Photos
Posts

Nie jesteś jeszcze uczestnikiem programu ??

Jeśli chcesz mieć swojego indywidualnego doradcę finansowego i otrzymać imienną kartę członkowską z licznymi zniżkami i przywilejami nie tylko w Open Finance, to poniżej znajdziesz 2 proste sposoby na dołączenie do akcji:

1. Kliknij "Rejestracja" na górze strony, wybierz swój Region, podaj dane i oczekuj na kartę.

...

2. Wejdź na stronę www.solidarnosc.open.pl, w zakładce "Dołącz do akcji" wybierz swój Region, następnie podaj swoje dane.

My wydrukujemy kartę i gdy będzie czekać na Ciebie w naszym oddziale, skontaktujemy się telefonicznie.

See More
Wybór odpowiedniego produktu finansowego może stać się łatwiejszy dzięki wiedzy i doświadczeniu doradcy finansowego Open Finance.
solidarnosc.open.pl

Dziś przypada dzień wolności hipotecznej - 10 dni szybciej niż rok temu

128 - tyle dni zajęło w tym roku przeciętnemu polskiemu kredytobiorcy zarobienie na 12 rat hipotecznych. To najlepszy wynik w historii badania - informuje "Rzeczpospolita".
businessinsider.com.pl
Posts

Podpowiadamy jak zapłacić mniej za kredyt.

10 sposobów na ograniczenie kosztu kredytu
open.pl

Jesteś właścicielem nieruchomości ? Jutro mija czas na zapłacenie podatku.

Ponad 11 milionów właścicieli mieszkań musi do 15 marca zdążyć z zapłatą podatku od nieruchomości. To samo tyczy się posiadaczy działek i budynków. Co do zasady, podatek muszą płacić tylko te osoby fizyczne, które otrzymały stosowną decyzję z gminy. Reszta – o ile poinformował...
money.pl

W całej Polsce trwają ferie, sezon wyjazdów w pełni, warto je zaplanować z wyprzedzeniem.

Image may contain: one or more people and text
Odkrywamy ubezpieczenia

Jak zrezygnować z ubezpieczenia, kupionego przez telefon?
Wiele z nas kupowało produkt przez telefon, a potem głowiło się jak cofnąć nietrafiony zakup 😬
Kupuj...ąc ubezpieczenie przez telefon, masz prawo odstąpić od umowy w terminie 30 dni. Wystarczy, że do 30 dni od dnia zakupu, nadasz odstąpienie od umowy.
Ubezpieczyciel zwróci wpłaconą składkę na Twój rachunek bankowy. Opcja jest możliwa, gdy w okresie 30 dni nie wystąpiła szkoda i nie dotyczy ubezpieczeń turystycznych.
Wzór wspominanej umowy możesz pobrać na naszej stronie www 🔍
http://bit.ly/rezygnacja_zakup_przez_telefon

See More

Zastanawialiście się kiedyś nad skredytowaniem mieszkania pod wynajem ? Obecnie jest to bardzo opłacalny interes.

Dobra koniunktura skłania do inwestowania w mieszkania na wynajem. Co ważne – przy obecnych warunkach kredytowania taka inwestycja jest zyskowna również dla osób, które finansowałyby zakup kredytem. Z wyliczeń analityków WGN wynika, że na przeciętnym wynajmowanym mieszkaniu po cenach ry...
money.pl

Dobrze zaplanujcie swoje urlopy

114 dni – tyle będziemy mogli w 2018 roku odpoczywać od pracy. To o jeden dzień mniej niż przed rokiem. Sporo będziemy jednak mogli korzystać z uroków
publicrelations.pl
Image may contain: text
Odkrywamy ubezpieczenia

Żyjemy z dnia na dzień. Pracujemy na lepsze jutro, na nowe auto, piękne mieszkanie. Współczujemy innym przykrych zdarzeń i
wierzymy, że nasz dom to nietykalne m...iejsce. Jednak nieszczęśliwe wypadki w domu nie są tak rzadkie jak myślimy, a ich skutki są bardzo dotkliwe.
🔍
Dowiedz się więcej
bit.ly/domimieszkanie

See More

Jeśli chcielibyście wynająć swoją nieruchomość, to warto się do tego odpowiednio przygotować. W naszym artykule podpowiadamy jak to zrobić.

