razy usłyszałem już pytanie, jak zapuścić taką brodę. Dlatego mam coś dla Was - kilka wskazówek plus wpis na blogu.

1. Nie obcinaj! Bez względu na to jak głupio na początku będziesz wyglądać, musisz wytrzymać. Ja nie obcinałem przez 3 miesiące zanim zaczęła dobrze wyglądać.

2. Dbaj o brodę. Niestety, zapuszczanie na dziko, to bardzo głupi pomysł. Zadbana broda nie swędzi, ani nie śmierdzi Mówię tu o codziennym czesaniu i podstawowym nawilżaniu olej...kiem lub balsamem.

3. Trzecia sprawa to poziom testosteronu, a jak o niego zadbać w nowym wpisie:

9 NATURALNYCH SPOSOBÓW NA PODNIESIENIE TESTOSTERONU

http://www.blogcrossfit.pl/9-naturalnych-sposobow-na-podni…/

#broda #testosteron #blogcrossfit

See More
Image may contain: one or more people and people standing
Żyj mocno. shared CrossFit Solvay's postfeeling excited.

Nie byłbym sobą, gdybym nie zapewnił Wam ciągle nowych emocji.

Mam nadzieję, że Sylwia uzupełnieni na blogu to czego brakowało, czyli damskiego głosu.

Zapraszam do jej pierwszego tekstu.

...

Blog wchodzi na kolejny poziom, będzie się działo dużo więcej niż dotychczas

See More
Image may contain: 4 people, people smiling, people standing and text
CrossFit Solvay

Jeśli interesuje Was tematyka CrossFit, mamy dla Was dobrą informację!

Od dziś patronem bloga blogcrossfit.pl by Grzegorz Piekarczyk został CrossFit Lea, a wspó...łautorem bloga jego Manager - Sylwia Grabka.

Z okazji dnia kobiet zapraszamy do przeczytania pierwszego tekstu jej autorstwa!

http://www.blogcrossfit.pl/kobiecosc-w-crossfit/

Żyj mocno. CrossFit Solvay CF Krakow

See More
If you are interested in Crossfit theme, we have good information for you! From now on, the patron saint of the blog blog. @[100000223123623:2048:Grzegorz Piekarczyk] was @[195651654501871:274:CrossFit Lea] and co-authored his manager-@[100001263092721:2048:Sylwia Grabka] blog. On the occasion of women's day, we invite you to read the first text of it! :) http://www.blogcrossfit.pl/kobiecosc-w-crossfit/ @[194724453953647:274:Żyj Mocno.] Crossfit Solvay @[601072539962589:274:Cf Krakow]
Translated

Ci którzy mnie dobrze znają, wiedzą, że aby funkcjonować potrzebuję zmian. Może nawet nie ich, co nowych wyzwań.

Zapraszam wszystkich na moje ostatnie zajęcia w @crossfit72d, jutro od godziny 6:30 do godziny 14:30. Prowadzę cały blok poranny, aż do 14:30. W sobotę poprowadzę również ostatni raz @business_clash.

Jednocześnie z nikim się nie żegnam bo nie umieram, tylko zaczynam coś nowego i zostaję w Krakowie. Dokładnie coś związanego z moją drugą pasją, jaką jest kuchnia. Je...śli wszystko pójdzie po naszej myśli, już na wiosnę otworzymy @KetoKebab. Więcej na naszych profilach.

Zostaję w świecie CrossFit. Cały czas trenuję. Dalej pracuje dla @prozis i prowadzę blog, który lada dzień czeka nowa odsłona. Zaczynam nowe, a wszystko inne wchodzi na nowy poziom!

Nawet nie wiecie ile zawdzięczam wszystkim z 72D. Wiedza jaką od Was dostałem i dostaje pomaga mi we wszystkim co robię. Dziękuję za każdą odbytą rozmowę i chęć dzielenia się swoją wiedzą. To dla mnie znaczy najwięcej.

Mam nadzieję do zobaczenia na jutrzejszych zajeciach!

#CrossFit #zyjmocno #KetoKebab

See More
Image may contain: 1 person, dog and indoor
Żyj mocno. is feeling pumped.

Siedzę nad wpisem o testosteronie, jednak poniżej wpis, który odpowiada na Wasze pytania i potrzeby.

Znajdziecie w nim proste odpowiedzi na to, jak założyć blog lub stronę, czego do tego potrzebujecie i przede wszystkim jak nie przepłacać i wybrać odpowiednią firmę.

Miłej lektury, a ja tymczasem wracam do kolejnego wpisu, który pojawi się jutro.

... See More
Kilka kroków do własnego bloga i najlepszej firmy hostingowej z jakiej korzystałem. Płać za ruch na stronie, a nie miejsce na serwerze.
blogcrossfit.pl

Żal, że się czegoś nie zrobiło to jedno z najgorszych uczuć. Nie da się już tego cofnąć. Jeszcze gorzej jak jesteś już stary i Twój czas się kończy. Nie żałuj. Rób to, za co będziesz sobie w przyszłości dziękować.

#Prozis #zyjmocno

Image may contain: 1 person, text
Żyj mocno. is feeling pumped.

Czasem najbardziej surowi jesteśmy wobec samych siebie. Jeśli my w siebie nie uwierzymy to jak inni mają to zrobić. Akceptacja siebie i tego co potrafimy to podstawa. Skup się na sobie i przyszłości. Na swoich zaletach i możliwościach. Jeśli nie potrafisz sobie wybaczać żyjesz przeszłością. Ciężko iść do przodu jeśli tkwisz w tym co jest albo było złe. Wierz w siebie i swoje zdolności bo nikt inny za Ciebie tego nie zrobi.

#zyjmocno #rozwoj #pasja

Image may contain: text
Żyj mocno. is feeling lovely.

Nie ma takiej możliwości, żeby ktoś źle życzył drugiej osobie, oceniał ją tylko po pozorach, knuł, obgadywał, myślał tylko i wyłącznie o sobie oraz był złym człowiekiem i był szczęśliwy. Wszyscy oceniamy po pozorach. Zajebisty samochód, duży dom, markowe, drogie ciuchy, żona modelka i już myślimy że taka osoba ma wszystko. Uwierzcie mi, że karma wraca. Jeśli ktoś jest zły to prędzej czy później odczuje tego konsekwencje. Wszystko co wymieniłem powyżej nie świadczy o szczęściu. To tylko pozory, ładne rzeczy, a tutaj tylko ładne zdjęcia. Za tym wszystkim może być naprawdę źle. O szczęściu świadczy tylko i wyłącznie to jakimi jesteśmy osobami i w jaki sposób potrafimy się tym dzielić z innymi. Prędzej czy później rozumieją to wszyscy. Niestety niektórzy już za późno.

#karmawraca #zyjmocno

Image may contain: text

UWAGA KONKURS.

Szczegóły poniżej

Image may contain: 2 people, people smiling, people standing
Bronisław Olenkowicz is with Gabriela Migała.

Konkurs 📣
.
Do zrobienia trening⬇️
.
AMRAP 17'...
40 burpees over bar (lateral)
3 rundy DT 61/43 kg
30 burpees over bar (lateral)
3 rundy DT 70/52 kg
20 burpees over bar (lateral)
3 rundy DT 83/61 KG
10 burpees over bar (lateral)
Max round DT 93/70 kg
.
* burpees new standard
** dozwolona pomoc przy zmianie krążków
*** przy hpc wymagany wyprost w stawie łokciowym
.
Wygrywa osoba, która jako pierwsza wrzuci film (i nas oznaczy) na którym robi przynajmniej jeden martwy ciąg na ostatniej sztandze💪
.
Nagroda niespodzianka ale warto!😉
Będą gratisy od Prozis i BLACHPROFIL 2 💪
.
Powodzenia💪
.
Ps. Mi zabrakło 23 powtórzeń, a Gabriela Migała tylko 8 🙈💪
.
Michał Grzesiewicz OnPoint Athletics #crossfit72d

See More
Żyj mocno. is feeling pumped.