Inwestycja w mieszkanie na wynajem nie traci na popularności, coraz więcej osób w ten sposób lokuje swoje środki, poszukując alternatyw dla oszczędzania w bankach czy na obligacjach. Sam zakup nieruchomości to dopiero pierwszy etap, potem trzeba ją wynająć tak, by przynosiła zyski. Home ...
homebroker.pl

Lokaty jeszcze długo nie będą dawały satysfakcjonującej stopy zwrotu, dlatego warto szukać promocyjnych ofert.

Niskie oprocentowanie nie zachęca do gromadzenia pieniędzy na lokatach bankowych. Okazuje się, że można znaleźć bankowe okazje, ale pod pewnymi warunkami. Tymczasem rynek walutowy zachęca do zakupów. Euro kosztuje 4,23 zł. Za dolara ameryka
finanse.wnp.pl
No automatic alt text available.
Open Finance

Sprawdź z Ekspertem Open Finance, który bank ma dla Ciebie najlepszą ofertę kredytu na zakup mieszkania


Szczegóły oferty i nota prawna: https://promocje.open.pl/…/1708-lepiej-mieszkac-u-siebie-n…/

Przed nami nowy rok szkolny, pora więc na ubezpieczenie naszych pociech. W roku szkolnym 2015/2016 w szkołach zgłoszono ponad 65 tysięcy wypadków z udziałem dzi...eci.
Warto więc zadbać o ochronę aktywnych uczniów z dobrą polisą NNW.
Jak ją wybrać, aby naprawdę chroniła nasze dziecko? Na co zwrócić uwagę?
Zapraszamy do poradnika!

See More
Chroń swoje dziecko z dobrym ubezpieczeniem NNW!
odkrywamyubezpieczenia.pl

Dziękujemy za zaufanie.

Thank you for trusting me.
Translated
No automatic alt text available.
Open Finance

Dziękujemy! Open Finance kolejny rok z rzędu otrzymał tytuł ,,Dobra Marka 2017 - Jakość, Zaufanie, Renoma", nadawany przez Magazyn Biznes Trendy będący dodatkie...m do dziennika Rzeczpospolita.
Wyróżnienie to przyznawane jest najbardziej rozwojowym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku.
Przedmiotem analiz, dokonanych między innymi na podstawie ogólnodostępnych źródeł, objęte zostały głównie: pozycja rynkowa poszczególnych marek i ich progres, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania Konsumentów i Klientów.

See More

Po rewolucji w opłatach roamingowych szykują się rownież zmiany w bankowości.

Komisja Europejska planuje walkę z wysokimi kosztami związanymi z transgranicznymi przelewami walutowymi. Do tej pory ci, którzy znajdowali się poza strefą euro tracili na przewalutowaniu, często niejednokrotnie – tracili na różnicy kosztów walut, płacili prowizję bankową i ponosili koszt za wypłatę...
tvn24bis.pl

Sprawdzaliście już swoją zdolność kredytową? Co tak naprawdę na nią wpływa i skąd biorą się różnice w jej wysokości w poszczególnych bankach? Na te i inne pytania związane ze zdolnością kredytową odpowiada Mateusz Dyrda, Ekspert Finansowy.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
885 Views
Open Finance

#finansedlakazdego
Sprawdzaliście już swoją zdolność kredytową? Co tak naprawdę na nią wpływa i skąd biorą się różnice w jej wysokości w poszczególnych bankach? Na te i inne pytania związane ze zdolnością kredytową odpowiada Mateusz Dyrda, Ekspert Finansowy.