W nieodpowiednim otoczeniu, nic nie osiągniesz. Trzeba szukać lepszych od siebie i się od nich uczyć. Odcinaj negatywne, smutne, pesymistyczne i sceptycznie osoby od siebie. Czasem to może być bardzo trudne. Szczególnie jeśli będzie to Twój partner, matka, ojciec, rodzeństwo lub przyjaciel. Jednak w drodze do swojego szczęścia nikt nie powinien stać Ci na drodze. Odpowiednie osoby uskrzydlają, dodają energii, wierzą w Ciebie i Cię wspierają. Jeśli nie masz takich osób dookoła, to znaczy, że jesteś po uszy w gównie. Lepiej zacznij z niego wychodzić.

#zyjmocno

Image may contain: text

Bez względu na to czy dotyczy to związku, pracy czy sportu zmiany nigdy nie są na gorsze. Robiąc cały czas to samo, osiągasz te same rezultaty. Nie możesz tkwić w tej samej sytuacji i oczekiwać czegoś innego. Nie odpowiada Ci to gdzie jesteś? Musisz zacząć robić COŚ INNEGO niż wcześniej. To szaleństwo robić cały czas to samo i oczekiwać innych rezultatów.

Instagram: @grzegorzpiekarczyk

#motivation #motywacja #zyjmocno

Image may contain: text
Żyj mocno. is feeling rich.

Wytrwałość to jeden z najważniejszych czynników do osiągnięcia celu. Nawet jeśli odniesieniemy sukces, to ona pomoże nam go utrzymać. Nie jest łatwo. Szczególnie, jak długo nie ma efektów. Jednak to, że najlepsze rzeczy można osiągnąć szybko to mit. Nic co wartościowe nie przychodzi szybko. Nie liczy się intensywność, tylko wytrwałość. Ciągła, nieprzerwana praca. Uwierzcie, że Ci co nie zapracowali na swój sukces, są tak samo nieszczęśliwi jak Ci, co im zazdroszczą. To droga do celu nadaje mu wartość, nie on sam w sobie.

#zyjmocno

Image may contain: text
Żyj mocno. is feeling excited.
January 13

Co byście pomyśleli, gdybym powiedział, że za każdy Wasze powtórzenie, ktoś, a dokładnie firma BLACHPROFIL 2 zapłaci datek na WOŚP? Nie ma lepszej motywacji do treningu!

Niedziela, godzina 11:00. Trening w parach.

CrossFit 72D jest otwarty dla WSZYSTKICH!

...

Zapraszamy na wspólny WOD! Im będzie nas więcej tym lepiej!

IN TEAMS OF 2

AMRAP 26`

2 ROUNDS

20 x synchro WBS 9/6kg
18 x TTB

2 ROUNDS

14 x synchro burpees over bar
1 x squat clean 70/40 kg (Rx 110/85)

#WOSP2018 #CrossFit

See More
Image may contain: one or more people, people sitting and text
Żyj mocno. is feeling motivated.

Relacje wpływają na całe nasze życie. Trudno mieć rozwalone życie prywatne i odnosić sukcesy.

Zapraszam do nowego wpisu, tych którzy nie tylko zwracają uwagę na obrazki.

http://odwaznie.pl/9-objaw-toksycznego-zwiazku/

... See More
Image may contain: text

Bieganie i CrossFit coraz częściej idzie w parze. Już nie jest jak dawniej, gdy biegacze bali się trenować CrossFit. Po paru latach okazało się, że może być świetnym uzupełnieniem, każdego treningu.

Niebawem sezon maratonów, dlatego poniżej wpis ( o który pisaliście). Jeśli macie jakiekolwiek pytania, piszcie śmiało!

#CrossFit #bieganie

Bieganie i CrossFit, czyli wskazówki dla tych, którzy chcą uzupełniać trening biegowy treningami CrossFit. Wszystko co musisz wiedzieć, zanim zaczniesz.
blogcrossfit.pl